Deelnemers Speler: Ned   Kleijwegt, Niels
Ploegnaam: The American Dream

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Chn   Tour de Guangxi, Eindstand572432372596
Chn   Tour de Guangxi, Rit 6 : Guilin - Guilin12802366895
Chn   Tour de Guangxi, Rit 5 : Liuzhou - Guilin421462366795
Jpn   Japan Cup841722362595
Chn   Tour de Guangxi, Rit 4 : Nanning - Nongla04572354197
Chn   Tour de Guangxi, Rit 3 : Nanning - Nanning161182354195
Chn   Tour de Guangxi, Rit 2 : Beihai - Qinzhou122382352595
Chn   Tour de Guangxi, Rit 1 : Beihai - Beihai511322351395
Fra   Paris - Tours 04482346296
Ita   Il Lombardia503902346294
Ita   Giro del Piemonte1627122959108
Ita   Milano - Torino3711922797113
Ita   Tre Valli Varesine 9119522426119
Ita   GP Beghelli14516422335122
Ita   Giro dell'Emilia 2578222190127
Bel   Tour de l'Eurométropole2712821933133
Ger   Sparkassen Münsterland Giro6232821906133
Gbr   UCI RR World Championships Yorkshire58021521844133
Gbr   UCI TT World Championships Yorkshire9246721264137
Bel   Primus Classic Impanis - Van Petegem14517321172120
Can   GP de Montreal14322421027128
Esp   Vuelta a España, Eindstand157416520884124
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Fuenlabrada - Madrid735119310129
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredo1306719303128
Can   GP de Quebec39212419173136
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Avila - Toledo2440718781141
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Colmenar Viejo - Becerril de la Sierra1601918757140
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Aranda de Duero - Guadalajara1842818597144
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Pravia - Alto de la Cubilla Lena1837418579140
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Tineo - Santuario del Acebo2816418561138
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 8412318533139
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : San Vincent de la Barquera - Oviedo1839318449143
Bel   Brussels Cycling Classic7246718431137
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Bilbao - Los Machucos14015718359131
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Circuito de Navarra - Bilbao1825518219134
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Saint Palais- Urdax Dantxarinea1822918201134
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Jurançon - Pau (TT)8836218183134
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Andorra la Vella - Cortals d'Encamp10218218095134
Fra   Bretagne Classic - Ouest France5132717993132
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Valls - Igualada041817942128
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Onda - Mas de la Costa10724217942128
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Mora de Rubielos - Ares del Maestrat032717835129
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : L'Eliana - Observatorium Javalambre4623517835129
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Cullera - El Puig2536917789128
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Juquete - Alicante4031917764126
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Benidorm - Calpe4836717724125
Ger   Vattenfall - Cyclassics-Cup - Hamburg 15246217676121
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Salinas de Torrevieja - Torrevieja (TTT)6013117524103
Bel   Binckbank Tour, Eindstand23512517464105
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Sint Pieters Leeuw - Geraardsbergen1412017229117
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Den Haag - Den Haag034817215117
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Venray197117215117
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Houffalize - Houffalize148717196117
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter396217182118
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Blankenberge - Ardooie444817143120
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Beveren - Hulst336817099125
Europees Kampioenschap Alkmaar4421917066126
Pol   Tour de Pologne, Eindstand2035917022126
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Bukowina Tatranska - Bukowina Tatranska017717002113
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Zakopane - Zakopane033717002113
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Kopalnia Soli - Bielsko Biala815217002112
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Chorzow - Zabrze039916994112
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Tarnowskie Gory - Katowice2210616994112
Gbr   Ride London Classic2829616972116
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Krakow - Krakow2214816944114
Esp   Clasica San Sebastian6848216922114
Fra   Tour de France, Eindstand18882011685495
Fra   Tour de France, Rit 21 : Rambouillet - Parijs136421496695
Fra   Tour de France, Rit 20 : Albertville - Val Thorens187351483097
Fra   Tour de France, Rit 19 : St Jean de Maurienne - Tignes14125514643102
Fra   Tour de France, Rit 18 : Embrun - Valloire5337114502100
Fra   Tour de France, Rit 17 : Pont du Gard - Gap80851444996
Fra   Tour de France, Rit 16 : Nîmes - Nïmes15512814369102
Fra   Tour de France, Rit 15 : Limoux - Foix10527714214103
Fra   Tour de France, Rit 14 : Tarbes - Tourmalet11314614109101
Fra   Tour de France, Rit 13 : Pau - Pau TT8213213996102
Fra   Tour de France, Rit 12 : Toulouse - Bagnères de Bigorre1342513914103
Fra   Tour de France, Rit 11 : Albi - Toulouse16012113901100
Fra   Tour de France, Rit 10 : Saint Flour - Albi8830613741104
Fra   Tour de France, Rit 9 : Saint Etienne - Brioude034313653100
Fra   Tour de France, Rit 8 : Mâcon - Saint Etienne1033313653100
Fra   Tour de France, Rit 7 : Belfort - Chalon sur Saône1824613550104
Fra   Tour de France, Rit 6 : Mulhouse - La Planche des Belles Filles4113413368109
Fra   Tour de France, Rit 5 : Sant Dié des Vosges - Colmar12016713327111
Fra   Tour de France, Rit 4 : Reims - Nancy7721713207113
Fra   Tour de France, Rit 3 : Binche - Epernay7611613130112
Fra   Tour de France, Rit 2 : Brussel (TTT)808013054116
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brussel - Brussel1009612974117
Den   National Championship Denmark056612874121
Bel   Nationaal Kampioenschap België7822412874120
Fra   Championnat national France056412796123
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland056412796122
Gbr   National Championship Great-Britain056212796122
Ger   National Meisterschaft Deutschland056212796121
Ita   Campionato nazionale Italia056812796120
Esp   Campeonato nacionale España056512796105
Sui   Tour de Suisse, Eindstand4654312796105
Sui   Tour de Suisse, Rit 9 : Goms - Goms235412331132
Sui   Tour de Suisse, Rit 8 : Goms - Goms (TT)1126012308135
Sui   Tour de Suisse, Rit 7 : Untertertzen - Sankt Gotthard595512297135
Sui   Tour de Suisse, Rit 6 : Einsiedeln - Flumserberg416612238139
Sui   Tour de Suisse, Rit 5 : Münchenstein - Einsiedeln548112197139
Sui   Tour de Suisse, Rit 4 : Murten - Arlesheim675212143142
Sui   Tour de Suisse, Rit 3 : Flamatt - Murten599412076147
Sui   Tour de Suisse, Rit 2 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental492612017152
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand15633811968154
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 8 : Cluses - Champéry056511812150
Sui   Tour de Suisse, Rit 1 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental207211812150
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 7 : Saint Genix les Villages - Pipay4519711792151
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 6 : Saint Vulbas - Saint Michel de Maurienne1039611747155
Sui   GP Kanton Aargau – Gippingen056311737156
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Boën sur Lignon - Voiron056711737156
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Roanne - Roanne (TT)1849911737153
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Le Puy en Velay - Riom535611719144
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Mauriac - Craponne sur Arzon237911714142
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Aurillac - Jussac056711712141
Ita   Giro d'Italia, Eindstand151122611712140
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Verona - Verona TT344210201134
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Feltre - Croce d'Aune/Monte Avena5038710198134
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Treviso - San Martino di Castrozza7029310148133
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Valdaora - Santa Maria di Sala056710078134
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Commezzadura - Anterselva4030610078134
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Lovere - Ponte di Legno2041410038134
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Ivrea - Como3829710018133
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Saint Vincent - Courmayeur853109980132
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Pinerolo - Ceresole Reale1033189895130
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cuneo - Pinerolo05629792130
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Carpi - Novi Ligure704749792130
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Ravenna - Modena155019722129
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Riccione - San Marino TT854269707129
Usa   Tour of California, Eindstand1951819622130
Usa   Tour of California, Rit 7 : Santa Clarita - Pasadena32369427137
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Tortoredo Lido - Pesaro704749395139
Usa   Tour of California, Rit 6 : Ontario - Mount Baldy131709325137
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Vasto - L'Aquila05669312138
Usa   Tour of California, Rit 5 : Pismo Beach - Ventura05639312134
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Cassino - San Giovanni Rotondo05629312134
Usa   Tour of California, Rit 4 : Laguna Seca - Morro Bay301109312134
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Frascati - Terracina734149282136
Usa   Tour of California, Rit 3 : Stockton - Morgan Hill42109209137
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Orbetello - Frascati693489205137
Usa   Tour of California, Rit 2 : Rancho Cordova - South Lake Tahoe05659136137
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Vinci - Orbetello884499136137
Usa   Tour of California, Rit 1 : Sacramento - Sacramento46599048136
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Bologna - Fucecchio584429002139
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Bologna - San Luca TT181978944138
Sui   Tour de Romandie, Eindstand495948763139
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Genève - Genève (TT)72688268159
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Lucens - Torgon332378261156
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Romont - Romont731198228153
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : Le Locle - Morges04438155153
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Neuchâtel - La Chaux de Fonds462298155151
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt04758109151
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Neuchâtel - Neuchâtel (TT)102218109149
Bel   Liège - Bastogne - Liège 4602508099149
Bel   La Flèche Wallonne 357707639145
Ned   Amstel Gold Race 463517282164
Tur   Tour de Turkey, Eindstand234726819187
Tur   Tour de Turkey, Rit 6 : Sakarya - Istanbul302296796171
Tur   Tour de Turkey, Rit 5 : Bursa - Kartepe05056766172
Tur   Tour de Turkey, Rit 4 : Balikesir - Bursa302286766169
Tur   Tour de Turkey, Rit 3 : Canakkale - Edremit73866736170
Bel   Brabantse Pijl296436729170
Tur   Tour de Turkey, Rit 2 : Tekirdag - Eceabat02846433195
Tur   Tour de Turkey, Rit 1 : Istanbul - Tekirdag122436433195
Fra   Paris - Roubaix 2093096421194
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand1094286212177
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Eibar - Eibar24026103139
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Arrigorriaga - Arrate24076101131
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Arrigorriaga04686099127
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Sarriguren - Estibaliz04656099121
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten302016099117
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zumarraga - Gorraiz49476069116
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Zumarraga - Zumarraga TT221526020122
Bel   Ronde van Vlaanderen3623165998120
Bel   Dwars door Vlaanderen 59485563691
Bel   Gent - Wevelgem 130383557765
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand181369544753
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona3322526629
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Valls - Vilaseca35111526329
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke342294522830
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : Puigcerda - Sant Cugat22138488623
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Llanars - Alp La Molina8296486423
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Sant Feliu de Guixols - Vallter 200024283485623
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne190226483221
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Mataro - Sant Feliu de Guixols3570464224
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella980460726
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut0315459826
Ita   Milano - Sanremo 61152459818
Bel   Bredene Koksijde Classic8479398736
Bel   Nokere Koerse72164390351
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand691100383160
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)2299314057
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Matelica - Jesi5273313857
Ned   Ronde van Drenthe0146308662
Fra   Paris - Nice, Eindstand392306308662
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice18238269441
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Colli al Metauro - Recanti31210267641
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Col de Turini (la Bollène)11264264540
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Foligno - Fossombrone28319263441
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Pomarance - Foligno51210260638
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Peynier - Brignoles18173255539
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Barbentane - Barbentane (TT)3201253741
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Pomarance48181253441
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore TTT3185248639
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Vichy - Pélussin1228245541
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Cepoy - Moulins/Yzeure28238245439
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Les Bréviaires - Bellegarde12196242639
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : St Germain en Laye - St Germain en Laye31186241438
Ita   GP Industria & Artigianato0210238338
Ita   Strade Bianche273163238337
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 59216211048
Bel   Omloop Het Nieuwsblad112393205158
UAE   Tour of Abu Dhabi, Eindstand45554193946
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 7 : Dubai - Dubai34114148482
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 6 : Ajman - Jabel Jais5976145081
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 5 : Sharjah - Khor Fakkan7016139195
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 4 : Dubai - Hatta Dam53601321111
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 3 : Al Ain - Jebel Hafeet281671268122
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 2 : Abu Dhabi - Abu Dhabi7641240129
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 1 : Al Hudayriat TTT33241164151
Esp   Clasica de Almeria104981131162
Ita   Trofeo Laigueglia04081027186
Col   Campeonato nacionale Colombia03971027185
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race3291291027185
Aus   Tour Down Under, Eindstand499332698307
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill75315199222
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Strathalbyn78108124204
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Unley - Cambelltown146646413
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Lobethal - Uraidla4528045280


7/12/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen