Deelnemers Speler: Ned   Van der Veen, Peter
Ploegnaam: Pietje Pelle op zijn Gazelle

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Esp   Vuelta a España, Eindstand1924122029035
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Madrid - Madrid03711836652
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Sequeros - Alto de la Covatilla222121836652
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Salamanca - Ciudad Rodrigo84811834451
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Mos - Puebla de Sanabria182531826051
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : Lugo - Ourense97131824251
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Muros - Mirador de Ezaro93681814552
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Pola de Laviana - Alto de l'Angliru118251805252
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Villaviciosa - Alto de la Farrapona761121793452
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Castro Urdiales - Suances93821785852
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Castrillo de Val - Aguilar de Campoo181851776552
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Logroño - Alto de Moncalvillo180101774752
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Vitoria - Villanueva de Valdegovia113501756752
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Biescas - Aramon Formigal58901745455
Ita   Giro d'Italia, Eindstand958781739656
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Cernusco sul Naviglio - Milano TT25551643858
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Huesca - Sabinango351591641357
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Alba - Sestriere28461637857
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Garray - Ejea de los Caballeros183761635059
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Morbegno - Asti18491633258
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Lodosa - Vinuesa18551631458
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Pinzolo - Laghi di Cancano46741612963
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Pamplona - Lekunberri18571608362
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Bassano del Grappa - Madonna di Campiglio02411589864
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne03531589863
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Irun - Arrate160281589863
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Udine - San Daniele del Friuli01261573864
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Base Aerea Rivolto - Plancavello53731573864
Bel   Ronde van Vlaanderen5042531568565
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Conegliano - Valdobbiadene (TT)42421518163
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Cervia - Monselice71151513966
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cesenatico - Cesenatico01471513266
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten04381513266
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Porto Sant'Elpidio - Rimini401791513260
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Lanciano - Tortoreto80521509260
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : San Salvo - Roccaraso51131501263
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields1343371500763
Fra   Paris - Tours 401391487357
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Giovinazzo - Vieste51351483359
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Matera - Brindisi70831482859
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Castrovillari - Matera431091475860
Bel   Brabantse Pijl259861471561
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Mileto - Camigliatello Silano171241445661
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Catania - Villafranca Tirrena68881443961
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Enna - Etna (Piano Provenzana)38511437164
Bel   Liège - Bastogne - Liège 6342201433364
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Alcomo - Agrigento58491369955
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Monreale - Palermo (TT)151261364156
Bel   Binckbank Tour, Eindstand403951362655
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Louvain-la-Neuve - Geraardsbergen431501322365
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Riemst - Riemst (TT)39701318065
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter32421314167
Bel   La Flèche Wallonne 1383521313866
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Blankeberge - Ardooie03681300061
Ita   UCI RR World Championships Imola1221541300061
Ita   UCI TT World Championships Imola2941141177980
Bel   Nationaal Kampioenschap België03391148589
Fra   Tour de France, Eindstand19971461148589
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs45352948885
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)19396944381
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole10280925081
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron18159914887
Ita   Coppa Sabatini0290896789
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)118237896789
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans21291884983
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand536130882877
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)1879829289
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier167169827489
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto69106810789
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon12538803890
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia14166791398
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary23278789999
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto61174787696
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran55118781594
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia3261776098
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers55394775797
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano18197770291
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré55378768491
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica10155762986
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore0333761986
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns179138761986
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle6295744087
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur83263743486
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual23304735184
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas105293732883
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette19834722384
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron35409702590
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice103221699083
Bel   Brussels Cycling Classic78105688786
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice15398680988
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)40328679485
Fra   Bretagne Classic - Ouest France8410675485
Ita   Campionato nazionale Italia9482674673
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland140115665284
Fra   Championnat national France26394651285
Esp   Campeonato nacionale España0215648675
Ger   National Meisterschaft Deutschland0168648675
Den   Nationalt Mesterskab Danmark0242648675
Ita   Giro dell'Emilia 8675648674
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand587234640076
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève25165581369
Ita   Il Lombardia72822578868
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève23935060115
Bel   Dwars door het Hageland02045058112
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville192475058112
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte332215039111
Ita   Giro del Piemonte201785006108
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez82224805119
Pol   Tour de Pologne, Eindstand651534723123
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau03214072162
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska84324072162
Ita   Milano - Sanremo 5762993988172
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala12833412155
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze03513400155
Ita   Milano - Torino1453213400154
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice02803255148
Ita   Gran Trittico Lombardo1101583255146
Ita   Strade Bianche475313145157
Slo   National Championship Slovenia03882670218
Fra   Paris - Nice, Eindstand5471792670207
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane731412123213
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt204062050225
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André183372030217
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)451532012217
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre291861967221
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing68311938226
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir33961870246
Fra   Royal Bernard Drome Classic162761867239
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 572681851230
Fra   Ardèche Classic03191794228
Bel   Omloop Het Nieuwsblad282571794222
UAE   UAE Tour, Eindstand387931512290
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet133321125353
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk74871112352
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam93461105346
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam254501096344
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island05191071334
Esp   Clasica de Almeria03751071324
Ita   Trofeo Laigueglia03021071311
Col   Campeonato nacionale Colombia03881071305
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race465311071284
Aus   Tour Down Under, Eindstand791811025156
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill3235234404
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor18417202431
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge39473184440
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe8959145397
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling053056502
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda5640756407


4/12/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen