Deelnemers Speler: Bel   Beliën, Jeroen
Ploegnaam: Trust the process

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Esp   Vuelta a España, Eindstand14252351939588
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Madrid - Madrid110441797075
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Sequeros - Alto de la Covatilla222311786085
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Salamanca - Ciudad Rodrigo832231783883
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Mos - Puebla de Sanabria581551775584
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : Lugo - Ourense69711769785
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Muros - Mirador de Ezaro931031762885
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Pola de Laviana - Alto de l'Angliru703001753585
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Villaviciosa - Alto de la Farrapona641741746584
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Castro Urdiales - Suances882411740183
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Castrillo de Val - Aguilar de Campoo88441731383
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Logroño - Alto de Moncalvillo1352611722588
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Vitoria - Villanueva de Valdegovia113651709085
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Biescas - Aramon Formigal581051697789
Ita   Giro d'Italia, Eindstand8161651691989
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Cernusco sul Naviglio - Milano TT25661610388
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Huesca - Sabinango351901607889
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Alba - Sestriere28571604389
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Garray - Ejea de los Caballeros103921601593
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Morbegno - Asti18981591294
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Lodosa - Vinuesa902721589494
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Pinzolo - Laghi di Cancano461021580492
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Pamplona - Lekunberri165231575893
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Bassano del Grappa - Madonna di Campiglio03011559398
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne861021559398
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Irun - Arrate1509115507103
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Udine - San Daniele del Friuli019715357104
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Base Aerea Rivolto - Plancavello4320515357104
Bel   Ronde van Vlaanderen58112315314104
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Conegliano - Valdobbiadene (TT)425414733108
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Cervia - Monselice715414691111
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cesenatico - Cesenatico021814684111
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten046714684111
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Porto Sant'Elpidio - Rimini539414684109
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Lanciano - Tortoreto344114679105
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : San Salvo - Roccaraso51541467696
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields2101931467197
Fra   Paris - Tours 401721446198
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Giovinazzo - Vieste32811442199
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Matera - Brindisi04891441899
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Castrovillari - Matera04751441895
Bel   Brabantse Pijl2591121441892
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Mileto - Camigliatello Silano171531415994
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Catania - Villafranca Tirrena04901414293
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Enna - Etna (Piano Provenzana)311641414290
Bel   Liège - Bastogne - Liège 100561411190
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Alcomo - Agrigento345213106117
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Monreale - Palermo (TT)1518813103111
Bel   Binckbank Tour, Eindstand28424613088109
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Louvain-la-Neuve - Geraardsbergen3529112804104
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Riemst - Riemst (TT)430412769104
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter038512765104
Bel   La Flèche Wallonne 13337912765102
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Blankeberge - Ardooie03421263296
Ita   UCI RR World Championships Imola1225471263296
Ita   UCI TT World Championships Imola29411011407116
Bel   Nationaal Kampioenschap België031111113124
Fra   Tour de France, Eindstand196715411113124
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs104769146125
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)1911329136118
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole452268945121
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron1761058900120
Ita   Coppa Sabatini02588724123
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)1881118724123
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans461698536127
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand5361278490128
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)18727954129
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier1771327936130
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto69927759131
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon204377690131
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia112447670124
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary232747659124
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto611627636123
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran202867575123
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia32437555121
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers553907552121
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano181807497117
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré204877479116
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica03287459108
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore03077459107
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns1791317459104
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle33617280108
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur832557277105
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual58467194107
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas803777136109
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette208197056103
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron553616848106
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice1281386793102
Bel   Brussels Cycling Classic03556665106
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice54616665106
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)403206660102
Fra   Bretagne Classic - Ouest France8407662097
Ita   Campionato nazionale Italia22251661291
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland140103659091
Fra   Championnat national France98138645091
Esp   Campeonato nacionale España0202635294
Ger   National Meisterschaft Deutschland0154635292
Den   Nationalt Mesterskab Danmark0230635292
Ita   Giro dell'Emilia 8670635292
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand72781626693
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève251615539104
Ita   Il Lombardia643385514105
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève311054871153
Bel   Dwars door het Hageland01904840154
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville58564840154
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte92194782160
Ita   Giro del Piemonte209464690168
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez612084481184
Pol   Tour de Pologne, Eindstand677354420185
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau03113743238
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska84303743237
Ita   Milano - Sanremo 6752013659245
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala12782984280
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze03442972281
Ita   Milano - Torino874682972278
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice02692885265
Ita   Gran Trittico Lombardo184182885260
Ita   Strade Bianche3741272701292
Slo   National Championship Slovenia03352327318
Fra   Paris - Nice, Eindstand3563402327310
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane632111971289
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt303241908293
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André202531878293
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)202681858291
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre283611838283
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing183901810283
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir05551792280
Fra   Royal Bernard Drome Classic163861792264
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 84611776261
Fra   Ardèche Classic04801768240
Bel   Omloop Het Nieuwsblad204831768233
UAE   UAE Tour, Eindstand2502811748177
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet302951498146
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk291791468148
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam183101439154
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam573201421153
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island183961364154
Esp   Clasica de Almeria05031346151
Ita   Trofeo Laigueglia04821346132
Col   Campeonato nacionale Colombia352311346122
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race2581511311123
Aus   Tour Down Under, Eindstand7051291053131
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill29233348191
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor19373319197
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge84288300179
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe84176216173
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling74152132222
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda5836158361


22/01/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen