Deelnemers Speler: Bel   Depauw, Jan
Ploegnaam: De Crosscaroten

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Can   GP de Montreal17817619711241
Esp   Vuelta a España, Eindstand159415219533245
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Fuenlabrada - Madrid4023317939260
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredo9321417899259
Can   GP de Quebec18137717806260
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Avila - Toledo718617625254
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Colmenar Viejo - Becerril de la Sierra1137617554259
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Aranda de Duero - Guadalajara5817517441261
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Pravia - Alto de la Cubilla Lena8810617383262
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Tineo - Santuario del Acebo3010517295264
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 040817265262
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : San Vincent de la Barquera - Oviedo8814917265258
Bel   Brussels Cycling Classic054217177260
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Bilbao - Los Machucos11019817177250
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Circuito de Navarra - Bilbao1824917067246
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Saint Palais- Urdax Dantxarinea1822217049246
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Jurançon - Pau (TT)9514017031246
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Andorra la Vella - Cortals d'Encamp4241616936246
Fra   Bretagne Classic - Ouest France1551416894243
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Valls - Igualada118316879233
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Onda - Mas de la Costa16310116878233
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Mora de Rubielos - Ares del Maestrat032116715239
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : L'Eliana - Observatorium Javalambre5111716715239
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Cullera - El Puig4025916664239
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Juquete - Alicante7021216624239
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Benidorm - Calpe2645716554241
Ger   Vattenfall - Cyclassics-Cup - Hamburg 9752116528235
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Salinas de Torrevieja - Torrevieja (TTT)5914916431218
Bel   Binckbank Tour, Eindstand5933516372219
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Sint Pieters Leeuw - Geraardsbergen047216313213
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Den Haag - Den Haag047316313212
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Venray053516313212
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Houffalize - Houffalize046616313211
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter054516313211
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Blankenberge - Ardooie054116313208
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Beveren - Hulst054816313206
Europees Kampioenschap Alkmaar055216313204
Pol   Tour de Pologne, Eindstand16411416313196
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Bukowina Tatranska - Bukowina Tatranska040916149197
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Zakopane - Zakopane69916149197
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Kopalnia Soli - Bielsko Biala329916143197
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Chorzow - Zabrze050316140197
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Tarnowskie Gory - Katowice049916140197
Gbr   Ride London Classic056616140195
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Krakow - Krakow051016140183
Esp   Clasica San Sebastian34510416140181
Fra   Tour de France, Eindstand196715215795195
Fra   Tour de France, Rit 21 : Rambouillet - Parijs056513828209
Fra   Tour de France, Rit 20 : Albertville - Val Thorens1807613828201
Fra   Tour de France, Rit 19 : St Jean de Maurienne - Tignes1808013648202
Fra   Tour de France, Rit 18 : Embrun - Valloire5933913468204
Fra   Tour de France, Rit 17 : Pont du Gard - Gap048513409202
Fra   Tour de France, Rit 16 : Nîmes - Nïmes056613409199
Fra   Tour de France, Rit 15 : Limoux - Foix13813713409181
Fra   Tour de France, Rit 14 : Tarbes - Tourmalet6432013271183
Fra   Tour de France, Rit 13 : Pau - Pau TT6223513207178
Fra   Tour de France, Rit 12 : Toulouse - Bagnères de Bigorre9811013145178
Fra   Tour de France, Rit 11 : Albi - Toulouse056813047183
Fra   Tour de France, Rit 10 : Saint Flour - Albi8034213047165
Fra   Tour de France, Rit 9 : Saint Etienne - Brioude048812967159
Fra   Tour de France, Rit 8 : Mâcon - Saint Etienne353212967159
Fra   Tour de France, Rit 7 : Belfort - Chalon sur Saône056612964158
Fra   Tour de France, Rit 6 : Mulhouse - La Planche des Belles Filles2825512964148
Fra   Tour de France, Rit 5 : Sant Dié des Vosges - Colmar5043812936148
Fra   Tour de France, Rit 4 : Reims - Nancy056712886147
Fra   Tour de France, Rit 3 : Binche - Epernay250312886140
Fra   Tour de France, Rit 2 : Brussel (TTT)894912884136
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brussel - Brussel056512795140
Den   National Championship Denmark019112795136
Bel   Nationaal Kampioenschap België7722812795135
Fra   Championnat national France022812718132
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland018712718131
Gbr   National Championship Great-Britain017112718131
Ger   National Meisterschaft Deutschland017612718129
Ita   Campionato nazionale Italia1458912718128
Esp   Campeonato nacionale España024212573134
Sui   Tour de Suisse, Eindstand28520912573134
Sui   Tour de Suisse, Rit 9 : Goms - Goms522712288137
Sui   Tour de Suisse, Rit 8 : Goms - Goms (TT)036912283136
Sui   Tour de Suisse, Rit 7 : Untertertzen - Sankt Gotthard326112283136
Sui   Tour de Suisse, Rit 6 : Einsiedeln - Flumserberg227012280135
Sui   Tour de Suisse, Rit 5 : Münchenstein - Einsiedeln042312278132
Sui   Tour de Suisse, Rit 4 : Murten - Arlesheim043412278130
Sui   Tour de Suisse, Rit 3 : Flamatt - Murten039612278127
Sui   Tour de Suisse, Rit 2 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental040612278126
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand15833412278122
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 8 : Cluses - Champéry023312120108
Sui   Tour de Suisse, Rit 1 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental036612120107
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 7 : Saint Genix les Villages - Pipay489812120106
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 6 : Saint Vulbas - Saint Michel de Maurienne2210512072110
Sui   GP Kanton Aargau – Gippingen021012050110
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Boën sur Lignon - Voiron582512050110
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Roanne - Roanne (TT)5918611992115
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Le Puy en Velay - Riom2815711933115
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Mauriac - Craponne sur Arzon519811905116
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Aurillac - Jussac1811111900116
Ita   Giro d'Italia, Eindstand21601011882118
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Verona - Verona TT31109722193
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Feltre - Croce d'Aune/Monte Avena92199719193
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Treviso - San Martino di Castrozza88139627196
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Valdaora - Santa Maria di Sala18879539202
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Commezzadura - Anterselva9029521206
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Lovere - Ponte di Legno45279431220
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Ivrea - Como6999386224
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Saint Vincent - Courmayeur18859317231
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Pinerolo - Ceresole Reale126139129240
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cuneo - Pinerolo01339003253
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Carpi - Novi Ligure05289003253
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Ravenna - Modena05269003241
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Riccione - San Marino TT100539003235
Usa   Tour of California, Eindstand1093038903238
Usa   Tour of California, Rit 7 : Santa Clarita - Pasadena04168794222
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Tortoredo Lido - Pesaro05268794216
Usa   Tour of California, Rit 6 : Ontario - Mount Baldy13468794203
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Vasto - L'Aquila25938793201
Usa   Tour of California, Rit 5 : Pismo Beach - Ventura01628768202
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Cassino - San Giovanni Rotondo01138768202
Usa   Tour of California, Rit 4 : Laguna Seca - Morro Bay04508768202
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Frascati - Terracina584248768199
Usa   Tour of California, Rit 3 : Stockton - Morgan Hill03038710202
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Orbetello - Frascati99908710202
Usa   Tour of California, Rit 2 : Rancho Cordova - South Lake Tahoe12708611204
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Vinci - Orbetello882158599204
Usa   Tour of California, Rit 1 : Sacramento - Sacramento03198511203
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Bologna - Fucecchio334968511203
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Bologna - San Luca TT1752518478199
Sui   Tour de Romandie, Eindstand4751218303202
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Genève - Genève (TT)23167828230
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Lucens - Torgon382287826227
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Romont - Romont382747788227
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : Le Locle - Morges04607750226
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Neuchâtel - La Chaux de Fonds283067750225
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt53927722224
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Neuchâtel - Neuchâtel (TT)04257717219
Bel   Liège - Bastogne - Liège 705567717218
Bel   La Flèche Wallonne 864197012259
Ned   Amstel Gold Race 3392416926240
Tur   Tour de Turkey, Eindstand1181546587242
Tur   Tour de Turkey, Rit 6 : Sakarya - Istanbul05236469246
Tur   Tour de Turkey, Rit 5 : Bursa - Kartepe72426469238
Tur   Tour de Turkey, Rit 4 : Balikesir - Bursa05236462237
Tur   Tour de Turkey, Rit 3 : Canakkale - Edremit05456462229
Bel   Brabantse Pijl1453546462228
Tur   Tour de Turkey, Rit 2 : Tekirdag - Eceabat03176317217
Tur   Tour de Turkey, Rit 1 : Istanbul - Tekirdag05236317215
Fra   Paris - Roubaix 2632186317212
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand2852226054208
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Eibar - Eibar372175769212
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Arrigorriaga - Arrate162595732213
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Arrigorriaga82865716214
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Sarriguren - Estibaliz22635708210
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten04335706210
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zumarraga - Gorraiz142945706198
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Zumarraga - Zumarraga TT191765692198
Bel   Ronde van Vlaanderen2944045673200
Bel   Dwars door Vlaanderen 1992535379162
Bel   Gent - Wevelgem 1493415180167
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand512495031153
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona27684519217
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Valls - Vilaseca04024492223
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke4881484492212
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : Puigcerda - Sant Cugat04524004238
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Llanars - Alp La Molina121754004231
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Sant Feliu de Guixols - Vallter 200059793992227
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne1134953933241
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Mataro - Sant Feliu de Guixols03303820213
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella12523820209
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut140323819208
Ita   Milano - Sanremo 2794203679250
Bel   Bredene Koksijde Classic02743400205
Bel   Nokere Koerse721483400197
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand751563328205
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)04322577328
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Matelica - Jesi172562577319
Ned   Ronde van Drenthe0892560317
Fra   Paris - Nice, Eindstand3923032560317
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice182142168311
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Colli al Metauro - Recanti60842150307
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Col de Turini (la Bollène)121362090326
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Foligno - Fossombrone57942078326
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Pomarance - Foligno571522021338
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Peynier - Brignoles04061964346
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Barbentane - Barbentane (TT)31681964339
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Pomarance471901961336
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore TTT261311914335
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Vichy - Pélussin03621888340
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Cepoy - Moulins/Yzeure282061888336
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Les Bréviaires - Bellegarde23731860337
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : St Germain en Laye - St Germain en Laye283051858329
Ita   GP Industria & Artigianato01571830325
Ita   Strade Bianche2582011830318
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 54521572356
Bel   Omloop Het Nieuwsblad55631567316
UAE   Tour of Abu Dhabi, Eindstand3271711562228
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 7 : Dubai - Dubai303131235269
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 6 : Ajman - Jabel Jais411691205271
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 5 : Sharjah - Khor Fakkan274521164281
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 4 : Dubai - Hatta Dam53561137271
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 3 : Al Ain - Jebel Hafeet281551084292
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 2 : Abu Dhabi - Abu Dhabi511851056302
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 1 : Al Hudayriat TTT241411005309
Esp   Clasica de Almeria5476981318
Ita   Trofeo Laigueglia0344976244
Col   Campeonato nacionale Colombia0330976242
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race149422976242
Aus   Tour Down Under, Eindstand623191827176
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill85162204187
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Strathalbyn73137119247
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Unley - Cambelltown146246407
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Lobethal - Uraidla4526445264


20/09/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen