Deelnemers Speler: Ned   Nouwens, Pim
Ploegnaam: L'embarras du choix.

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Castro Urdiales - Suances947714162279
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Castrillo de Val - Aguilar de Campoo1827314068281
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Logroño - Alto de Moncalvillo1656214050280
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Vitoria - Villanueva de Valdegovia4324213885283
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Biescas - Aramon Formigal3319013842282
Ita   Giro d'Italia, Eindstand73721413809283
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Cernusco sul Naviglio - Milano TT024113072292
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Huesca - Sabinango3523813072292
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Alba - Sestriere138213037290
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Garray - Ejea de los Caballeros1936013036289
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Morbegno - Asti038513017289
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Lodosa - Vinuesa1751313017289
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Pinzolo - Laghi di Cancano2034912842294
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Pamplona - Lekunberri1851112822293
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Bassano del Grappa - Madonna di Campiglio401812637297
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne043512597298
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Irun - Arrate1604312597295
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Udine - San Daniele del Friuli019012437303
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Base Aerea Rivolto - Plancavello836712437303
Bel   Ronde van Vlaanderen30443912429301
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Conegliano - Valdobbiadene (TT)042312125292
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Cervia - Monselice714812125292
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cesenatico - Cesenatico020812118292
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten046412118291
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Porto Sant'Elpidio - Rimini707212118287
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Lanciano - Tortoreto050412048289
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : San Salvo - Roccaraso237712048284
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields5750412046283
Fra   Paris - Tours 865011989277
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Giovinazzo - Vieste038211903279
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Matera - Brindisi708711903279
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Castrovillari - Matera706911833280
Bel   Brabantse Pijl25910711763280
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Mileto - Camigliatello Silano238511504284
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Catania - Villafranca Tirrena707411502284
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Enna - Etna (Piano Provenzana)1533811432285
Bel   Liège - Bastogne - Liège 71016711417285
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Alcomo - Agrigento345010707293
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Monreale - Palermo (TT)1518010704292
Bel   Binckbank Tour, Eindstand23135410689290
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Louvain-la-Neuve - Geraardsbergen3621310458286
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Riemst - Riemst (TT)432010422288
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter040110418286
Bel   La Flèche Wallonne 2927910418286
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Blankeberge - Ardooie036410126291
Ita   UCI RR World Championships Imola82525310126291
Ita   UCI TT World Championships Imola485069301296
Bel   Nationaal Kampioenschap België03359253288
Fra   Tour de France, Eindstand2530119253287
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs05416723391
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)203586723379
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole204326520390
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron206176500388
Ita   Coppa Sabatini02856294396
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)213156294396
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans15166081414
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand1004265930430
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)03235830411
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier227115830410
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto453575603423
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon204425558425
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia181375538424
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary731495520426
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto04685447430
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran202995447425
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia04505427424
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers205135427423
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano04415407417
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré204925407416
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica03475387407
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore181505387403
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns181965369403
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle33675188418
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur34985185417
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual252625182410
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas05515157413
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette183905157394
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron204644974410
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice1181644954404
Bel   Brussels Cycling Classic03744836411
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice05244836400
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)120634836389
Fra   Bretagne Classic - Ouest France383124716404
Ita   Campionato nazionale Italia03934333439
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland140284333431
Fra   Championnat national France23864193434
Esp   Campeonato nacionale España62333955450
Ger   National Meisterschaft Deutschland0633893454
Den   Nationalt Mesterskab Danmark01503893454
Ita   Giro dell'Emilia 03723893450
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand805433893449
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève28923088499
Ita   Il Lombardia724843060502
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève65262988495
Bel   Dwars door het Hageland58272923500
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville192342865504
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte312892846504
Ita   Giro del Piemonte713282815505
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez74572744506
Pol   Tour de Pologne, Eindstand55552737501
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau02452732462
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska05192732462
Ita   Milano - Sanremo 4633852732457
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala04432269452
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze02872269451
Ita   Milano - Torino1862112269451
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice01952083450
Ita   Gran Trittico Lombardo583272083445
Ita   Strade Bianche1144672025448
Slo   National Championship Slovenia03701911416
Fra   Paris - Nice, Eindstand4402801911405
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane283421471449
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt63941443454
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André05261380459
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)23871380454
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre05171378449
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing232671378443
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir113301355438
Fra   Royal Bernard Drome Classic251081344436
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 05071319434
Fra   Ardèche Classic01661319415
Bel   Omloop Het Nieuwsblad105041319411
UAE   UAE Tour, Eindstand3671191309374
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet32185942418
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk18291910420
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam20166892420
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam23458872420
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island0488849416
Esp   Clasica de Almeria0236849407
Ita   Trofeo Laigueglia6627849392
Col   Campeonato nacionale Colombia10044783412
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race20543683427
Aus   Tour Down Under, Eindstand560262663382
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill3177103525
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor054172533
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge1152872531
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe6137661522
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling05150547
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda05410541


31/10/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen