Deelnemers Speler: Bel   Verboven, Maarten
Ploegnaam: Beijing is nog ver

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Vitoria - Villanueva de Valdegovia050011212432
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Biescas - Aramon Formigal1041511212431
Ita   Giro d'Italia, Eindstand6252311202430
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Cernusco sul Naviglio - Milano TT042711140414
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Huesca - Sabinango542811140413
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Alba - Sestriere049811135412
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Garray - Ejea de los Caballeros4031511135410
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Morbegno - Asti048411095411
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Lodosa - Vinuesa052411095410
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Pinzolo - Laghi di Cancano051311095408
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Pamplona - Lekunberri7136611095407
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Bassano del Grappa - Madonna di Campiglio044311024407
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne4819511024407
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Irun - Arrate247210976401
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Udine - San Daniele del Friuli040510974395
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Base Aerea Rivolto - Plancavello051710974395
Bel   Ronde van Vlaanderen57512810974394
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Conegliano - Valdobbiadene (TT)050110399408
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Cervia - Monselice049910399407
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cesenatico - Cesenatico040910399405
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten5231610399405
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Porto Sant'Elpidio - Rimini540810347403
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Lanciano - Tortoreto053310342402
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : San Salvo - Roccaraso051010342398
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields18922810342397
Fra   Paris - Tours 4026510153400
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Giovinazzo - Vieste330610113398
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Matera - Brindisi053110110398
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Castrovillari - Matera052710110397
Bel   Brabantse Pijl13435710110396
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Mileto - Camigliatello Silano05089976393
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Catania - Villafranca Tirrena05339976389
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Enna - Etna (Piano Provenzana)05209976386
Bel   Liège - Bastogne - Liège 3903949976385
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Alcomo - Agrigento05339586385
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Monreale - Palermo (TT)05039586381
Bel   Binckbank Tour, Eindstand2652819586381
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Louvain-la-Neuve - Geraardsbergen353079321379
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Riemst - Riemst (TT)43259286379
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter221349282378
Bel   La Flèche Wallonne 1912059260377
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Blankeberge - Ardooie48429069381
Ita   UCI RR World Championships Imola5813919021382
Ita   UCI TT World Championships Imola2801268440381
Bel   Nationaal Kampioenschap België03438160387
Fra   Tour de France, Eindstand15373178160387
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs104806623398
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)210496613390
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole601946403401
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron1412286343402
Ita   Coppa Sabatini02966202409
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)514056202409
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans05346151405
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand3402606151400
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)03305811415
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier1153065811415
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto591985696416
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon105045637418
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia211085627417
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary34355606417
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto562375603414
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran04965547416
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia04535547413
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers354825547413
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano04445512406
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré25365512405
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica28855510389
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore28875482391
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns853985454393
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle33695369392
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur951945366393
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual401515271398
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas953415231397
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette783865136400
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron05405058399
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice284045058382
Bel   Brussels Cycling Classic521965030373
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice14834978371
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)751524977366
Fra   Bretagne Classic - Ouest France483184902369
Ita   Campionato nazionale Italia123564854354
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland1402364842354
Fra   Championnat national France264344702359
Esp   Campeonato nacionale España03464676355
Ger   National Meisterschaft Deutschland03154676353
Den   Nationalt Mesterskab Danmark100364676353
Ita   Giro dell'Emilia 04594576363
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand5942244576361
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève252193982381
Ita   Il Lombardia2372973957381
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève24213720380
Bel   Dwars door het Hageland03473718377
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville192853718376
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte332533699376
Ita   Giro del Piemonte209513666378
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez612313457401
Pol   Tour de Pologne, Eindstand3803053396406
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau181043016417
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska592522998415
Ita   Milano - Sanremo 4973692939421
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala24112442414
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze51722440413
Ita   Milano - Torino1223962435409
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice53262313393
Ita   Gran Trittico Lombardo132742260403
Ita   Strade Bianche3022572128418
Slo   National Championship Slovenia601801826442
Fra   Paris - Nice, Eindstand3593331766445
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane631991407460
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt124561344467
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André05251332464
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)182881332462
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre05161314460
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing183511314458
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir05231296457
Fra   Royal Bernard Drome Classic163981296451
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 1151171280451
Fra   Ardèche Classic04971165450
Bel   Omloop Het Nieuwsblad2321161165446
UAE   UAE Tour, Eindstand79485933468
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet2428854440
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk18295852438
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam0543834435
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam0556834429
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island2471834421
Esp   Clasica de Almeria0514832416
Ita   Trofeo Laigueglia0495832400
Col   Campeonato nacionale Colombia0515832397
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race41538832379
Aus   Tour Down Under, Eindstand601241791340
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill29241190464
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor5491161479
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge34488156472
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe84181122457
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling1048738524
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda2847528475


28/10/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen