Deelnemers Speler: Bel   Scheers, Bert
Ploegnaam: Chalet Reynard

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Chn   Tour de Guangxi, Rit 3 : Nanning - Nanning512121420264
Chn   Tour de Guangxi, Rit 2 : Beihai - Qinzhou411521369267
Chn   Tour de Guangxi, Rit 1 : Beihai - Beihai3028721328268
Fra   Paris - Tours 518421298269
Ita   Il Lombardia36623421293270
Ita   Giro del Piemonte537620927270
Ita   Milano - Torino21419420922264
Ita   Tre Valli Varesine 2638120708267
Ita   GP Beghelli052920682261
Ita   Giro dell'Emilia 14331420682252
Bel   Tour de l'Eurométropole041320539247
Ger   Sparkassen Münsterland Giro10210520539243
Gbr   UCI RR World Championships Yorkshire8394820437249
Gbr   UCI TT World Championships Yorkshire18934819598284
Bel   Primus Classic Impanis - Van Petegem5337419409283
Can   GP de Montreal13424319356276
Esp   Vuelta a España, Eindstand17477419222275
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Fuenlabrada - Madrid4019617475301
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredo1268017435304
Can   GP de Quebec39611517309309
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Avila - Toledo6413216913316
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Colmenar Viejo - Becerril de la Sierra8822016849321
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Aranda de Duero - Guadalajara5813616761318
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Pravia - Alto de la Cubilla Lena887116703323
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Tineo - Santuario del Acebo2133516615327
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 033716594327
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : San Vincent de la Barquera - Oviedo8811016594323
Bel   Brussels Cycling Classic053016506328
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Bilbao - Los Machucos1508616506311
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Circuito de Navarra - Bilbao1815616356319
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Saint Palais- Urdax Dantxarinea1812816338318
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Jurançon - Pau (TT)8832316320319
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Andorra la Vella - Cortals d'Encamp1558216232319
Fra   Bretagne Classic - Ouest France4334916077328
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Valls - Igualada113916034320
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Onda - Mas de la Costa11815516033320
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Mora de Rubielos - Ares del Maestrat022615915322
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : L'Eliana - Observatorium Javalambre4915715915320
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Cullera - El Puig4023415866321
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Juquete - Alicante7018815826320
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Benidorm - Calpe1232515756324
Ger   Vattenfall - Cyclassics-Cup - Hamburg 8153315633330
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Salinas de Torrevieja - Torrevieja (TTT)6012615552312
Bel   Binckbank Tour, Eindstand2709915492313
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Sint Pieters Leeuw - Geraardsbergen1415915222326
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Den Haag - Den Haag049215208327
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Venray239915208327
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Houffalize - Houffalize1412415206325
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter2323015192326
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Blankenberge - Ardooie1436115169326
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Beveren - Hulst246215155326
Europees Kampioenschap Alkmaar947515153325
Pol   Tour de Pologne, Eindstand7329415144318
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Bukowina Tatranska - Bukowina Tatranska044915071317
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Zakopane - Zakopane415215071317
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Kopalnia Soli - Bielsko Biala330215067317
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Chorzow - Zabrze329715064317
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Tarnowskie Gory - Katowice051815061316
Gbr   Ride London Classic553415061315
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Krakow - Krakow335915056308
Esp   Clasica San Sebastian4162615053308
Fra   Tour de France, Eindstand184821814637325
Fra   Tour de France, Rit 21 : Rambouillet - Parijs13028212789339
Fra   Tour de France, Rit 20 : Albertville - Val Thorens17616812659340
Fra   Tour de France, Rit 19 : St Jean de Maurienne - Tignes14026612483343
Fra   Tour de France, Rit 18 : Embrun - Valloire1386912343344
Fra   Tour de France, Rit 17 : Pont du Gard - Gap050212205352
Fra   Tour de France, Rit 16 : Nîmes - Nïmes12529912205351
Fra   Tour de France, Rit 15 : Limoux - Foix5542512080352
Fra   Tour de France, Rit 14 : Tarbes - Tourmalet2943512025346
Fra   Tour de France, Rit 13 : Pau - Pau TT5228411996340
Fra   Tour de France, Rit 12 : Toulouse - Bagnères de Bigorre1541911944338
Fra   Tour de France, Rit 11 : Albi - Toulouse13031711929335
Fra   Tour de France, Rit 10 : Saint Flour - Albi6042311799337
Fra   Tour de France, Rit 9 : Saint Etienne - Brioude050911739332
Fra   Tour de France, Rit 8 : Mâcon - Saint Etienne2838311739329
Fra   Tour de France, Rit 7 : Belfort - Chalon sur Saône13225811711327
Fra   Tour de France, Rit 6 : Mulhouse - La Planche des Belles Filles3318811579332
Fra   Tour de France, Rit 5 : Sant Dié des Vosges - Colmar550111546330
Fra   Tour de France, Rit 4 : Reims - Nancy5242011541319
Fra   Tour de France, Rit 3 : Binche - Epernay5023511489318
Fra   Tour de France, Rit 2 : Brussel (TTT)7512111439321
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brussel - Brussel4541211364324
Den   National Championship Denmark051411319321
Bel   Nationaal Kampioenschap België056211319319
Fra   Championnat national France051611319313
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland051911319313
Gbr   National Championship Great-Britain050811319310
Ger   National Meisterschaft Deutschland050411319307
Ita   Campionato nazionale Italia2732811319306
Esp   Campeonato nacionale España517111292299
Sui   Tour de Suisse, Eindstand36811211287298
Sui   Tour de Suisse, Rit 9 : Goms - Goms1820510919324
Sui   Tour de Suisse, Rit 8 : Goms - Goms (TT)1124510901325
Sui   Tour de Suisse, Rit 7 : Untertertzen - Sankt Gotthard5617910890325
Sui   Tour de Suisse, Rit 6 : Einsiedeln - Flumserberg3919010834329
Sui   Tour de Suisse, Rit 5 : Münchenstein - Einsiedeln539610795332
Sui   Tour de Suisse, Rit 4 : Murten - Arlesheim2832410790332
Sui   Tour de Suisse, Rit 3 : Flamatt - Murten336010762333
Sui   Tour de Suisse, Rit 2 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental531810759332
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand9044110754332
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 8 : Cluses - Champéry052710664308
Sui   Tour de Suisse, Rit 1 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental1813710664307
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 7 : Saint Genix les Villages - Pipay338910646309
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 6 : Saint Vulbas - Saint Michel de Maurienne1230910643304
Sui   GP Kanton Aargau – Gippingen051810631302
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Boën sur Lignon - Voiron1331310631302
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Roanne - Roanne (TT)3236110618302
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Le Puy en Velay - Riom054910586302
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Mauriac - Craponne sur Arzon618910586299
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Aurillac - Jussac054210580300
Ita   Giro d'Italia, Eindstand152120610580299
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Verona - Verona TT34039059309
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Feltre - Croce d'Aune/Monte Avena521519056308
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Treviso - San Martino di Castrozza702639004307
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Valdaora - Santa Maria di Sala05238934307
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Commezzadura - Anterselva402838934306
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Lovere - Ponte di Legno203778894305
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Ivrea - Como164128874305
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Saint Vincent - Courmayeur603868858300
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Pinerolo - Ceresole Reale1101318798299
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cuneo - Pinerolo05008688299
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Carpi - Novi Ligure722378688299
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Ravenna - Modena154698616298
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Riccione - San Marino TT854098601297
Usa   Tour of California, Eindstand1292528516299
Usa   Tour of California, Rit 7 : Santa Clarita - Pasadena05478387298
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Tortoredo Lido - Pesaro704438387296
Usa   Tour of California, Rit 6 : Ontario - Mount Baldy122188317297
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Vasto - L'Aquila40748305297
Usa   Tour of California, Rit 5 : Pismo Beach - Ventura05078265297
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Cassino - San Giovanni Rotondo04958265297
Usa   Tour of California, Rit 4 : Laguna Seca - Morro Bay05508265297
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Frascati - Terracina733808265296
Usa   Tour of California, Rit 3 : Stockton - Morgan Hill05278192295
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Orbetello - Frascati683758192295
Usa   Tour of California, Rit 2 : Rancho Cordova - South Lake Tahoe121248124295
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Vinci - Orbetello951688112295
Usa   Tour of California, Rit 1 : Sacramento - Sacramento05348017299
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Bologna - Fucecchio584138017297
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Bologna - San Luca TT1483557959294
Sui   Tour de Romandie, Eindstand3272537811294
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Genève - Genève (TT)04557484296
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Lucens - Torgon282507484295
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Romont - Romont103897456292
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : Le Locle - Morges04687446287
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Neuchâtel - La Chaux de Fonds103837446286
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt04957436280
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Neuchâtel - Neuchâtel (TT)52337436275
Bel   Liège - Bastogne - Liège 4822187431273
Bel   La Flèche Wallonne 1433316949276
Ned   Amstel Gold Race 3711886806278
Tur   Tour de Turkey, Eindstand1102406435288
Tur   Tour de Turkey, Rit 6 : Sakarya - Istanbul302716325287
Tur   Tour de Turkey, Rit 5 : Bursa - Kartepe72596295286
Tur   Tour de Turkey, Rit 4 : Balikesir - Bursa302706288286
Tur   Tour de Turkey, Rit 3 : Canakkale - Edremit191746258288
Bel   Brabantse Pijl2022456239288
Tur   Tour de Turkey, Rit 2 : Tekirdag - Eceabat03386037294
Tur   Tour de Turkey, Rit 1 : Istanbul - Tekirdag122856037294
Fra   Paris - Roubaix 1364506025293
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand1683655889249
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Eibar - Eibar352775721227
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Arrigorriaga - Arrate143125686229
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Arrigorriaga82925672227
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Sarriguren - Estibaliz22755664223
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten04445662223
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zumarraga - Gorraiz222375662217
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Zumarraga - Zumarraga TT182115640218
Bel   Ronde van Vlaanderen3243715622218
Bel   Dwars door Vlaanderen 1942705298185
Bel   Gent - Wevelgem 2032405104183
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand521464901193
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona24244380259
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Valls - Vilaseca54564378258
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke4032414324268
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : Puigcerda - Sant Cugat36273921277
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Llanars - Alp La Molina49683885289
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Sant Feliu de Guixols - Vallter 2000411643836306
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne1253983795310
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Mataro - Sant Feliu de Guixols37243670285
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella81683633293
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut140343625297
Ita   Milano - Sanremo 1575423485322
Bel   Bredene Koksijde Classic181693328236
Bel   Nokere Koerse53243310229
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand6091623305216
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)13832696253
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Matelica - Jesi123162695250
Ned   Ronde van Drenthe0982683241
Fra   Paris - Nice, Eindstand2454332683241
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice182202438155
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Colli al Metauro - Recanti60862420155
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Col de Turini (la Bollène)281062360165
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Foligno - Fossombrone57982332168
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Pomarance - Foligno293752275174
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Peynier - Brignoles181602246169
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Barbentane - Barbentane (TT)04632228171
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Pomarance471932228164
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore TTT291052181167
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Vichy - Pélussin12092152172
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Cepoy - Moulins/Yzeure282122151169
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Les Bréviaires - Bellegarde102802123166
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : St Germain en Laye - St Germain en Laye311712113163
Ita   GP Industria & Artigianato01672082161
Ita   Strade Bianche1504022082157
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 05051932125
Bel   Omloop Het Nieuwsblad724481932105
UAE   Tour of Abu Dhabi, Eindstand394115186069
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 7 : Dubai - Dubai30244146688
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 6 : Ajman - Jabel Jais41162143687
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 5 : Sharjah - Khor Fakkan39204139592
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 4 : Dubai - Hatta Dam543135689
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 3 : Al Ain - Jebel Hafeet28115130298
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 2 : Abu Dhabi - Abu Dhabi511401274108
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 1 : Al Hudayriat TTT31291223110
Esp   Clasica de Almeria991111192115
Ita   Trofeo Laigueglia0961093132
Col   Campeonato nacionale Colombia0721093130
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race1773291093130
Aus   Tour Down Under, Eindstand7583691684
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill8631158332
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Strathalbyn1149372441
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Unley - Cambelltown456361207
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Lobethal - Uraidla1638416384


19/10/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen