Deelnemers Speler: Ned   Van der Veen, Peter
Ploegnaam: Pietje Pelle op zijn Gazelle

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Can   GP de Montreal1212822284420
Esp   Vuelta a España, Eindstand1823492272319
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Fuenlabrada - Madrid471562090031
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredo962092085331
Can   GP de Quebec412952075731
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Avila - Toledo711042034534
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Colmenar Viejo - Becerril de la Sierra111932027434
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Aranda de Duero - Guadalajara582502016334
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Pravia - Alto de la Cubilla Lena881572010534
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Tineo - Santuario del Acebo301272001737
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 05331998738
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : San Vincent de la Barquera - Oviedo882311998735
Bel   Brussels Cycling Classic1404331989934
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Bilbao - Los Machucos1201851975933
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Circuito de Navarra - Bilbao184341963934
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Saint Palais- Urdax Dantxarinea184141962134
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Jurançon - Pau (TT)951621960334
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Andorra la Vella - Cortals d'Encamp1002261950833
Fra   Bretagne Classic - Ouest France1691361940834
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Valls - Igualada05221923939
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Onda - Mas de la Costa178401923939
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Mora de Rubielos - Ares del Maestrat05091906142
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : L'Eliana - Observatorium Javalambre54961906142
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Cullera - El Puig402981900741
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Juquete - Alicante110871896740
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Benidorm - Calpe962831885744
Ger   Vattenfall - Cyclassics-Cup - Hamburg 2183951876142
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Salinas de Torrevieja - Torrevieja (TTT)601401854339
Bel   Binckbank Tour, Eindstand55191848340
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Sint Pieters Leeuw - Geraardsbergen03141847835
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Den Haag - Den Haag31141847835
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Venray141711847535
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Houffalize - Houffalize03081846136
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter34411846136
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Blankenberge - Ardooie04871845835
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Beveren - Hulst221741845834
Europees Kampioenschap Alkmaar05201843634
Pol   Tour de Pologne, Eindstand1741011843631
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Bukowina Tatranska - Bukowina Tatranska01541826234
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Zakopane - Zakopane6851826234
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Kopalnia Soli - Bielsko Biala11901825634
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Chorzow - Zabrze31931824534
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Tarnowskie Gory - Katowice03841824234
Gbr   Ride London Classic104141824234
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Krakow - Krakow04191823233
Esp   Clasica San Sebastian2881681823233
Fra   Tour de France, Eindstand2132791794434
Fra   Tour de France, Rit 21 : Rambouillet - Parijs813911581241
Fra   Tour de France, Rit 20 : Albertville - Val Thorens183541573137
Fra   Tour de France, Rit 19 : St Jean de Maurienne - Tignes1203481554840
Fra   Tour de France, Rit 18 : Embrun - Valloire143341542836
Fra   Tour de France, Rit 17 : Pont du Gard - Gap03621528539
Fra   Tour de France, Rit 16 : Nîmes - Nïmes1054131528535
Fra   Tour de France, Rit 15 : Limoux - Foix803551518033
Fra   Tour de France, Rit 14 : Tarbes - Tourmalet543701510029
Fra   Tour de France, Rit 13 : Pau - Pau TT522781504626
Fra   Tour de France, Rit 12 : Toulouse - Bagnères de Bigorre283211499426
Fra   Tour de France, Rit 11 : Albi - Toulouse1054021496626
Fra   Tour de France, Rit 10 : Saint Flour - Albi504561486125
Fra   Tour de France, Rit 9 : Saint Etienne - Brioude50801481125
Fra   Tour de France, Rit 8 : Mâcon - Saint Etienne184241476125
Fra   Tour de France, Rit 7 : Belfort - Chalon sur Saône854201474325
Fra   Tour de France, Rit 6 : Mulhouse - La Planche des Belles Filles361561465822
Fra   Tour de France, Rit 5 : Sant Dié des Vosges - Colmar803111462222
Fra   Tour de France, Rit 4 : Reims - Nancy603541454223
Fra   Tour de France, Rit 3 : Binche - Epernay153931448222
Fra   Tour de France, Rit 2 : Brussel (TTT)344691446717
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brussel - Brussel852521443316
Den   National Championship Denmark04681434817
Bel   Nationaal Kampioenschap België552891434817
Fra   Championnat national France04741429316
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland04751429316
Gbr   National Championship Great-Britain04641429316
Ger   National Meisterschaft Deutschland100321429316
Ita   Campionato nazionale Italia212331419321
Esp   Campeonato nacionale España04831398126
Sui   Tour de Suisse, Eindstand2262631398126
Sui   Tour de Suisse, Rit 9 : Goms - Goms23181375519
Sui   Tour de Suisse, Rit 8 : Goms - Goms (TT)05121375319
Sui   Tour de Suisse, Rit 7 : Untertertzen - Sankt Gotthard52391375319
Sui   Tour de Suisse, Rit 6 : Einsiedeln - Flumserberg32581374818
Sui   Tour de Suisse, Rit 5 : Münchenstein - Einsiedeln05351374515
Sui   Tour de Suisse, Rit 4 : Murten - Arlesheim05371374515
Sui   Tour de Suisse, Rit 3 : Flamatt - Murten05301374513
Sui   Tour de Suisse, Rit 2 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental05251374512
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand473301374512
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 8 : Cluses - Champéry04921327221
Sui   Tour de Suisse, Rit 1 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental05161327221
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 7 : Saint Genix les Villages - Pipay73351327221
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 6 : Saint Vulbas - Saint Michel de Maurienne221501319922
Sui   GP Kanton Aargau – Gippingen04761317723
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Boën sur Lignon - Voiron114101317723
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Roanne - Roanne (TT)372631316620
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Le Puy en Velay - Riom53391312920
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Mauriac - Craponne sur Arzon23611312419
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Aurillac - Jussac05211312220
Ita   Giro d'Italia, Eindstand1756921312218
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Verona - Verona TT33661136618
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Feltre - Croce d'Aune/Monte Avena521471136318
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Treviso - San Martino di Castrozza702431131118
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Valdaora - Santa Maria di Sala04951124121
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Commezzadura - Anterselva65681124121
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Lovere - Ponte di Legno203511117622
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Ivrea - Como411351115622
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Saint Vincent - Courmayeur1001361111522
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Pinerolo - Ceresole Reale111981101522
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cuneo - Pinerolo04541090422
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Carpi - Novi Ligure704281090422
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Ravenna - Modena154411083422
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Riccione - San Marino TT902041081922
Usa   Tour of California, Eindstand573941072922
Usa   Tour of California, Rit 7 : Santa Clarita - Pasadena05321067219
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Tortoredo Lido - Pesaro704171067219
Usa   Tour of California, Rit 6 : Ontario - Mount Baldy05201060220
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Vasto - L'Aquila251511060219
Usa   Tour of California, Rit 5 : Pismo Beach - Ventura2891057720
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Cassino - San Giovanni Rotondo04461057520
Usa   Tour of California, Rit 4 : Laguna Seca - Morro Bay05391057520
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Frascati - Terracina335111057520
Usa   Tour of California, Rit 3 : Stockton - Morgan Hill22261054218
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Orbetello - Frascati693211054018
Usa   Tour of California, Rit 2 : Rancho Cordova - South Lake Tahoe42211047116
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Vinci - Orbetello185311046716
Usa   Tour of California, Rit 1 : Sacramento - Sacramento05071044913
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Bologna - Fucecchio434701044913
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Bologna - San Luca TT185451040611
Sui   Tour de Romandie, Eindstand770121022111
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Genève - Genève (TT)4755945125
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Lucens - Torgon9020940428
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Romont - Romont10411931433
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : Le Locle - Morges11143921038
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Neuchâtel - La Chaux de Fonds10213919937
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt0441909741
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Neuchâtel - Neuchâtel (TT)2862909739
Bel   Liège - Bastogne - Liège 552151906939
Bel   La Flèche Wallonne 126351851736
Ned   Amstel Gold Race 383167839125
Tur   Tour de Turkey, Eindstand12863800821
Tur   Tour de Turkey, Rit 6 : Sakarya - Istanbul30136788021
Tur   Tour de Turkey, Rit 5 : Bursa - Kartepe7116785022
Tur   Tour de Turkey, Rit 4 : Balikesir - Bursa30137784322
Tur   Tour de Turkey, Rit 3 : Canakkale - Edremit19113781322
Bel   Brabantse Pijl198262779423
Tur   Tour de Turkey, Rit 2 : Tekirdag - Eceabat0159759620
Tur   Tour de Turkey, Rit 1 : Istanbul - Tekirdag12151759620
Fra   Paris - Roubaix 268213758420
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand62718731622
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Eibar - Eibar5942668940
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Arrigorriaga - Arrate6419663042
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Arrigorriaga5620656646
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Sarriguren - Estibaliz4720651049
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten0345646359
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zumarraga - Gorraiz13351646358
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Zumarraga - Zumarraga TT5035645056
Bel   Ronde van Vlaanderen67159640059
Bel   Dwars door Vlaanderen 41418572977
Bel   Gent - Wevelgem 1822735315127
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand3681615133122
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona241284765141
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Valls - Vilaseca04204741146
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke691164741136
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : Puigcerda - Sant Cugat04654050223
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Llanars - Alp La Molina44144050217
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Sant Feliu de Guixols - Vallter 2000511484046214
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne155563995220
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Mataro - Sant Feliu de Guixols03563980171
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella04963980167
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut140643980165
Ita   Milano - Sanremo 3063853840191
Bel   Bredene Koksijde Classic03173534165
Bel   Nokere Koerse04233534159
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand90953534148
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)30502625297
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Matelica - Jesi172652595308
Ned   Ronde van Drenthe01522578304
Fra   Paris - Nice, Eindstand2174462578303
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice182392361194
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Colli al Metauro - Recanti70302343197
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Col de Turini (la Bollène)04802273212
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Foligno - Fossombrone61492273202
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Pomarance - Foligno393502212222
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Peynier - Brignoles04262173213
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Barbentane - Barbentane (TT)04752173208
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Pomarance75752173206
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore TTT251552098221
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Vichy - Pélussin03822073223
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Cepoy - Moulins/Yzeure282422073221
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Les Bréviaires - Bellegarde05352045220
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : St Germain en Laye - St Germain en Laye283252045210
Ita   GP Industria & Artigianato6832017207
Ita   Strade Bianche3281042011206
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 123691683281
Bel   Omloop Het Nieuwsblad1423201671254
UAE   Tour of Abu Dhabi, Eindstand2842261529243
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 7 : Dubai - Dubai125301245259
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 6 : Ajman - Jabel Jais272481233237
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 5 : Sharjah - Khor Fakkan125211206236
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 4 : Dubai - Hatta Dam322481194217
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 3 : Al Ain - Jebel Hafeet53251162217
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 2 : Abu Dhabi - Abu Dhabi125381157197
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 1 : Al Hudayriat TTT113241145170
Esp   Clasica de Almeria843711134158
Ita   Trofeo Laigueglia05061050162
Col   Campeonato nacionale Colombia05031050162
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race2132531050162
Aus   Tour Down Under, Eindstand612211837166
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill85183225121
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Strathalbyn39335140171
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Unley - Cambelltown40273101151
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Lobethal - Uraidla6115561155


20/09/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen