Deelnemers Speler: Ned   Koopmans, Beinte
Ploegnaam: Impeyched

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Ita   UCI RR World Championships Imola10691121357027
Ita   UCI TT World Championships Imola404231250120
Bel   Nationaal Kampioenschap België01981209729
Fra   Tour de France, Eindstand2282511209729
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs13057981549
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)19387968555
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole10554949257
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron18150938759
Ita   Coppa Sabatini741920664
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)20139919964
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans21265899867
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand68962897766
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)2824828890
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier19547826091
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto7012806596
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon12524799597
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia111997870108
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary203257859108
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto89227839101
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran55967750107
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia8907695107
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers185217687107
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano181287502115
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré185347484114
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica02377299128
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore02117299128
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns1791187299128
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle261347120130
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur105737094131
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual44776989132
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas163346945132
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette184666782141
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron165526598144
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice138806433159
Bel   Brussels Cycling Classic661336295166
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice401596229177
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)403736189180
Fra   Bretagne Classic - Ouest France54506149176
Ita   Campionato nazionale Italia222826144158
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland1402156122158
Fra   Championnat national France103915982159
Esp   Campeonato nacionale España03245879161
Ger   National Meisterschaft Deutschland02905879160
Den   Nationalt Mesterskab Danmark03415879160
Ita   Giro dell'Emilia 402625879159
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand727835839160
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève252055112176
Ita   Il Lombardia1933535087175
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève311174894147
Bel   Dwars door het Hageland03244863149
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville58664863149
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte87454805153
Ita   Giro del Piemonte792874718161
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez79674639151
Pol   Tour de Pologne, Eindstand4462384560156
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau03964114152
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska621734114152
Ita   Milano - Sanremo 7411084052152
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala43063311188
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze04173307187
Ita   Milano - Torino269483307183
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice03713038219
Ita   Gran Trittico Lombardo1181323038217
Ita   Strade Bianche3252122920225
Slo   National Championship Slovenia03052595247
Fra   Paris - Nice, Eindstand5781562595232
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane332922017269
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt511501984257
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André281681933265
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)471231905271
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre331641858274
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing252171825274
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir14651800276
Fra   Royal Bernard Drome Classic82561799261
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 522931717287
Fra   Ardèche Classic91111665284
Bel   Omloop Het Nieuwsblad1951901656287
UAE   UAE Tour, Eindstand1054521461311
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet04661356236
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk52251356226
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam04641304240
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam393811304236
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island25901265225
Esp   Clasica de Almeria02721240228
Ita   Trofeo Laigueglia01721240212
Col   Campeonato nacionale Colombia302421240195
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race292861210188
Aus   Tour Down Under, Eindstand672157918240
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill29154246380
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor1508217408
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge56422216382
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe84127160363
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling7412676435
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda25092509


29/09/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen