Deelnemers Speler: Ned   Perdon, Rudy
Ploegnaam: Triacontagon de Petite Forclaz

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Lodosa - Vinuesa10020414775173
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Pinzolo - Laghi di Cancano1838314675171
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Pamplona - Lekunberri8031714657170
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Bassano del Grappa - Madonna di Campiglio1520214577169
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne4021214562170
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Irun - Arrate13522814522167
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Udine - San Daniele del Friuli050414387167
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Base Aerea Rivolto - Plancavello1335414387167
Bel   Ronde van Vlaanderen6217214374166
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Conegliano - Valdobbiadene (TT)053513753171
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Cervia - Monselice725913753171
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cesenatico - Cesenatico050413746170
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten055313746170
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Porto Sant'Elpidio - Rimini4033813746160
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Lanciano - Tortoreto7713213706161
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : San Salvo - Roccaraso241913629164
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields17025713627164
Fra   Paris - Tours 4512313457167
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Giovinazzo - Vieste052913412168
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Matera - Brindisi4035413412168
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Castrovillari - Matera342913372167
Bel   Brabantse Pijl21825013369165
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Mileto - Camigliatello Silano242213151166
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Catania - Villafranca Tirrena4034913149164
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Enna - Etna (Piano Provenzana)2326813109165
Bel   Liège - Bastogne - Liège 77712913086165
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Alcomo - Agrigento4326112309170
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Monreale - Palermo (TT)1538712266170
Bel   Binckbank Tour, Eindstand569812251169
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Louvain-la-Neuve - Geraardsbergen488811682188
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Riemst - Riemst (TT)61411634189
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter325411573196
Bel   La Flèche Wallonne 10442511570194
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Blankeberge - Ardooie041011466184
Ita   UCI RR World Championships Imola54140311466184
Ita   UCI TT World Championships Imola5411110925157
Bel   Nationaal Kampioenschap België038710384190
Fra   Tour de France, Eindstand161628810384189
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs453608768164
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)1263638723160
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole102888597157
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron913858495158
Ita   Coppa Sabatini03488404154
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)913368404154
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans501618313146
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand4701988263150
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)101367793151
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier1103257783151
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto601727673145
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon125487613145
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia112867488147
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary100957477148
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto84817377157
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran551337293166
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia51577238166
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers703477233166
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano04617163163
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré553847163160
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica03987108153
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore03837108151
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns1013447108151
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle49277007143
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur115606958147
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual242776843151
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas1271686819152
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette893526692157
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron155066603142
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice353956588133
Bel   Brussels Cycling Classic04186553125
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice154126553124
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)602056538124
Fra   Bretagne Classic - Ouest France463326478120
Ita   Campionato nazionale Italia04946432114
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland1402946432108
Fra   Championnat national France160356292107
Esp   Campeonato nacionale España62846132120
Ger   National Meisterschaft Deutschland03826070128
Den   Nationalt Mesterskab Danmark100446070128
Ita   Giro dell'Emilia 461745970142
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand780515924142
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève45615144167
Ita   Il Lombardia602535099172
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève183074497231
Bel   Dwars door het Hageland04084479231
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville231964479228
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte303184456230
Ita   Giro del Piemonte1961614426228
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez563514230245
Pol   Tour de Pologne, Eindstand5701044174246
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau04583604283
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska81783604281
Ita   Milano - Sanremo 7341173523287
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala81572789333
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze04682781333
Ita   Milano - Torino1453312781330
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice04432636327
Ita   Gran Trittico Lombardo05282636322
Ita   Strade Bianche465382636306
Slo   National Championship Slovenia502632171356
Fra   Paris - Nice, Eindstand4402792121356
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane283351681394
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt452001653391
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André281611608393
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)64591580395
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre45631516410
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing281941471416
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir212621443414
Fra   Royal Bernard Drome Classic130141422413
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 572711292447
Fra   Ardèche Classic03571235433
Bel   Omloop Het Nieuwsblad45261235429
UAE   UAE Tour, Eindstand82480783505
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet4404701483
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk0549697482
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam0503697480
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam0547697473
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island0527697462
Esp   Clasica de Almeria0404697460
Ita   Trofeo Laigueglia0344697441
Col   Campeonato nacionale Colombia50178697439
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race78498647442
Aus   Tour Down Under, Eindstand438372569419
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill28326131495
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor0550103517
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge11532103508
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe7431692487
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling1845818526
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda05510551


23/10/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen