Deelnemers Speler: Bel   Colpin, Bruno
Ploegnaam: Team Colpi

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Vitoria - Villanueva de Valdegovia1839014196264
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Biescas - Aramon Formigal1838114178263
Ita   Giro d'Italia, Eindstand10184714160262
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Cernusco sul Naviglio - Milano TT040813142287
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Huesca - Sabinango3535013142287
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Alba - Sestriere417513107287
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Garray - Ejea de los Caballeros4032313103287
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Morbegno - Asti1821613063287
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Lodosa - Vinuesa1607613045287
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Pinzolo - Laghi di Cancano4615312885291
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Pamplona - Lekunberri10516112839292
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Bassano del Grappa - Madonna di Campiglio1518112734293
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne055112719293
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Irun - Arrate1606912719291
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Udine - San Daniele del Friuli038412559293
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Base Aerea Rivolto - Plancavello586312559293
Bel   Ronde van Vlaanderen35341312501297
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Conegliano - Valdobbiadene (TT)230812148291
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Cervia - Monselice721712146291
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cesenatico - Cesenatico039312139290
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten052212139290
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Porto Sant'Elpidio - Rimini4514812139285
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Lanciano - Tortoreto809812094285
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : San Salvo - Roccaraso522212014287
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields9846312009286
Fra   Paris - Tours 4025511911280
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Giovinazzo - Vieste810211871281
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Matera - Brindisi7010111863281
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Castrovillari - Matera4317911793282
Bel   Brabantse Pijl2774211750282
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Mileto - Camigliatello Silano1721311473285
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Catania - Villafranca Tirrena6810211456286
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Enna - Etna (Piano Provenzana)389611388287
Bel   Liège - Bastogne - Liège 72315911350288
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Alcomo - Agrigento5810410627296
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Monreale - Palermo (TT)1531410569297
Bel   Binckbank Tour, Eindstand22041810554296
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Louvain-la-Neuve - Geraardsbergen3534010334293
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Riemst - Riemst (TT)436610299293
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter045610295292
Bel   La Flèche Wallonne 22914810295292
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Blankeberge - Ardooie043410066297
Ita   UCI RR World Championships Imola98517210066296
Ita   UCI TT World Championships Imola485199081315
Bel   Nationaal Kampioenschap België04159033300
Fra   Tour de France, Eindstand14393559033300
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs354267594300
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)1513457559297
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole272897408294
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron963757381291
Ita   Coppa Sabatini03857285288
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)414267285288
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans14707244273
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand3212777243269
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)03996922273
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier853766922273
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto552656837264
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon253796782265
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia131836757262
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary05316744263
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto83106744253
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran05196736246
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia32926736241
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers05586733241
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano182386733222
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré354546715225
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica38456680216
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore28966642224
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns1093186614228
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle48446505220
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur254296457227
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual79256432216
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas454546353230
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette1192996308218
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron703296189215
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice163146119215
Bel   Brussels Cycling Classic781135956229
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice203335878236
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)751485858237
Fra   Bretagne Classic - Ouest France2201505783238
Ita   Campionato nazionale Italia222775563252
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland1401745541248
Fra   Championnat national France264165401252
Esp   Campeonato nacionale España02865375246
Ger   National Meisterschaft Deutschland02445375244
Den   Nationalt Mesterskab Danmark03085375244
Ita   Giro dell'Emilia 402585375242
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand6451635335242
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève251934690255
Ita   Il Lombardia3581674665255
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève24044307272
Bel   Dwars door het Hageland02814305265
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville192664305264
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte332374286261
Ita   Giro del Piemonte201924253260
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez234214052275
Pol   Tour de Pologne, Eindstand4612184029272
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau03723568291
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska621683568290
Ita   Milano - Sanremo 3754423506291
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala61963131249
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze03973125249
Ita   Milano - Torino615263125242
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice03413064212
Ita   Gran Trittico Lombardo176463064212
Ita   Strade Bianche1174632888240
Slo   National Championship Slovenia03342771176
Fra   Paris - Nice, Eindstand5491762771162
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane91402222178
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt571262131195
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André54652074195
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)182872069191
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre05122051184
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing183472051175
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir461642033174
Fra   Royal Bernard Drome Classic163761987184
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 1031351971179
Fra   Ardèche Classic04591868197
Bel   Omloop Het Nieuwsblad1951991868195
UAE   UAE Tour, Eindstand3621241673216
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet113421311264
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk291731300254
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam113371271260
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam573101260259
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island201581203264
Esp   Clasica de Almeria661331183263
Ita   Trofeo Laigueglia04581117289
Col   Campeonato nacionale Colombia04891117284
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race1453841117260
Aus   Tour Down Under, Eindstand627205972202
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill29226345202
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor19366316207
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge89172297192
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe84172208200
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling56402124246
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda6819268192


28/10/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen