Deelnemers Speler: Ned   Feddes, Jan
Ploegnaam: Allegaertje

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Chn   Tour de Guangxi, Eindstand294272423067
Chn   Tour de Guangxi, Rit 6 : Guilin - Guilin12652420161
Chn   Tour de Guangxi, Rit 5 : Liuzhou - Guilin124102420061
Jpn   Japan Cup111562418860
Chn   Tour de Guangxi, Rit 4 : Nanning - Nongla04232407763
Chn   Tour de Guangxi, Rit 3 : Nanning - Nanning122392407763
Chn   Tour de Guangxi, Rit 2 : Beihai - Qinzhou122232406563
Chn   Tour de Guangxi, Rit 1 : Beihai - Beihai123952405362
Fra   Paris - Tours 04162404162
Ita   Il Lombardia2274002404162
Ita   Giro del Piemonte04922381454
Ita   Milano - Torino2661152381451
Ita   Tre Valli Varesine 802192354852
Ita   GP Beghelli202622346851
Ita   Giro dell'Emilia 1792342326656
Bel   Tour de l'Eurométropole05052308756
Ger   Sparkassen Münsterland Giro273722308755
Gbr   UCI RR World Championships Yorkshire6081902306052
Gbr   UCI TT World Championships Yorkshire1893432245253
Bel   Primus Classic Impanis - Van Petegem54752226352
Can   GP de Montreal1232722225847
Esp   Vuelta a España, Eindstand15601792213545
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Fuenlabrada - Madrid401902057544
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredo108992053544
Can   GP de Quebec2213212042745
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Avila - Toledo89162020640
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Colmenar Viejo - Becerril de la Sierra143422011742
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Aranda de Duero - Guadalajara581271997443
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Pravia - Alto de la Cubilla Lena183181991645
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Tineo - Santuario del Acebo213261989843
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 84931987743
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : San Vincent de la Barquera - Oviedo91471979343
Bel   Brussels Cycling Classic2121141970245
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Bilbao - Los Machucos1431221949046
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Circuito de Navarra - Bilbao181361934747
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Saint Palais- Urdax Dantxarinea181081932947
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Jurançon - Pau (TT)883121931147
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Andorra la Vella - Cortals d'Encamp160571922347
Fra   Bretagne Classic - Ouest France244441906348
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Valls - Igualada11301903948
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Onda - Mas de la Costa1082211903848
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Mora de Rubielos - Ares del Maestrat02031893047
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : L'Eliana - Observatorium Javalambre491501893046
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Cullera - El Puig402291888146
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Juquete - Alicante701841884147
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Benidorm - Calpe1131121877147
Ger   Vattenfall - Cyclassics-Cup - Hamburg 556261865848
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Salinas de Torrevieja - Torrevieja (TTT)512461810260
Bel   Binckbank Tour, Eindstand872661805160
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Sint Pieters Leeuw - Geraardsbergen03151796462
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Den Haag - Den Haag31151796462
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Venray23081796162
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Houffalize - Houffalize03091795962
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter36891795962
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Blankenberge - Ardooie36941792362
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Beveren - Hulst102701788765
Europees Kampioenschap Alkmaar144531787765
Pol   Tour de Pologne, Eindstand346251773367
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Bukowina Tatranska - Bukowina Tatranska01561738786
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Zakopane - Zakopane30101738786
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Kopalnia Soli - Bielsko Biala03731735788
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Chorzow - Zabrze81221735788
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Tarnowskie Gory - Katowice03861734989
Gbr   Ride London Classic1901211734986
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Krakow - Krakow04211715993
Esp   Clasica San Sebastian2722751715992
Fra   Tour de France, Eindstand17292911688792
Fra   Tour de France, Rit 21 : Rambouillet - Parijs136371515879
Fra   Tour de France, Rit 20 : Albertville - Val Thorens1662681502280
Fra   Tour de France, Rit 19 : St Jean de Maurienne - Tignes1203491485682
Fra   Tour de France, Rit 18 : Embrun - Valloire891931473680
Fra   Tour de France, Rit 17 : Pont du Gard - Gap80781464780
Fra   Tour de France, Rit 16 : Nîmes - Nïmes195361456783
Fra   Tour de France, Rit 15 : Limoux - Foix534361437287
Fra   Tour de France, Rit 14 : Tarbes - Tourmalet603511431981
Fra   Tour de France, Rit 13 : Pau - Pau TT104801425981
Fra   Tour de France, Rit 12 : Toulouse - Bagnères de Bigorre253461424977
Fra   Tour de France, Rit 11 : Albi - Toulouse195271422472
Fra   Tour de France, Rit 10 : Saint Flour - Albi1132491402978
Fra   Tour de France, Rit 9 : Saint Etienne - Brioude03291391679
Fra   Tour de France, Rit 8 : Mâcon - Saint Etienne273901391677
Fra   Tour de France, Rit 7 : Belfort - Chalon sur Saône190311388973
Fra   Tour de France, Rit 6 : Mulhouse - La Planche des Belles Filles64581369976
Fra   Tour de France, Rit 5 : Sant Dié des Vosges - Colmar1151841369376
Fra   Tour de France, Rit 4 : Reims - Nancy155531357874
Fra   Tour de France, Rit 3 : Binche - Epernay253011342381
Fra   Tour de France, Rit 2 : Brussel (TTT)671701339882
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brussel - Brussel921601333182
Den   National Championship Denmark02941323983
Bel   Nationaal Kampioenschap België303881323983
Fra   Championnat national France03201320979
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland02931320979
Gbr   National Championship Great-Britain02821320979
Ger   National Meisterschaft Deutschland12961320975
Ita   Campionato nazionale Italia772081319774
Esp   Campeonato nacionale España03331312073
Sui   Tour de Suisse, Eindstand1054121312072
Sui   Tour de Suisse, Rit 9 : Goms - Goms04281301564
Sui   Tour de Suisse, Rit 8 : Goms - Goms (TT)04161301563
Sui   Tour de Suisse, Rit 7 : Untertertzen - Sankt Gotthard04631301562
Sui   Tour de Suisse, Rit 6 : Einsiedeln - Flumserberg04481301558
Sui   Tour de Suisse, Rit 5 : Münchenstein - Einsiedeln55681301556
Sui   Tour de Suisse, Rit 4 : Murten - Arlesheim55801296059
Sui   Tour de Suisse, Rit 3 : Flamatt - Murten461761290561
Sui   Tour de Suisse, Rit 2 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental182551285963
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand1533491284163
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 8 : Cluses - Champéry03271268852
Sui   Tour de Suisse, Rit 1 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental04181268852
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 7 : Saint Genix les Villages - Pipay481061268850
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 6 : Saint Vulbas - Saint Michel de Maurienne221191264052
Sui   GP Kanton Aargau – Gippingen03071261852
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Boën sur Lignon - Voiron132971261852
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Roanne - Roanne (TT)323031260550
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Le Puy en Velay - Riom04571257350
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Mauriac - Craponne sur Arzon52161257350
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Aurillac - Jussac04221256849
Ita   Giro d'Italia, Eindstand14942571256848
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Verona - Verona TT32001107438
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Feltre - Croce d'Aune/Monte Avena502321107138
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Treviso - San Martino di Castrozza701391102137
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Valdaora - Santa Maria di Sala03531095138
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Commezzadura - Anterselva401901095138
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Lovere - Ponte di Legno202221091139
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Ivrea - Como134231089137
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Saint Vincent - Courmayeur504061087834
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Pinerolo - Ceresole Reale1051531082831
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cuneo - Pinerolo02501072332
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Carpi - Novi Ligure851301072332
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Ravenna - Modena551041063832
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Riccione - San Marino TT901211058336
Usa   Tour of California, Eindstand463101049335
Usa   Tour of California, Rit 7 : Santa Clarita - Pasadena122541003064
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Tortoredo Lido - Pesaro110701001864
Usa   Tour of California, Rit 6 : Ontario - Mount Baldy692990868
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Vasto - L'Aquila0337983977
Usa   Tour of California, Rit 5 : Pismo Beach - Ventura1230983977
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Cassino - San Giovanni Rotondo0233982777
Usa   Tour of California, Rit 4 : Laguna Seca - Morro Bay18194982777
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Frascati - Terracina73217980977
Usa   Tour of California, Rit 3 : Stockton - Morgan Hill4128973677
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Orbetello - Frascati68360973277
Usa   Tour of California, Rit 2 : Rancho Cordova - South Lake Tahoe7169966477
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Vinci - Orbetello88284965777
Usa   Tour of California, Rit 1 : Sacramento - Sacramento1274956977
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Bologna - Fucecchio9889956877
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Bologna - San Luca TT138400947079
Sui   Tour de Romandie, Eindstand285284933278
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Genève - Genève (TT)0390904764
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Lucens - Torgon15276904761
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Romont - Romont55154903258
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : Le Locle - Morges5297897759
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Neuchâtel - La Chaux de Fonds38239897258
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt20035893458
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Neuchâtel - Neuchâtel (TT)0348873476
Bel   Liège - Bastogne - Liège 63597873476
Bel   La Flèche Wallonne 61467809977
Ned   Amstel Gold Race 355215803857
Tur   Tour de Turkey, Eindstand105317768349
Tur   Tour de Turkey, Rit 6 : Sakarya - Istanbul30163757845
Tur   Tour de Turkey, Rit 5 : Bursa - Kartepe7144754846
Tur   Tour de Turkey, Rit 4 : Balikesir - Bursa30163754146
Tur   Tour de Turkey, Rit 3 : Canakkale - Edremit7352751147
Bel   Brabantse Pijl188293750445
Tur   Tour de Turkey, Rit 2 : Tekirdag - Eceabat0194731643
Tur   Tour de Turkey, Rit 1 : Istanbul - Tekirdag12177731642
Fra   Paris - Roubaix 164377730442
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand267242714037
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Eibar - Eibar37203687328
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Arrigorriaga - Arrate16246683627
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Arrigorriaga8261682026
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Sarriguren - Estibaliz2212681224
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten30187681023
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zumarraga - Gorraiz14281678026
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Zumarraga - Zumarraga TT18203676624
Bel   Ronde van Vlaanderen71136674824
Bel   Dwars door Vlaanderen 116400603736
Bel   Gent - Wevelgem 131381592128
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand47173579019
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona5221531925
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Valls - Vilaseca0426531425
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke71710531422
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : Puigcerda - Sant Cugat0469459764
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Llanars - Alp La Molina12193459764
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Sant Feliu de Guixols - Vallter 20005994458564
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne210167452664
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Mataro - Sant Feliu de Guixols0372431673
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella1294431671
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut0339431571
Ita   Milano - Sanremo 296393431557
Bel   Bredene Koksijde Classic0343401932
Bel   Nokere Koerse72174401930
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand69796394733
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)2891325031
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Matelica - Jesi30168322234
Ned   Ronde van Drenthe0187319235
Fra   Paris - Nice, Eindstand550108319235
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice0449264262
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Colli al Metauro - Recanti60100264250
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Col de Turini (la Bollène)12155258259
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Foligno - Fossombrone6062257060
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Pomarance - Foligno7475251065
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Peynier - Brignoles4635243677
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Barbentane - Barbentane (TT)3225239094
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Pomarance65110238791
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore TTT21242232299
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Vichy - Pélussin1237230198
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Cepoy - Moulins/Yzeure29158230094
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Les Bréviaires - Bellegarde13171227193
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : St Germain en Laye - St Germain en Laye33145225890
Ita   GP Industria & Artigianato0246222597
Ita   Strade Bianche242234222596
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 5487198389
Bel   Omloop Het Nieuwsblad177243197880
UAE   Tour of Abu Dhabi, Eindstand184352180187
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 7 : Dubai - Dubai34126161746
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 6 : Ajman - Jabel Jais12366158347
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 5 : Sharjah - Khor Fakkan6163157143
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 4 : Dubai - Hatta Dam31305151046
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 3 : Al Ain - Jebel Hafeet13275147944
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 2 : Abu Dhabi - Abu Dhabi6757146643
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 1 : Al Hudayriat TTT8398139949
Esp   Clasica de Almeria99181139147
Ita   Trofeo Laigueglia0530129250
Col   Campeonato nacionale Colombia0527129250
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race35694129250
Aus   Tour Down Under, Eindstand7217993669
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill86104215149
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Strathalbyn78111129184
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Unley - Cambelltown634351340
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Lobethal - Uraidla4530845308


22/10/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen