Deelnemers Speler: Bel   Goeminne, Pieter
Ploegnaam: De Mysterieuze Musette

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Chn   Tour de Guangxi, Eindstand20511919002427
Chn   Tour de Guangxi, Rit 6 : Guilin - Guilin043618797429
Chn   Tour de Guangxi, Rit 5 : Liuzhou - Guilin944018797429
Jpn   Japan Cup1068118788429
Chn   Tour de Guangxi, Rit 4 : Nanning - Nongla396518682430
Chn   Tour de Guangxi, Rit 3 : Nanning - Nanning434318643430
Chn   Tour de Guangxi, Rit 2 : Beihai - Qinzhou044218639430
Chn   Tour de Guangxi, Rit 1 : Beihai - Beihai050918639430
Fra   Paris - Tours 035818639430
Ita   Il Lombardia22540618639430
Ita   Giro del Piemonte047118414428
Ita   Milano - Torino20521618414427
Ita   Tre Valli Varesine 1144918209430
Ita   GP Beghelli054518198427
Ita   Giro dell'Emilia 13833518198424
Bel   Tour de l'Eurométropole531618060421
Ger   Sparkassen Münsterland Giro1842518055420
Gbr   UCI RR World Championships Yorkshire56123218037418
Gbr   UCI TT World Championships Yorkshire15543717476424
Bel   Primus Classic Impanis - Van Petegem6730517321424
Can   GP de Montreal24411817254422
Esp   Vuelta a España, Eindstand98443817010425
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Fuenlabrada - Madrid046616026412
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredo3337316026411
Can   GP de Quebec27224915993406
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Avila - Toledo751715721414
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Colmenar Viejo - Becerril de la Sierra2847715714414
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Aranda de Duero - Guadalajara1550515686412
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Pravia - Alto de la Cubilla Lena054315671410
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Tineo - Santuario del Acebo053515671403
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 040415671400
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : San Vincent de la Barquera - Oviedo053915671400
Bel   Brussels Cycling Classic14036215671398
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Bilbao - Los Machucos2249015531400
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Circuito de Navarra - Bilbao053315509394
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Saint Palais- Urdax Dantxarinea246815509393
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Jurançon - Pau (TT)250815507388
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Andorra la Vella - Cortals d'Encamp6038415505383
Fra   Bretagne Classic - Ouest France17512115445382
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Valls - Igualada76315270385
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Onda - Mas de la Costa8042915263385
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Mora de Rubielos - Ares del Maestrat583915183385
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : L'Eliana - Observatorium Javalambre3642115125388
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Cullera - El Puig051515089388
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Juquete - Alicante049515089385
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Benidorm - Calpe8032515089381
Ger   Vattenfall - Cyclassics-Cup - Hamburg 23932015009380
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Salinas de Torrevieja - Torrevieja (TTT)742314770385
Bel   Binckbank Tour, Eindstand1945614696387
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Sint Pieters Leeuw - Geraardsbergen028614677376
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Den Haag - Den Haag310614677375
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Venray229514674375
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Houffalize - Houffalize028114672374
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter2224414672374
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Blankenberge - Ardooie1427514650373
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Beveren - Hulst240714636373
Europees Kampioenschap Alkmaar940914634371
Pol   Tour de Pologne, Eindstand4431214625367
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Bukowina Tatranska - Bukowina Tatranska011214182397
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Zakopane - Zakopane261414182397
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Kopalnia Soli - Bielsko Biala118514156398
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Chorzow - Zabrze036414145398
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Tarnowskie Gory - Katowice036314145398
Gbr   Ride London Classic1041114145398
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Krakow - Krakow040114135392
Esp   Clasica San Sebastian33511414135390
Fra   Tour de France, Eindstand131644013800395
Fra   Tour de France, Rit 21 : Rambouillet - Parijs13022712484363
Fra   Tour de France, Rit 20 : Albertville - Val Thorens11941012354365
Fra   Tour de France, Rit 19 : St Jean de Maurienne - Tignes2050312235365
Fra   Tour de France, Rit 18 : Embrun - Valloire1462312215357
Fra   Tour de France, Rit 17 : Pont du Gard - Gap1528412069363
Fra   Tour de France, Rit 16 : Nîmes - Nïmes11533712054362
Fra   Tour de France, Rit 15 : Limoux - Foix3946711939365
Fra   Tour de France, Rit 14 : Tarbes - Tourmalet4538911900359
Fra   Tour de France, Rit 13 : Pau - Pau TT2740611855356
Fra   Tour de France, Rit 12 : Toulouse - Bagnères de Bigorre2533611828354
Fra   Tour de France, Rit 11 : Albi - Toulouse13027611803348
Fra   Tour de France, Rit 10 : Saint Flour - Albi11523011673351
Fra   Tour de France, Rit 9 : Saint Etienne - Brioude507211558351
Fra   Tour de France, Rit 8 : Mâcon - Saint Etienne056411508356
Fra   Tour de France, Rit 7 : Belfort - Chalon sur Saône13026711508349
Fra   Tour de France, Rit 6 : Mulhouse - La Planche des Belles Filles865011378354
Fra   Tour de France, Rit 5 : Sant Dié des Vosges - Colmar5040911292357
Fra   Tour de France, Rit 4 : Reims - Nancy5042911242357
Fra   Tour de France, Rit 3 : Binche - Epernay248611192356
Fra   Tour de France, Rit 2 : Brussel (TTT)7313111190347
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brussel - Brussel3547611117353
Den   National Championship Denmark023811082346
Bel   Nationaal Kampioenschap België8418411082344
Fra   Championnat national France027010998353
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland023610998351
Gbr   National Championship Great-Britain022610998346
Ger   National Meisterschaft Deutschland022410998345
Ita   Campionato nazionale Italia2241410998344
Esp   Campeonato nacionale España58810774361
Sui   Tour de Suisse, Eindstand35412810769361
Sui   Tour de Suisse, Rit 9 : Goms - Goms227910415375
Sui   Tour de Suisse, Rit 8 : Goms - Goms (TT)039310413373
Sui   Tour de Suisse, Rit 7 : Untertertzen - Sankt Gotthard1022510413373
Sui   Tour de Suisse, Rit 6 : Einsiedeln - Flumserberg1120410403371
Sui   Tour de Suisse, Rit 5 : Münchenstein - Einsiedeln044110392370
Sui   Tour de Suisse, Rit 4 : Murten - Arlesheim045110392369
Sui   Tour de Suisse, Rit 3 : Flamatt - Murten041810392367
Sui   Tour de Suisse, Rit 2 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental042710392366
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand15534110392365
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 8 : Cluses - Champéry027810237356
Sui   Tour de Suisse, Rit 1 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental039210237356
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 7 : Saint Genix les Villages - Pipay334110237355
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 6 : Saint Vulbas - Saint Michel de Maurienne1221410234353
Sui   GP Kanton Aargau – Gippingen025410222352
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Boën sur Lignon - Voiron565710222351
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Roanne - Roanne (TT)5918910166358
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Le Puy en Velay - Riom395010107359
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Mauriac - Craponne sur Arzon63810068362
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Aurillac - Jussac1812910005368
Ita   Giro d'Italia, Eindstand1901649987368
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Verona - Verona TT24538086423
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Feltre - Croce d'Aune/Monte Avena85248084423
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Treviso - San Martino di Castrozza183127999426
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Valdaora - Santa Maria di Sala18997981422
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Commezzadura - Anterselva431207963423
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Lovere - Ponte di Legno85107920425
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Ivrea - Como64677835430
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Saint Vincent - Courmayeur183167771438
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Pinerolo - Ceresole Reale123227588447
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cuneo - Pinerolo01877465454
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Carpi - Novi Ligure702847465454
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Ravenna - Modena152647395455
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Riccione - San Marino TT205037380451
Usa   Tour of California, Eindstand1132907360442
Usa   Tour of California, Rit 7 : Santa Clarita - Pasadena04427247447
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Tortoredo Lido - Pesaro702497247442
Usa   Tour of California, Rit 6 : Ontario - Mount Baldy121777177443
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Vasto - L'Aquila25987165445
Usa   Tour of California, Rit 5 : Pismo Beach - Ventura02157140444
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Cassino - San Giovanni Rotondo01697140444
Usa   Tour of California, Rit 4 : Laguna Seca - Morro Bay04687140444
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Frascati - Terracina155477140443
Usa   Tour of California, Rit 3 : Stockton - Morgan Hill03437125434
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Orbetello - Frascati136697125434
Usa   Tour of California, Rit 2 : Rancho Cordova - South Lake Tahoe03126989447
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Vinci - Orbetello05576989446
Usa   Tour of California, Rit 1 : Sacramento - Sacramento03536989435
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Bologna - Fucecchio255276989435
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Bologna - San Luca TT724966964430
Sui   Tour de Romandie, Eindstand1653966892421
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Genève - Genève (TT)03986727417
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Lucens - Torgon103246727413
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Romont - Romont103756717413
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : Le Locle - Morges04076707408
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Neuchâtel - La Chaux de Fonds103686707405
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt721266697401
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Neuchâtel - Neuchâtel (TT)03586625406
Bel   Liège - Bastogne - Liège 713526625404
Bel   La Flèche Wallonne 1902805912455
Ned   Amstel Gold Race 825215722456
Tur   Tour de Turkey, Eindstand1053245640441
Tur   Tour de Turkey, Rit 6 : Sakarya - Istanbul301805535441
Tur   Tour de Turkey, Rit 5 : Bursa - Kartepe71605505444
Tur   Tour de Turkey, Rit 4 : Balikesir - Bursa301805498443
Tur   Tour de Turkey, Rit 3 : Canakkale - Edremit73625468445
Bel   Brabantse Pijl55215461445
Tur   Tour de Turkey, Rit 2 : Tekirdag - Eceabat02155456422
Tur   Tour de Turkey, Rit 1 : Istanbul - Tekirdag121945456421
Fra   Paris - Roubaix 1593905444421
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand526375285393
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Eibar - Eibar451494759451
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Arrigorriaga - Arrate38734714452
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Arrigorriaga92164676460
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Sarriguren - Estibaliz28544667459
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten03784639466
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zumarraga - Gorraiz152504639454
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Zumarraga - Zumarraga TT211684624455
Bel   Ronde van Vlaanderen2914084603456
Bel   Dwars door Vlaanderen 2381834312443
Bel   Gent - Wevelgem 2501624074457
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand934713824462
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona35593731440
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Valls - Vilaseca04413696444
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke579543696439
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : Puigcerda - Sant Cugat04793117505
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Llanars - Alp La Molina04993117500
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Sant Feliu de Guixols - Vallter 200024643117499
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne1234243115499
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Mataro - Sant Feliu de Guixols03902992482
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella05082992480
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut03612992479
Ita   Milano - Sanremo 660292992468
Bel   Bredene Koksijde Classic03682332513
Bel   Nokere Koerse04492332499
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand1585092332493
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)04712174467
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Matelica - Jesi73792174464
Ned   Ronde van Drenthe02262167462
Fra   Paris - Nice, Eindstand3763282167460
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice7341791480
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Colli al Metauro - Recanti05301718499
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Col de Turini (la Bollène)04951718495
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Foligno - Fossombrone64091718492
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Pomarance - Foligno512121712488
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Peynier - Brignoles13411661487
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Barbentane - Barbentane (TT)04911660480
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Pomarance104901660476
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore TTT35251650467
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Vichy - Pélussin45571647459
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Cepoy - Moulins/Yzeure282861602476
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Les Bréviaires - Bellegarde05411574474
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : St Germain en Laye - St Germain en Laye283561574470
Ita   GP Industria & Artigianato02841546469
Ita   Strade Bianche2601971546466
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 140781286488
Bel   Omloop Het Nieuwsblad281711146510
UAE   Tour of Abu Dhabi, Eindstand57508865519
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 7 : Dubai - Dubai32161808497
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 6 : Ajman - Jabel Jais0482776500
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 5 : Sharjah - Khor Fakkan20467776491
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 4 : Dubai - Hatta Dam31270756489
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 3 : Al Ain - Jebel Hafeet1382725488
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 2 : Abu Dhabi - Abu Dhabi42299724484
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 1 : Al Hudayriat TTT4489682485
Esp   Clasica de Almeria36409678485
Ita   Trofeo Laigueglia0157642465
Col   Campeonato nacionale Colombia0139642464
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race161374642464
Aus   Tour Down Under, Eindstand354430481437
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill46430127427
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Strathalbyn3138181341
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Unley - Cambelltown534550341
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Lobethal - Uraidla4521045210


19/11/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen