Deelnemers Speler: Bel   Beliën, Jeroen
Ploegnaam: Caleb you won Aru sure

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Can   GP de Montreal14322320201190
Esp   Vuelta a España, Eindstand146623720058188
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Fuenlabrada - Madrid4712018592196
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredo5631818545199
Can   GP de Quebec39212218489194
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Avila - Toledo6119818097205
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Colmenar Viejo - Becerril de la Sierra8624818036204
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Aranda de Duero - Guadalajara5816317950206
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Pravia - Alto de la Cubilla Lena1835517892207
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Tineo - Santuario del Acebo2815817874204
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 038517846204
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : San Vincent de la Barquera - Oviedo906917846199
Bel   Brussels Cycling Classic14035317756203
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Bilbao - Los Machucos8032317616198
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Circuito de Navarra - Bilbao1821917536196
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Saint Palais- Urdax Dantxarinea1819317518196
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Jurançon - Pau (TT)8835117500196
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Andorra la Vella - Cortals d'Encamp8532017412196
Fra   Bretagne Classic - Ouest France3738417327196
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Valls - Igualada116817290192
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Onda - Mas de la Costa12015217289192
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Mora de Rubielos - Ares del Maestrat029517169195
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : L'Eliana - Observatorium Javalambre4429117169195
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Cullera - El Puig6513617125195
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Juquete - Alicante1202517060195
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Benidorm - Calpe1206316940200
Ger   Vattenfall - Cyclassics-Cup - Hamburg 21838116820204
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Salinas de Torrevieja - Torrevieja (TTT)666416602195
Bel   Binckbank Tour, Eindstand6032416536196
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Sint Pieters Leeuw - Geraardsbergen038216476192
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Den Haag - Den Haag039516476191
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Venray382716476191
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Houffalize - Houffalize037816438194
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter701716438194
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Blankenberge - Ardooie612516368199
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Beveren - Hulst73716307207
Europees Kampioenschap Alkmaar3924016234210
Pol   Tour de Pologne, Eindstand13316016195208
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Bukowina Tatranska - Bukowina Tatranska025716062209
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Zakopane - Zakopane413116062209
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Kopalnia Soli - Bielsko Biala119716058209
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Chorzow - Zabrze713416047209
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Tarnowskie Gory - Katowice253616040210
Gbr   Ride London Classic11819016015211
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Krakow - Krakow307015897217
Esp   Clasica San Sebastian23033615867222
Fra   Tour de France, Eindstand195316315637215
Fra   Tour de France, Rit 21 : Rambouillet - Parijs13114313684232
Fra   Tour de France, Rit 20 : Albertville - Val Thorens17420613553236
Fra   Tour de France, Rit 19 : St Jean de Maurienne - Tignes17111313379236
Fra   Tour de France, Rit 18 : Embrun - Valloire8423713208240
Fra   Tour de France, Rit 17 : Pont du Gard - Gap041613124240
Fra   Tour de France, Rit 16 : Nîmes - Nïmes14021313124235
Fra   Tour de France, Rit 15 : Limoux - Foix13417412984236
Fra   Tour de France, Rit 14 : Tarbes - Tourmalet6530612850238
Fra   Tour de France, Rit 13 : Pau - Pau TT5030312785238
Fra   Tour de France, Rit 12 : Toulouse - Bagnères de Bigorre9810812735235
Fra   Tour de France, Rit 11 : Albi - Toulouse15517112637238
Fra   Tour de France, Rit 10 : Saint Flour - Albi5046512482240
Fra   Tour de France, Rit 9 : Saint Etienne - Brioude040312432236
Fra   Tour de France, Rit 8 : Mâcon - Saint Etienne1746412432233
Fra   Tour de France, Rit 7 : Belfort - Chalon sur Saône16514212415229
Fra   Tour de France, Rit 6 : Mulhouse - La Planche des Belles Filles646512250235
Fra   Tour de France, Rit 5 : Sant Dié des Vosges - Colmar8032712244233
Fra   Tour de France, Rit 4 : Reims - Nancy7525412164234
Fra   Tour de France, Rit 3 : Binche - Epernay1540212089234
Fra   Tour de France, Rit 2 : Brussel (TTT)5727712074233
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brussel - Brussel8526912017230
Den   National Championship Denmark046111932233
Bel   Nationaal Kampioenschap België4832811932232
Fra   Championnat national France046711884232
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland046711884231
Gbr   National Championship Great-Britain045611884230
Ger   National Meisterschaft Deutschland045211884228
Ita   Campionato nazionale Italia541511884225
Esp   Campeonato nacionale España515211879213
Sui   Tour de Suisse, Eindstand35512511874213
Sui   Tour de Suisse, Rit 9 : Goms - Goms1819111519236
Sui   Tour de Suisse, Rit 8 : Goms - Goms (TT)1122811501236
Sui   Tour de Suisse, Rit 7 : Untertertzen - Sankt Gotthard5617211490237
Sui   Tour de Suisse, Rit 6 : Einsiedeln - Flumserberg415911434240
Sui   Tour de Suisse, Rit 5 : Münchenstein - Einsiedeln053211393247
Sui   Tour de Suisse, Rit 4 : Murten - Arlesheim053411393242
Sui   Tour de Suisse, Rit 3 : Flamatt - Murten052611393241
Sui   Tour de Suisse, Rit 2 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental052211393235
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand3767811393229
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 8 : Cluses - Champéry048511017249
Sui   Tour de Suisse, Rit 1 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental051311017249
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 7 : Saint Genix les Villages - Pipay537611017249
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 6 : Saint Vulbas - Saint Michel de Maurienne2214610964255
Sui   GP Kanton Aargau – Gippingen046810942256
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Boën sur Lignon - Voiron1140510942255
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Roanne - Roanne (TT)3234410931253
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Le Puy en Velay - Riom533710899250
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Mauriac - Craponne sur Arzon329610894247
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Aurillac - Jussac051510891243
Ita   Giro d'Italia, Eindstand154218710891242
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Verona - Verona TT33609349256
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Feltre - Croce d'Aune/Monte Avena521469346256
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Treviso - San Martino di Castrozza702399294256
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Valdaora - Santa Maria di Sala04909224262
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Commezzadura - Anterselva402649224261
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Lovere - Ponte di Legno203469184263
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Ivrea - Como363189164265
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Saint Vincent - Courmayeur931529128265
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Pinerolo - Ceresole Reale1101289035265
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cuneo - Pinerolo04458925270
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Carpi - Novi Ligure704258925270
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Ravenna - Modena154368855269
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Riccione - San Marino TT853878840269
Usa   Tour of California, Eindstand2001678755269
Usa   Tour of California, Rit 7 : Santa Clarita - Pasadena73588555273
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Tortoredo Lido - Pesaro704128548272
Usa   Tour of California, Rit 6 : Ontario - Mount Baldy191438478270
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Vasto - L'Aquila04818459273
Usa   Tour of California, Rit 5 : Pismo Beach - Ventura04528459272
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Cassino - San Giovanni Rotondo04378459271
Usa   Tour of California, Rit 4 : Laguna Seca - Morro Bay14168459271
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Frascati - Terracina733498458268
Usa   Tour of California, Rit 3 : Stockton - Morgan Hill04908385268
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Orbetello - Frascati664198385268
Usa   Tour of California, Rit 2 : Rancho Cordova - South Lake Tahoe04898319264
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Vinci - Orbetello883998319264
Usa   Tour of California, Rit 1 : Sacramento - Sacramento122098231261
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Bologna - Fucecchio583858219262
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Bologna - San Luca TT1702638161258
Sui   Tour de Romandie, Eindstand2902787991262
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Genève - Genève (TT)23107701258
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Lucens - Torgon282487699255
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Romont - Romont283467671251
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : Le Locle - Morges04127643246
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Neuchâtel - La Chaux de Fonds183467643245
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt04627625242
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Neuchâtel - Neuchâtel (TT)03647625240
Bel   Liège - Bastogne - Liège 3943137625237
Bel   La Flèche Wallonne 1033857231219
Ned   Amstel Gold Race 3152887128193
Tur   Tour de Turkey, Eindstand128696813191
Tur   Tour de Turkey, Rit 6 : Sakarya - Istanbul301856685190
Tur   Tour de Turkey, Rit 5 : Bursa - Kartepe71706655193
Tur   Tour de Turkey, Rit 4 : Balikesir - Bursa301856648193
Tur   Tour de Turkey, Rit 3 : Canakkale - Edremit191346618194
Bel   Brabantse Pijl2121996599195
Tur   Tour de Turkey, Rit 2 : Tekirdag - Eceabat02246387202
Tur   Tour de Turkey, Rit 1 : Istanbul - Tekirdag121996387202
Fra   Paris - Roubaix 2432546375202
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand615196132192
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Eibar - Eibar67235517293
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Arrigorriaga - Arrate41695450305
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Arrigorriaga92175409308
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Sarriguren - Estibaliz61275400307
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten841205394308
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zumarraga - Gorraiz13865310320
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Zumarraga - Zumarraga TT63865309317
Bel   Ronde van Vlaanderen3563235303312
Bel   Dwars door Vlaanderen 1992564947298
Bel   Gent - Wevelgem 1523354748300
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand3072424596292
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona42814289291
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Valls - Vilaseca6574285287
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke3662714220307
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : Puigcerda - Sant Cugat30533854309
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Llanars - Alp La Molina112493824317
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Sant Feliu de Guixols - Vallter 2000322083813315
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne1313313781315
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Mataro - Sant Feliu de Guixols37293650290
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella9903613300
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut140843604301
Ita   Milano - Sanremo 3543203464333
Bel   Bredene Koksijde Classic03493110323
Bel   Nokere Koerse04403110308
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand3933653110296
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)23092717245
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Matelica - Jesi64072715243
Ned   Ronde van Drenthe01962709230
Fra   Paris - Nice, Eindstand582912709230
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice182542127332
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Colli al Metauro - Recanti134022109332
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Col de Turini (la Bollène)121582096322
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Foligno - Fossombrone05102084324
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Pomarance - Foligno462662084294
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Peynier - Brignoles04442038292
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Barbentane - Barbentane (TT)32292038287
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Pomarance293912035286
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore TTT84632006276
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Vichy - Pélussin04071998271
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Cepoy - Moulins/Yzeure282701998264
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Les Bréviaires - Bellegarde24081970263
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : St Germain en Laye - St Germain en Laye283471968257
Ita   GP Industria & Artigianato02561940252
Ita   Strade Bianche1553891940247
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 123361785209
Bel   Omloop Het Nieuwsblad1453091773201
UAE   Tour of Abu Dhabi, Eindstand2392801628195
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 7 : Dubai - Dubai37441389135
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 6 : Ajman - Jabel Jais202691352148
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 5 : Sharjah - Khor Fakkan62471332136
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 4 : Dubai - Hatta Dam331701270150
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 3 : Al Ain - Jebel Hafeet13731237148
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 2 : Abu Dhabi - Abu Dhabi60701236132
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 1 : Al Hudayriat TTT162331176135
Esp   Clasica de Almeria842411160135
Ita   Trofeo Laigueglia01001076144
Col   Campeonato nacionale Colombia0771076143
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race351971076143
Aus   Tour Down Under, Eindstand572258725290
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill76226153360
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Strathalbyn1945677375
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Unley - Cambelltown4216758258
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Lobethal - Uraidla1638516385


20/09/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen