Deelnemers Speler: Ned   Kleijwegt, Niels
Ploegnaam: The American Dream

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Fra   Tour de France, Rit 11 : Albi - Toulouse16012113901100
Fra   Tour de France, Rit 10 : Saint Flour - Albi8830613741104
Fra   Tour de France, Rit 9 : Saint Etienne - Brioude034313653100
Fra   Tour de France, Rit 8 : Mâcon - Saint Etienne1033313653100
Fra   Tour de France, Rit 7 : Belfort - Chalon sur Saône1824613550104
Fra   Tour de France, Rit 6 : Mulhouse - La Planche des Belles Filles4113413368109
Fra   Tour de France, Rit 5 : Sant Dié des Vosges - Colmar12016713327111
Fra   Tour de France, Rit 4 : Reims - Nancy7721713207113
Fra   Tour de France, Rit 3 : Binche - Epernay7611613130112
Fra   Tour de France, Rit 2 : Brussel (TTT)808013054116
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brussel - Brussel1009612974117
Den   National Championship Denmark056612874121
Bel   Nationaal Kampioenschap België7822412874120
Fra   Championnat national France056412796123
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland056412796122
Gbr   National Championship Great-Britain056212796122
Ger   National Meisterschaft Deutschland056212796121
Ita   Campionato nazionale Italia056812796120
Esp   Campeonato nacionale España056512796105
Sui   Tour de Suisse, Eindstand4654312796105
Sui   Tour de Suisse, Rit 9 : Goms - Goms235412331132
Sui   Tour de Suisse, Rit 8 : Goms - Goms (TT)1126012308135
Sui   Tour de Suisse, Rit 7 : Untertertzen - Sankt Gotthard595512297135
Sui   Tour de Suisse, Rit 6 : Einsiedeln - Flumserberg416612238139
Sui   Tour de Suisse, Rit 5 : Münchenstein - Einsiedeln548112197139
Sui   Tour de Suisse, Rit 4 : Murten - Arlesheim675212143142
Sui   Tour de Suisse, Rit 3 : Flamatt - Murten599412076147
Sui   Tour de Suisse, Rit 2 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental492612017152
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand15633811968154
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 8 : Cluses - Champéry056511812150
Sui   Tour de Suisse, Rit 1 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental207211812150
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 7 : Saint Genix les Villages - Pipay4519711792151
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 6 : Saint Vulbas - Saint Michel de Maurienne1039611747155
Sui   GP Kanton Aargau – Gippingen056311737156
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Boën sur Lignon - Voiron056711737156
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Roanne - Roanne (TT)1849911737153
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Le Puy en Velay - Riom535611719144
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Mauriac - Craponne sur Arzon237911714142
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Aurillac - Jussac056711712141
Ita   Giro d'Italia, Eindstand151122611712140
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Verona - Verona TT344210201134
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Feltre - Croce d'Aune/Monte Avena5038710198134
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Treviso - San Martino di Castrozza7029310148133
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Valdaora - Santa Maria di Sala056710078134
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Commezzadura - Anterselva4030610078134
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Lovere - Ponte di Legno2041410038134
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Ivrea - Como3829710018133
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Saint Vincent - Courmayeur853109980132
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Pinerolo - Ceresole Reale1033189895130
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cuneo - Pinerolo05629792130
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Carpi - Novi Ligure704749792130
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Ravenna - Modena155019722129
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Riccione - San Marino TT854269707129
Usa   Tour of California, Eindstand1951819622130
Usa   Tour of California, Rit 7 : Santa Clarita - Pasadena32369427137
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Tortoredo Lido - Pesaro704749395139
Usa   Tour of California, Rit 6 : Ontario - Mount Baldy131709325137
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Vasto - L'Aquila05669312138
Usa   Tour of California, Rit 5 : Pismo Beach - Ventura05639312134
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Cassino - San Giovanni Rotondo05629312134
Usa   Tour of California, Rit 4 : Laguna Seca - Morro Bay301109312134
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Frascati - Terracina734149282136
Usa   Tour of California, Rit 3 : Stockton - Morgan Hill42109209137
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Orbetello - Frascati693489205137
Usa   Tour of California, Rit 2 : Rancho Cordova - South Lake Tahoe05659136137
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Vinci - Orbetello884499136137
Usa   Tour of California, Rit 1 : Sacramento - Sacramento46599048136
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Bologna - Fucecchio584429002139
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Bologna - San Luca TT181978944138
Sui   Tour de Romandie, Eindstand495948763139
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Genève - Genève (TT)72688268159
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Lucens - Torgon332378261156
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Romont - Romont731198228153
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : Le Locle - Morges04438155153
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Neuchâtel - La Chaux de Fonds462298155151
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt04758109151
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Neuchâtel - Neuchâtel (TT)102218109149
Bel   Liège - Bastogne - Liège 4602508099149
Bel   La Flèche Wallonne 357707639145
Ned   Amstel Gold Race 463517282164
Tur   Tour de Turkey, Eindstand234726819187
Tur   Tour de Turkey, Rit 6 : Sakarya - Istanbul302296796171
Tur   Tour de Turkey, Rit 5 : Bursa - Kartepe05056766172
Tur   Tour de Turkey, Rit 4 : Balikesir - Bursa302286766169
Tur   Tour de Turkey, Rit 3 : Canakkale - Edremit73866736170
Bel   Brabantse Pijl296436729170
Tur   Tour de Turkey, Rit 2 : Tekirdag - Eceabat02846433195
Tur   Tour de Turkey, Rit 1 : Istanbul - Tekirdag122436433195
Fra   Paris - Roubaix 2093096421194
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand1094286212177
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Eibar - Eibar24026103139
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Arrigorriaga - Arrate24076101131
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Arrigorriaga04686099127
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Sarriguren - Estibaliz04656099121
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten302016099117
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zumarraga - Gorraiz49476069116
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Zumarraga - Zumarraga TT221526020122
Bel   Ronde van Vlaanderen3623165998120
Bel   Dwars door Vlaanderen 59485563691
Bel   Gent - Wevelgem 130383557765
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand181369544753
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona3322526629
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Valls - Vilaseca35111526329
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke342294522830
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : Puigcerda - Sant Cugat22138488623
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Llanars - Alp La Molina8296486423
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Sant Feliu de Guixols - Vallter 200024283485623
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne190226483221
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Mataro - Sant Feliu de Guixols3570464224
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella980460726
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut0315459826
Ita   Milano - Sanremo 61152459818
Bel   Bredene Koksijde Classic8479398736
Bel   Nokere Koerse72164390351
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand691100383160
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)2299314057
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Matelica - Jesi5273313857
Ned   Ronde van Drenthe0146308662
Fra   Paris - Nice, Eindstand392306308662
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice18238269441
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Colli al Metauro - Recanti31210267641
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Col de Turini (la Bollène)11264264540
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Foligno - Fossombrone28319263441
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Pomarance - Foligno51210260638
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Peynier - Brignoles18173255539
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Barbentane - Barbentane (TT)3201253741
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Pomarance48181253441
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore TTT3185248639
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Vichy - Pélussin1228245541
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Cepoy - Moulins/Yzeure28238245439
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Les Bréviaires - Bellegarde12196242639
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : St Germain en Laye - St Germain en Laye31186241438
Ita   GP Industria & Artigianato0210238338
Ita   Strade Bianche273163238337
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 59216211048
Bel   Omloop Het Nieuwsblad112393205158
UAE   Tour of Abu Dhabi, Eindstand45554193946
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 7 : Dubai - Dubai34114148482
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 6 : Ajman - Jabel Jais5976145081
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 5 : Sharjah - Khor Fakkan7016139195
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 4 : Dubai - Hatta Dam53601321111
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 3 : Al Ain - Jebel Hafeet281671268122
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 2 : Abu Dhabi - Abu Dhabi7641240129
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 1 : Al Hudayriat TTT33241164151
Esp   Clasica de Almeria104981131162
Ita   Trofeo Laigueglia04081027186
Col   Campeonato nacionale Colombia03971027185
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race3291291027185
Aus   Tour Down Under, Eindstand499332698307
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill75315199222
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Strathalbyn78108124204
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Unley - Cambelltown146646413
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Lobethal - Uraidla4528045280


18/07/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen