Deelnemers Speler: Ned   Kleijwegt, Niels
Ploegnaam: The American Dream

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Biescas - Aramon Formigal047711985388
Ita   Giro d'Italia, Eindstand48934011985386
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Cernusco sul Naviglio - Milano TT016511496391
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Huesca - Sabinango047511496390
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Alba - Sestriere318311496388
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Garray - Ejea de los Caballeros7023611493387
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Morbegno - Asti183311423390
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Lodosa - Vinuesa047011405390
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Pinzolo - Laghi di Cancano2828911405385
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Pamplona - Lekunberri546911377384
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Bassano del Grappa - Madonna di Campiglio022611372380
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne039011372380
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Irun - Arrate1542311372378
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Udine - San Daniele del Friuli010111357375
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Base Aerea Rivolto - Plancavello5016111357375
Bel   Ronde van Vlaanderen34441711307376
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Conegliano - Valdobbiadene (TT)218410963372
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Cervia - Monselice042110961370
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cesenatico - Cesenatico012210961369
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten16411110961369
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Porto Sant'Elpidio - Rimini043310797374
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Lanciano - Tortoreto1037810797368
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : San Salvo - Roccaraso328610787367
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields29611910784367
Fra   Paris - Tours 922610488371
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Giovinazzo - Vieste034810396375
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Matera - Brindisi046910396375
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Castrovillari - Matera045610396370
Bel   Brabantse Pijl23923210396367
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Mileto - Camigliatello Silano1526910157375
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Catania - Villafranca Tirrena047010142375
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Enna - Etna (Piano Provenzana)2227010142371
Bel   Liège - Bastogne - Liège 34442610120375
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Alcomo - Agrigento05049776366
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Monreale - Palermo (TT)04259776361
Bel   Binckbank Tour, Eindstand437689776359
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Louvain-la-Neuve - Geraardsbergen49809339377
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Riemst - Riemst (TT)221689290378
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter48269268379
Bel   La Flèche Wallonne 2401229220381
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Blankeberge - Ardooie221258980385
Ita   UCI RR World Championships Imola2835128958386
Ita   UCI TT World Championships Imola484978675357
Bel   Nationaal Kampioenschap België01728627343
Fra   Tour de France, Eindstand15113328627341
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs135437116338
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)894376981346
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole34996892340
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron913846889338
Ita   Coppa Sabatini01106798336
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)1013186798336
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans104046697336
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand698566687332
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)01715989390
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier654315989390
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto69595924385
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon25185855390
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia111885853385
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary14605842385
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto79905841378
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran04225762382
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia61365762382
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers1401145756383
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano46295616391
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré1451165570394
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica02185425403
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore01925425399
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns64765425396
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle212565419383
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur224465398385
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual262495376378
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas584255350379
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette394515292372
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron1301385253364
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice353885123368
Bel   Brussels Cycling Classic02645088362
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice75585088355
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)402875013360
Fra   Bretagne Classic - Ouest France84014973355
Ita   Campionato nazionale Italia721154965346
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland140304893350
Fra   Championnat national France313354753355
Esp   Campeonato nacionale España01354722350
Ger   National Meisterschaft Deutschland0674722346
Den   Nationalt Mesterskab Danmark40704722346
Ita   Giro dell'Emilia 53374682348
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand6891314677347
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève73883988377
Ita   Il Lombardia1094373981374
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève40943872353
Bel   Dwars door het Hageland01083832356
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville183313832355
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte361503814355
Ita   Giro del Piemonte792653778355
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez05303699350
Pol   Tour de Pologne, Eindstand3972873699343
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau02483302350
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska254313302348
Ita   Milano - Sanremo 1225423277346
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala42373155237
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze45303151233
Ita   Milano - Torino1014203106253
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice01983005233
Ita   Gran Trittico Lombardo662563005229
Ita   Strade Bianche1094712939218
Slo   National Championship Slovenia03642830154
Fra   Paris - Nice, Eindstand2584202830140
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane63202257252
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt2522250949
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André19262250738
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)0501248839
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre28288248831
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing0522246030
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir0532246024
Fra   Royal Bernard Drome Classic16428246017
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 0558244417
Fra   Ardèche Classic054924445
Bel   Omloop Het Nieuwsblad852624445
UAE   UAE Tour, Eindstand4038324364
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet3712620337
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk1145919969
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam278019858
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam6414619589
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island1844018949
Esp   Clasica de Almeria6614918768
Ita   Trofeo Laigueglia054918109
Col   Campeonato nacionale Colombia3523718109
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race4241017757
Aus   Tour Down Under, Eindstand88222135114
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill327446911
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor356843712
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge1021324025
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe92323003
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling112122087
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda96439643


26/10/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen