Deelnemers Speler: Bel   Scheers, Bert
Ploegnaam: Chalet Reynard

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Biescas - Aramon Formigal705016459125
Ita   Giro d'Italia, Eindstand77419916389128
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Cernusco sul Naviglio - Milano TT051815615127
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Huesca - Sabinango3337915615126
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Alba - Sestriere336315582126
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Garray - Ejea de los Caballeros1848515579126
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Morbegno - Asti1829815561125
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Lodosa - Vinuesa7533615543125
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Pinzolo - Laghi di Cancano4618915468119
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Pamplona - Lekunberri6539315422120
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Bassano del Grappa - Madonna di Campiglio052415357116
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne055015357115
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Irun - Arrate9533915357113
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Udine - San Daniele del Friuli051115262111
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Base Aerea Rivolto - Plancavello4324115262111
Bel   Ronde van Vlaanderen46036015219110
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Conegliano - Valdobbiadene (TT)236414759106
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Cervia - Monselice726114757106
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cesenatico - Cesenatico051114750106
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten055514750106
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Porto Sant'Elpidio - Rimini1154114750100
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Lanciano - Tortoreto7321414635108
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : San Salvo - Roccaraso526914562110
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields33010414557110
Fra   Paris - Tours 054014227124
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Giovinazzo - Vieste812114227121
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Matera - Brindisi1353514219121
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Castrovillari - Matera1133614084127
Bel   Brabantse Pijl25422713971131
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Mileto - Camigliatello Silano1725513717132
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Catania - Villafranca Tirrena1134613700132
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Enna - Etna (Piano Provenzana)3119113587135
Bel   Liège - Bastogne - Liège 9493113556135
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Alcomo - Agrigento5812612607145
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Monreale - Palermo (TT)1539212549146
Bel   Binckbank Tour, Eindstand32420712534146
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Louvain-la-Neuve - Geraardsbergen3537012210147
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Riemst - Riemst (TT)2219312175147
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter456012153148
Bel   La Flèche Wallonne 16824612108154
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Blankeberge - Ardooie2215411940149
Ita   UCI RR World Championships Imola79726611918151
Ita   UCI TT World Championships Imola21923011121145
Bel   Nationaal Kampioenschap België046710902147
Fra   Tour de France, Eindstand194616710902147
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs951748956143
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)1931028861151
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole224018668150
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron181708646143
Ita   Coppa Sabatini04418465149
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)1182398465149
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans203838347144
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand5591158327143
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)04517768154
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier1671717768154
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto691397601156
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon452747532157
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia211157487149
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary100967466152
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto711187366159
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran203487295165
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia13627275158
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers653547262160
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano23897197156
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré703337174159
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica281077104159
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore281077076164
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns1791557048165
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle33976869169
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur832916866162
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual84466783165
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas1053026775159
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette1382496670161
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron155116532158
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice34976517147
Bel   Brussels Cycling Classic04866514134
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice65836514130
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)100826449137
Fra   Bretagne Classic - Ouest France2201376349138
Ita   Campionato nazionale Italia222466129164
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland140846107160
Fra   Championnat national France166265967161
Esp   Campeonato nacionale España01875801177
Ger   National Meisterschaft Deutschland01295801177
Den   Nationalt Mesterskab Danmark40805801177
Ita   Giro dell'Emilia 402305761178
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand843335721178
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève53304878221
Ita   Il Lombardia3681554825226
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève23874457238
Bel   Dwars door het Hageland01704455233
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville241814455233
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte351804431234
Ita   Giro del Piemonte215294396234
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez234124181254
Pol   Tour de Pologne, Eindstand4692074158249
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau02933689258
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska621453689256
Ita   Milano - Sanremo 4314033627259
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala42623196216
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze45373192216
Ita   Milano - Torino2091573147231
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice02502938249
Ita   Gran Trittico Lombardo1181212938248
Ita   Strade Bianche715032820255
Slo   National Championship Slovenia601132749189
Fra   Paris - Nice, Eindstand3843192689196
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane632062305148
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt402442242151
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André202472202146
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)24172182145
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre283322180135
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing183722152133
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir282502134130
Fra   Royal Bernard Drome Classic94282106129
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 801692012152
Fra   Ardèche Classic58571932164
Bel   Omloop Het Nieuwsblad1902111874189
UAE   UAE Tour, Eindstand3501401684209
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet37701334249
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk291131297256
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam25901268263
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam69251243269
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island182401174284
Esp   Clasica de Almeria03081156282
Ita   Trofeo Laigueglia02191156261
Col   Campeonato nacionale Colombia03321156254
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race2731301156227
Aus   Tour Down Under, Eindstand541276883272
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill28290342207
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor21233314208
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge84215293201
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe74296209192
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling74130135193
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda6121661216


27/10/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen