Deelnemers Speler: Bel   Decoster, Steven
Ploegnaam: Team 9

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Can   GP de Montreal4051213350530
Esp   Vuelta a España, Eindstand12054213310529
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Fuenlabrada - Madrid1251113190519
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredo053913065521
Can   GP de Quebec36715813065521
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Avila - Toledo4028312698524
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Colmenar Viejo - Becerril de la Sierra053712658524
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Aranda de Duero - Guadalajara4028912658524
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Pravia - Alto de la Cubilla Lena052812618524
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Tineo - Santuario del Acebo051812618524
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 1116312618524
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : San Vincent de la Barquera - Oviedo100912507524
Bel   Brussels Cycling Classic2625012407525
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Bilbao - Los Machucos054012145528
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Circuito de Navarra - Bilbao050812145527
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Saint Palais- Urdax Dantxarinea049812145526
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Jurançon - Pau (TT)053312145525
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Andorra la Vella - Cortals d'Encamp053712145524
Fra   Bretagne Classic - Ouest France5630612145524
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Valls - Igualada032212089523
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Onda - Mas de la Costa054312089523
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Mora de Rubielos - Ares del Maestrat015612089521
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : L'Eliana - Observatorium Javalambre053812089521
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Cullera - El Puig167712089521
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Juquete - Alicante1114311922522
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Benidorm - Calpe053911811523
Ger   Vattenfall - Cyclassics-Cup - Hamburg 794711811522
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Salinas de Torrevieja - Torrevieja (TTT)1850011017536
Bel   Binckbank Tour, Eindstand2543310999536
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Sint Pieters Leeuw - Geraardsbergen027110974532
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Den Haag - Den Haag028610974532
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Venray62710974532
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Houffalize - Houffalize026510912532
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter82510912532
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Blankenberge - Ardooie95210830533
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Beveren - Hulst601110735537
Europees Kampioenschap Alkmaar2211410675538
Pol   Tour de Pologne, Eindstand1044310454538
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Bukowina Tatranska - Bukowina Tatranska08710444538
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Zakopane - Zakopane027810444538
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Kopalnia Soli - Bielsko Biala231810444538
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Chorzow - Zabrze1210610442538
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Tarnowskie Gory - Katowice529410430538
Gbr   Ride London Classic536110425538
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Krakow - Krakow27799889540
Esp   Clasica San Sebastian05549862540
Fra   Tour de France, Eindstand1685519862539
Fra   Tour de France, Rit 21 : Rambouillet - Parijs18459694526
Fra   Tour de France, Rit 20 : Albertville - Val Thorens05449510528
Fra   Tour de France, Rit 19 : St Jean de Maurienne - Tignes05449510526
Fra   Tour de France, Rit 18 : Embrun - Valloire05429510526
Fra   Tour de France, Rit 17 : Pont du Gard - Gap80699510525
Fra   Tour de France, Rit 16 : Nîmes - Nïmes22319430526
Fra   Tour de France, Rit 15 : Limoux - Foix05469207527
Fra   Tour de France, Rit 14 : Tarbes - Tourmalet05439207526
Fra   Tour de France, Rit 13 : Pau - Pau TT05359207525
Fra   Tour de France, Rit 12 : Toulouse - Bagnères de Bigorre114299207523
Fra   Tour de France, Rit 11 : Albi - Toulouse22239196522
Fra   Tour de France, Rit 10 : Saint Flour - Albi1431038974526
Fra   Tour de France, Rit 9 : Saint Etienne - Brioude152238831527
Fra   Tour de France, Rit 8 : Mâcon - Saint Etienne503058816525
Fra   Tour de France, Rit 7 : Belfort - Chalon sur Saône22318766528
Fra   Tour de France, Rit 6 : Mulhouse - La Planche des Belles Filles05328543533
Fra   Tour de France, Rit 5 : Sant Dié des Vosges - Colmar147698543532
Fra   Tour de France, Rit 4 : Reims - Nancy21528396533
Fra   Tour de France, Rit 3 : Binche - Epernay115558181539
Fra   Tour de France, Rit 2 : Brussel (TTT)175388066544
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brussel - Brussel143368049540
Den   National Championship Denmark02047906545
Bel   Nationaal Kampioenschap België403437906544
Fra   Championnat national France27487866539
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland145217839539
Gbr   National Championship Great-Britain01877694543
Ger   National Meisterschaft Deutschland12847694543
Ita   Campionato nazionale Italia04637682543
Esp   Campeonato nacionale España02567682542
Sui   Tour de Suisse, Eindstand305077682541
Sui   Tour de Suisse, Rit 9 : Goms - Goms03897652539
Sui   Tour de Suisse, Rit 8 : Goms - Goms (TT)03797652537
Sui   Tour de Suisse, Rit 7 : Untertertzen - Sankt Gotthard04397652534
Sui   Tour de Suisse, Rit 6 : Einsiedeln - Flumserberg04147652533
Sui   Tour de Suisse, Rit 5 : Münchenstein - Einsiedeln9797652533
Sui   Tour de Suisse, Rit 4 : Murten - Arlesheim84117555537
Sui   Tour de Suisse, Rit 3 : Flamatt - Murten10277471537
Sui   Tour de Suisse, Rit 2 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental46337369540
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand55597323540
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 8 : Cluses - Champéry02467318532
Sui   Tour de Suisse, Rit 1 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental22077318532
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 7 : Saint Genix les Villages - Pipay04627316530
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 6 : Saint Vulbas - Saint Michel de Maurienne04597316529
Sui   GP Kanton Aargau – Gippingen17637316529
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Boën sur Lignon - Voiron282587140536
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Roanne - Roanne (TT)05527112536
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Le Puy en Velay - Riom48137112536
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Mauriac - Craponne sur Arzon04647064537
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Aurillac - Jussac03697064537
Ita   Giro d'Italia, Eindstand905427064536
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Verona - Verona TT05506974515
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Feltre - Croce d'Aune/Monte Avena05346974515
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Treviso - San Martino di Castrozza03976974513
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Valdaora - Santa Maria di Sala8366974512
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Commezzadura - Anterselva04306891516
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Lovere - Ponte di Legno05326891514
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Ivrea - Como05466891514
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Saint Vincent - Courmayeur05526891513
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Pinerolo - Ceresole Reale05556891510
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cuneo - Pinerolo01506891509
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Carpi - Novi Ligure17556891509
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Ravenna - Modena142166716515
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Riccione - San Marino TT05536574520
Usa   Tour of California, Eindstand404126574519
Usa   Tour of California, Rit 7 : Santa Clarita - Pasadena39106534515
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Tortoredo Lido - Pesaro149156495515
Usa   Tour of California, Rit 6 : Ontario - Mount Baldy04076346518
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Vasto - L'Aquila02626346518
Usa   Tour of California, Rit 5 : Pismo Beach - Ventura01776346517
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Cassino - San Giovanni Rotondo01306346517
Usa   Tour of California, Rit 4 : Laguna Seca - Morro Bay6876346517
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Frascati - Terracina157196278520
Usa   Tour of California, Rit 3 : Stockton - Morgan Hill41026121527
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Orbetello - Frascati574676117527
Usa   Tour of California, Rit 2 : Rancho Cordova - South Lake Tahoe02876060526
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Vinci - Orbetello158216060525
Usa   Tour of California, Rit 1 : Sacramento - Sacramento5985902532
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Bologna - Fucecchio167225843535
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Bologna - San Luca TT05535676538
Sui   Tour de Romandie, Eindstand105285676535
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Genève - Genève (TT)102585666526
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Lucens - Torgon05195656526
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Romont - Romont05195656523
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : Le Locle - Morges46305656521
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Neuchâtel - La Chaux de Fonds05195610523
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt360135610520
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Neuchâtel - Neuchâtel (TT)04655250533
Bel   Liège - Bastogne - Liège 55595250533
Bel   La Flèche Wallonne 55605245517
Ned   Amstel Gold Race 575495240507
Tur   Tour de Turkey, Eindstand354475183497
Tur   Tour de Turkey, Rit 6 : Sakarya - Istanbul6735148494
Tur   Tour de Turkey, Rit 5 : Bursa - Kartepe05255081497
Tur   Tour de Turkey, Rit 4 : Balikesir - Bursa6235081497
Tur   Tour de Turkey, Rit 3 : Canakkale - Edremit7695019499
Bel   Brabantse Pijl05614943504
Tur   Tour de Turkey, Rit 2 : Tekirdag - Eceabat39204943495
Tur   Tour de Turkey, Rit 1 : Istanbul - Tekirdag7334904499
Fra   Paris - Roubaix 1623834831503
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand05604669491
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Eibar - Eibar05294669467
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Arrigorriaga - Arrate05294669464
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Arrigorriaga05044669461
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Sarriguren - Estibaliz141084669458
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten27684655461
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zumarraga - Gorraiz05134379496
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Zumarraga - Zumarraga TT05354379494
Bel   Ronde van Vlaanderen2344774379491
Bel   Dwars door Vlaanderen 1154064145474
Bel   Gent - Wevelgem 54694030461
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand05633484513
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona05223484491
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Valls - Vilaseca222703484487
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke1594803462488
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : Puigcerda - Sant Cugat33683303471
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Llanars - Alp La Molina05243300469
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Sant Feliu de Guixols - Vallter 200005373300464
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne500163300462
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Mataro - Sant Feliu de Guixols04632800516
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella32212800516
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut722322797514
Ita   Milano - Sanremo 3253592725510
Bel   Bredene Koksijde Classic38622400501
Bel   Nokere Koerse84502014544
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand405541930541
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)05211890524
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Matelica - Jesi61431890523
Ned   Ronde van Drenthe03711829527
Fra   Paris - Nice, Eindstand355421829525
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice05001794479
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Colli al Metauro - Recanti05451794472
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Col de Turini (la Bollène)05201794466
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Foligno - Fossombrone05351794465
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Pomarance - Foligno10621794460
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Peynier - Brignoles10171688476
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Barbentane - Barbentane (TT)05221587509
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Pomarance05621587505
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore TTT05651587491
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Vichy - Pélussin31701587489
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Cepoy - Moulins/Yzeure90201584484
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Les Bréviaires - Bellegarde67271494499
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : St Germain en Laye - St Germain en Laye105231427509
Ita   GP Industria & Artigianato51001322521
Ita   Strade Bianche55561317521
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 1221031312478
Bel   Omloop Het Nieuwsblad554821190493
UAE   Tour of Abu Dhabi, Eindstand405451135456
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 7 : Dubai - Dubai7491095379
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 6 : Ajman - Jabel Jais05651021404
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 5 : Sharjah - Khor Fakkan70191021392
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 4 : Dubai - Hatta Dam30436951412
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 3 : Al Ain - Jebel Hafeet0562921410
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 2 : Abu Dhabi - Abu Dhabi7013921402
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 1 : Al Hudayriat TTT5481851419
Esp   Clasica de Almeria23917846415
Ita   Trofeo Laigueglia2622607479
Col   Campeonato nacionale Colombia0546581484
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race37680581484
Aus   Tour Down Under, Eindstand95538205535
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill0568110468
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Strathalbyn55232110305
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Unley - Cambelltown056255329
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Lobethal - Uraidla5517955179


21/09/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen