Deelnemers Speler: Bel   Decoster, Steven
Ploegnaam: Team 9

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Esp   Vuelta a España, Eindstand1205089210529
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Madrid - Madrid13339090524
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Sequeros - Alto de la Covatilla04478957528
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Salamanca - Ciudad Rodrigo95408957528
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Mos - Puebla de Sanabria13268862531
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : Lugo - Ourense04848730534
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Muros - Mirador de Ezaro04338730533
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Pola de Laviana - Alto de l'Angliru04678730533
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Villaviciosa - Alto de la Farrapona04878730532
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Castro Urdiales - Suances34108730532
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Castrillo de Val - Aguilar de Campoo99328727531
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Logroño - Alto de Moncalvillo04748628533
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Vitoria - Villanueva de Valdegovia04308628533
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Biescas - Aramon Formigal04698628532
Ita   Giro d'Italia, Eindstand1644678628532
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Cernusco sul Naviglio - Milano TT02318464525
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Huesca - Sabinango04698464525
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Alba - Sestriere04218464525
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Garray - Ejea de los Caballeros15878464525
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Morbegno - Asti03808306530
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Lodosa - Vinuesa04628306529
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Pinzolo - Laghi di Cancano04728306527
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Pamplona - Lekunberri05018306527
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Bassano del Grappa - Madonna di Campiglio02838306527
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne108728306527
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Irun - Arrate04938198528
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Udine - San Daniele del Friuli10768198527
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Base Aerea Rivolto - Plancavello04818188527
Bel   Ronde van Vlaanderen2494758188526
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Conegliano - Valdobbiadene (TT)04207939522
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Cervia - Monselice04377939522
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cesenatico - Cesenatico01967939522
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten38647939522
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Porto Sant'Elpidio - Rimini15677553527
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Lanciano - Tortoreto85357397530
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : San Salvo - Roccaraso04557312532
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields1134327312530
Fra   Paris - Tours 53557199528
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Giovinazzo - Vieste8857194527
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Matera - Brindisi17317186527
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Castrovillari - Matera113267013534
Bel   Brabantse Pijl684846900535
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Mileto - Camigliatello Silano04526832535
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Catania - Villafranca Tirrena148136832534
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Enna - Etna (Piano Provenzana)04806684537
Bel   Liège - Bastogne - Liège 05536684537
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Alcomo - Agrigento551436684531
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Monreale - Palermo (TT)04416629532
Bel   Binckbank Tour, Eindstand2293696629532
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Louvain-la-Neuve - Geraardsbergen144426400531
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Riemst - Riemst (TT)04806386531
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter44686386530
Bel   La Flèche Wallonne 05506342530
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Blankeberge - Ardooie7066342526
Ita   UCI RR World Championships Imola3684816272529
Ita   UCI TT World Championships Imola1693905904523
Bel   Nationaal Kampioenschap België01885735526
Fra   Tour de France, Eindstand2125415735524
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs173175523493
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)255265350497
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole651825325495
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron354935260495
Ita   Coppa Sabatini01305225492
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)05365225492
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans04995225488
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand255175225485
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)01895200473
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier05265200473
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto05055200469
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon112795200464
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia38475088471
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary04825050471
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto04125050469
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran04415050466
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia03775050466
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers21175050466
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano03654839476
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré206104839476
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica84124633485
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore84164549488
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns05304465494
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle05234465489
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur125394465489
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual05214340493
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas160564340493
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette05334180494
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron183384180491
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice05263997498
Bel   Brussels Cycling Classic118663997493
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice158163879497
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)210113721502
Fra   Bretagne Classic - Ouest France39283511517
Ita   Campionato nazionale Italia163223119535
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland04792956542
Fra   Championnat national France207172956539
Esp   Campeonato nacionale España02312749545
Ger   National Meisterschaft Deutschland60122749543
Den   Nationalt Mesterskab Danmark02572689543
Ita   Giro dell'Emilia 04072689543
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand105502689543
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève05342679532
Ita   Il Lombardia05472679531
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève04982679523
Bel   Dwars door het Hageland02202679523
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville04982679522
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte04712679521
Ita   Giro del Piemonte05452679521
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez05412679511
Pol   Tour de Pologne, Eindstand355392679508
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau48192644476
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska05322596480
Ita   Milano - Sanremo 4184122596478
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala42772178465
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze27972174462
Ita   Milano - Torino41152147463
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice71161736507
Ita   Gran Trittico Lombardo04971665510
Ita   Strade Bianche05501665504
Slo   National Championship Slovenia04211665471
Fra   Paris - Nice, Eindstand505421665467
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane04921615413
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt283421615404
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André8141587398
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)23641506421
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre341471504415
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing73191470417
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir24111397429
Fra   Royal Bernard Drome Classic04851395422
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 236121395413
Fra   Ardèche Classic01771159451
Bel   Omloop Het Nieuwsblad55291159447
UAE   UAE Tour, Eindstand405011154408
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet04571114355
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk7231114349
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam04521042367
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam69181042361
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island679973372
Esp   Clasica de Almeria3144906387
Ita   Trofeo Laigueglia0135592476
Col   Campeonato nacionale Colombia0290592474
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race167340592468
Aus   Tour Down Under, Eindstand45527425470
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill0462380129
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor102938059
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge10818278270
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe0522170343
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling6618417056
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda1041710417


4/12/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen