Deelnemers Speler: Bel   Colpin, Bruno
Ploegnaam: Team Colpi

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Bel   Primus Classic Impanis - Van Petegem11521220830152
Can   GP de Montreal9135220715153
Esp   Vuelta a España, Eindstand144425120624148
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Fuenlabrada - Madrid4022019180146
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredo3237719140148
Can   GP de Quebec17140319108142
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Avila - Toledo6120018937123
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Colmenar Viejo - Becerril de la Sierra7630518876123
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Aranda de Duero - Guadalajara686918800123
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Pravia - Alto de la Cubilla Lena889718732124
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Tineo - Santuario del Acebo2815918644129
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 1066618616128
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : San Vincent de la Barquera - Oviedo8813418510135
Bel   Brussels Cycling Classic2545418422139
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Bilbao - Los Machucos7437318168148
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Circuito de Navarra - Bilbao1822218094148
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Saint Palais- Urdax Dantxarinea1819618076147
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Jurançon - Pau (TT)8835318058147
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Andorra la Vella - Cortals d'Encamp8827717970145
Fra   Bretagne Classic - Ouest France1551217882145
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Valls - Igualada117117867138
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Onda - Mas de la Costa10130617866138
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Mora de Rubielos - Ares del Maestrat029917765136
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : L'Eliana - Observatorium Javalambre4429317765135
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Cullera - El Puig6513817721135
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Juquete - Alicante8012017656138
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Benidorm - Calpe1206517576139
Ger   Vattenfall - Cyclassics-Cup - Hamburg 5343117456140
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Salinas de Torrevieja - Torrevieja (TTT)647416922162
Bel   Binckbank Tour, Eindstand553816858165
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Sint Pieters Leeuw - Geraardsbergen050816853154
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Den Haag - Den Haag050416853154
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Venray240516853154
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Houffalize - Houffalize050616851154
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter378116851154
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Blankenberge - Ardooie388316814154
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Beveren - Hulst1424516776154
Europees Kampioenschap Alkmaar1595016762154
Pol   Tour de Pologne, Eindstand1048916603162
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Bukowina Tatranska - Bukowina Tatranska047016593156
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Zakopane - Zakopane051116593156
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Kopalnia Soli - Bielsko Biala052616593156
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Chorzow - Zabrze330116593156
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Tarnowskie Gory - Katowice2223716590156
Gbr   Ride London Classic2395816568156
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Krakow - Krakow2511316329174
Esp   Clasica San Sebastian27726716304175
Fra   Tour de France, Eindstand193617416027177
Fra   Tour de France, Rit 21 : Rambouillet - Parijs13028614091184
Fra   Tour de France, Rit 20 : Albertville - Val Thorens14435413961186
Fra   Tour de France, Rit 19 : St Jean de Maurienne - Tignes1789313817181
Fra   Tour de France, Rit 18 : Embrun - Valloire1395513639184
Fra   Tour de France, Rit 17 : Pont du Gard - Gap052013500189
Fra   Tour de France, Rit 16 : Nîmes - Nïmes1678913500187
Fra   Tour de France, Rit 15 : Limoux - Foix10329913333192
Fra   Tour de France, Rit 14 : Tarbes - Tourmalet5437513230191
Fra   Tour de France, Rit 13 : Pau - Pau TT6025013176184
Fra   Tour de France, Rit 12 : Toulouse - Bagnères de Bigorre8023313116184
Fra   Tour de France, Rit 11 : Albi - Toulouse1728513036187
Fra   Tour de France, Rit 10 : Saint Flour - Albi1754712864193
Fra   Tour de France, Rit 9 : Saint Etienne - Brioude052112689205
Fra   Tour de France, Rit 8 : Mâcon - Saint Etienne353412689203
Fra   Tour de France, Rit 7 : Belfort - Chalon sur Saône15619012686198
Fra   Tour de France, Rit 6 : Mulhouse - La Planche des Belles Filles3219812530199
Fra   Tour de France, Rit 5 : Sant Dié des Vosges - Colmar5044212498201
Fra   Tour de France, Rit 4 : Reims - Nancy1802312448195
Fra   Tour de France, Rit 3 : Binche - Epernay250612268208
Fra   Tour de France, Rit 2 : Brussel (TTT)836712266204
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brussel - Brussel3746212183206
Den   National Championship Denmark033012146200
Bel   Nationaal Kampioenschap België10214812146200
Fra   Championnat national France036012044205
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland032912044204
Gbr   National Championship Great-Britain032212044203
Ger   National Meisterschaft Deutschland031912044202
Ita   Campionato nazionale Italia2235812044200
Esp   Campeonato nacionale España036712022188
Sui   Tour de Suisse, Eindstand8344012022187
Sui   Tour de Suisse, Rit 9 : Goms - Goms045111939171
Sui   Tour de Suisse, Rit 8 : Goms - Goms (TT)044011939171
Sui   Tour de Suisse, Rit 7 : Untertertzen - Sankt Gotthard047711939169
Sui   Tour de Suisse, Rit 6 : Einsiedeln - Flumserberg047111939166
Sui   Tour de Suisse, Rit 5 : Münchenstein - Einsiedeln4812411939166
Sui   Tour de Suisse, Rit 4 : Murten - Arlesheim4512911891167
Sui   Tour de Suisse, Rit 3 : Flamatt - Murten2822511846170
Sui   Tour de Suisse, Rit 2 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental046411818169
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand16033211818169
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 8 : Cluses - Champéry036811658166
Sui   Tour de Suisse, Rit 1 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental044111658166
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 7 : Saint Genix les Villages - Pipay530511658164
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 6 : Saint Vulbas - Saint Michel de Maurienne1224611653164
Sui   GP Kanton Aargau – Gippingen1401611641163
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Boën sur Lignon - Voiron584011501177
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Roanne - Roanne (TT)775511443179
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Le Puy en Velay - Riom2818911366184
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Mauriac - Craponne sur Arzon617811338188
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Aurillac - Jussac1816811332188
Ita   Giro d'Italia, Eindstand126138711314189
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Verona - Verona TT323710053144
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Feltre - Croce d'Aune/Monte Avena1046710050144
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Treviso - San Martino di Castrozza7016510040142
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Valdaora - Santa Maria di Sala03889970143
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Commezzadura - Anterselva402119970143
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Lovere - Ponte di Legno154399930144
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Ivrea - Como373049915142
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Saint Vincent - Courmayeur753559878141
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Pinerolo - Ceresole Reale783559803139
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cuneo - Pinerolo02939725137
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Carpi - Novi Ligure871059725137
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Ravenna - Modena551109638138
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Riccione - San Marino TT853349583143
Usa   Tour of California, Eindstand204839498143
Usa   Tour of California, Rit 7 : Santa Clarita - Pasadena191379478128
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Tortoredo Lido - Pesaro110759459129
Usa   Tour of California, Rit 6 : Ontario - Mount Baldy04579349132
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Vasto - L'Aquila03779349129
Usa   Tour of California, Rit 5 : Pismo Beach - Ventura03159349129
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Cassino - San Giovanni Rotondo02819349129
Usa   Tour of California, Rit 4 : Laguna Seca - Morro Bay191569349129
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Frascati - Terracina732549330129
Usa   Tour of California, Rit 3 : Stockton - Morgan Hill41439257130
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Orbetello - Frascati692629253131
Usa   Tour of California, Rit 2 : Rancho Cordova - South Lake Tahoe03879184128
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Vinci - Orbetello951489184127
Usa   Tour of California, Rit 1 : Sacramento - Sacramento04189089129
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Bologna - Fucecchio98949089127
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Bologna - San Luca TT1781588991132
Sui   Tour de Romandie, Eindstand4301598813132
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Genève - Genève (TT)451888383138
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Lucens - Torgon661048338145
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Romont - Romont392648272147
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : Le Locle - Morges112478233145
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Neuchâtel - La Chaux de Fonds661488222145
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt110868156147
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Neuchâtel - Neuchâtel (TT)281808046160
Bel   Liège - Bastogne - Liège 3813278018161
Bel   La Flèche Wallonne 2412377637146
Ned   Amstel Gold Race 3681987396150
Tur   Tour de Turkey, Eindstand128897028151
Tur   Tour de Turkey, Rit 6 : Sakarya - Istanbul303626900154
Tur   Tour de Turkey, Rit 5 : Bursa - Kartepe73516870155
Tur   Tour de Turkey, Rit 4 : Balikesir - Bursa303616863156
Tur   Tour de Turkey, Rit 3 : Canakkale - Edremit192176833156
Bel   Brabantse Pijl2241816814157
Tur   Tour de Turkey, Rit 2 : Tekirdag - Eceabat04456590160
Tur   Tour de Turkey, Rit 1 : Istanbul - Tekirdag123766590160
Fra   Paris - Roubaix 1983246578162
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand1393996380143
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Eibar - Eibar352886241108
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Arrigorriaga - Arrate143226206109
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Arrigorriaga83286192107
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Sarriguren - Estibaliz23286184104
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten302516182103
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zumarraga - Gorraiz351956152101
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Zumarraga - Zumarraga TT123096117102
Bel   Ronde van Vlaanderen4801966105103
Bel   Dwars door Vlaanderen 93442562596
Bel   Gent - Wevelgem 188263553273
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand276271534471
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona3361506860
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Valls - Vilaseca30209506559
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke400246503556
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : Puigcerda - Sant Cugat7280463555
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Llanars - Alp La Molina8341462854
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Sant Feliu de Guixols - Vallter 200024310462053
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne217150459649
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Mataro - Sant Feliu de Guixols2276437955
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella1345437755
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut0413437655
Ita   Milano - Sanremo 58472437640
Bel   Bredene Koksijde Classic18196379282
Bel   Nokere Koerse7798377486
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand462304369790
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)0494323534
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Matelica - Jesi6427323531
Ned   Ronde van Drenthe0306317137
Fra   Paris - Nice, Eindstand435248317137
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice4653273636
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Colli al Metauro - Recanti18370269038
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Col de Turini (la Bollène)12182267234
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Foligno - Fossombrone28356266034
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Pomarance - Foligno63119263233
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Peynier - Brignoles1352256934
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Barbentane - Barbentane (TT)3291256833
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Pomarance7579256533
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore TTT23200249038
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Vichy - Pélussin0458246738
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Cepoy - Moulins/Yzeure28329246736
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Les Bréviaires - Bellegarde2447243936
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : St Germain en Laye - St Germain en Laye28384243735
Ita   GP Industria & Artigianato0352240935
Ita   Strade Bianche34480240935
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 5463206560
Bel   Omloop Het Nieuwsblad172251206055
UAE   Tour of Abu Dhabi, Eindstand332165188859
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 7 : Dubai - Dubai24381155659
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 6 : Ajman - Jabel Jais41171153257
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 5 : Sharjah - Khor Fakkan716149161
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 4 : Dubai - Hatta Dam24454142064
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 3 : Al Ain - Jebel Hafeet28169139663
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 2 : Abu Dhabi - Abu Dhabi57128136865
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 1 : Al Hudayriat TTT2798131165
Esp   Clasica de Almeria84336128469
Ita   Trofeo Laigueglia0413120071
Col   Campeonato nacionale Colombia0402120071
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race305151120071
Aus   Tour Down Under, Eindstand687106895100
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill8689208165
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Strathalbyn64161122221
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Unley - Cambelltown4220558283
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Lobethal - Uraidla1645216452


22/09/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen