Deelnemers Speler: Bel   Verboven, Maarten
Ploegnaam: Beijing is nog ver

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Chn   Tour de Guangxi, Eindstand2239220451344
Chn   Tour de Guangxi, Rit 6 : Guilin - Guilin045120228349
Chn   Tour de Guangxi, Rit 5 : Liuzhou - Guilin3917720228349
Jpn   Japan Cup8416020189350
Chn   Tour de Guangxi, Rit 4 : Nanning - Nongla397120105351
Chn   Tour de Guangxi, Rit 3 : Nanning - Nanning434820066351
Chn   Tour de Guangxi, Rit 2 : Beihai - Qinzhou045720062351
Chn   Tour de Guangxi, Rit 1 : Beihai - Beihai3923620062351
Fra   Paris - Tours 038320023351
Ita   Il Lombardia27434820023350
Ita   Giro del Piemonte2231719749346
Ita   Milano - Torino24714519727346
Ita   Tre Valli Varesine 1145519480354
Ita   GP Beghelli7331719469350
Ita   Giro dell'Emilia 10239419396350
Bel   Tour de l'Eurométropole532319294347
Ger   Sparkassen Münsterland Giro8912219289346
Gbr   UCI RR World Championships Yorkshire50328719200350
Gbr   UCI TT World Championships Yorkshire18933218697345
Bel   Primus Classic Impanis - Van Petegem054818508348
Can   GP de Montreal17517818508341
Esp   Vuelta a España, Eindstand166811418333341
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Fuenlabrada - Madrid4017116665365
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredo5729916625366
Can   GP de Quebec6151316568366
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Avila - Toledo6117516507354
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Colmenar Viejo - Becerril de la Sierra9119216446355
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Aranda de Duero - Guadalajara686516355358
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Pravia - Alto de la Cubilla Lena1829416287361
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Tineo - Santuario del Acebo2129916269359
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 847916248358
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : San Vincent de la Barquera - Oviedo981016164362
Bel   Brussels Cycling Classic21210316066364
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Bilbao - Los Machucos8330315854370
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Circuito de Navarra - Bilbao188515771370
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Saint Palais- Urdax Dantxarinea185615753371
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Jurançon - Pau (TT)9119515735372
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Andorra la Vella - Cortals d'Encamp9822915644374
Fra   Bretagne Classic - Ouest France11123715546377
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Valls - Igualada110215435376
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Onda - Mas de la Costa11020815434375
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Mora de Rubielos - Ares del Maestrat015115324376
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : L'Eliana - Observatorium Javalambre4425815324374
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Cullera - El Puig659815280374
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Juquete - Alicante7017015215377
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Benidorm - Calpe11015315145379
Ger   Vattenfall - Cyclassics-Cup - Hamburg 14248515035379
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Salinas de Torrevieja - Torrevieja (TTT)5025314893373
Bel   Binckbank Tour, Eindstand6431414843373
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Sint Pieters Leeuw - Geraardsbergen224814779363
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Den Haag - Den Haag049714777362
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Venray054714777362
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Houffalize - Houffalize321114777360
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter1439514774360
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Blankenberge - Ardooie2220014760359
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Beveren - Hulst831414738358
Europees Kampioenschap Alkmaar1039514730359
Pol   Tour de Pologne, Eindstand1542414720357
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Bukowina Tatranska - Bukowina Tatranska045814705352
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Zakopane - Zakopane050414705352
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Kopalnia Soli - Bielsko Biala822014705352
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Chorzow - Zabrze1111814697352
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Tarnowskie Gory - Katowice2222914686352
Gbr   Ride London Classic553614664352
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Krakow - Krakow2224114659346
Esp   Clasica San Sebastian33512014637345
Fra   Tour de France, Eindstand22503914302349
Fra   Tour de France, Rit 21 : Rambouillet - Parijs8047812052407
Fra   Tour de France, Rit 20 : Albertville - Val Thorens10143311972406
Fra   Tour de France, Rit 19 : St Jean de Maurienne - Tignes12731511871402
Fra   Tour de France, Rit 18 : Embrun - Valloire1395411744400
Fra   Tour de France, Rit 17 : Pont du Gard - Gap050911605408
Fra   Tour de France, Rit 16 : Nîmes - Nïmes8050211605408
Fra   Tour de France, Rit 15 : Limoux - Foix10925611525401
Fra   Tour de France, Rit 14 : Tarbes - Tourmalet1436311416404
Fra   Tour de France, Rit 13 : Pau - Pau TT8213711273409
Fra   Tour de France, Rit 12 : Toulouse - Bagnères de Bigorre054911191412
Fra   Tour de France, Rit 11 : Albi - Toulouse8546911191407
Fra   Tour de France, Rit 10 : Saint Flour - Albi4549811106403
Fra   Tour de France, Rit 9 : Saint Etienne - Brioude527011061400
Fra   Tour de France, Rit 8 : Mâcon - Saint Etienne5326011056400
Fra   Tour de France, Rit 7 : Belfort - Chalon sur Saône6547711003400
Fra   Tour de France, Rit 6 : Mulhouse - La Planche des Belles Filles4610610938396
Fra   Tour de France, Rit 5 : Sant Dié des Vosges - Colmar055710892396
Fra   Tour de France, Rit 4 : Reims - Nancy3552210892394
Fra   Tour de France, Rit 3 : Binche - Epernay152910857388
Fra   Tour de France, Rit 2 : Brussel (TTT)7710210856381
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brussel - Brussel3551510779386
Den   National Championship Denmark255510744380
Bel   Nationaal Kampioenschap België3038410719382
Fra   Championnat national France514010689381
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland027010684379
Gbr   National Championship Great-Britain025710684378
Ger   National Meisterschaft Deutschland129410684376
Ita   Campionato nazionale Italia048110672377
Esp   Campeonato nacionale España59710672370
Sui   Tour de Suisse, Eindstand19228810667371
Sui   Tour de Suisse, Rit 9 : Goms - Goms041810475365
Sui   Tour de Suisse, Rit 8 : Goms - Goms (TT)040910475364
Sui   Tour de Suisse, Rit 7 : Untertertzen - Sankt Gotthard234310475363
Sui   Tour de Suisse, Rit 6 : Einsiedeln - Flumserberg044310473362
Sui   Tour de Suisse, Rit 5 : Münchenstein - Einsiedeln045110473360
Sui   Tour de Suisse, Rit 4 : Murten - Arlesheim046110473360
Sui   Tour de Suisse, Rit 3 : Flamatt - Murten1826510473358
Sui   Tour de Suisse, Rit 2 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental044010455358
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand28615010455358
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 8 : Cluses - Champéry030710169365
Sui   Tour de Suisse, Rit 1 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental040710169364
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 7 : Saint Genix les Villages - Pipay4515910169364
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 6 : Saint Vulbas - Saint Michel de Maurienne1035110124367
Sui   GP Kanton Aargau – Gippingen028710114366
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Boën sur Lignon - Voiron050810114366
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Roanne - Roanne (TT)1844110114364
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Le Puy en Velay - Riom044510096361
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Mauriac - Craponne sur Arzon813510096359
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Aurillac - Jussac041010088358
Ita   Giro d'Italia, Eindstand150922910088357
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Verona - Verona TT31788579367
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Feltre - Croce d'Aune/Monte Avena502128576366
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Treviso - San Martino di Castrozza701258526366
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Valdaora - Santa Maria di Sala03338456367
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Commezzadura - Anterselva401788456365
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Lovere - Ponte di Legno202008416365
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Ivrea - Como381788396365
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Saint Vincent - Courmayeur852028358365
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Pinerolo - Ceresole Reale1032178273368
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cuneo - Pinerolo02258170368
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Carpi - Novi Ligure703068170368
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Ravenna - Modena152888100370
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Riccione - San Marino TT901098085368
Usa   Tour of California, Eindstand2051427995367
Usa   Tour of California, Rit 7 : Santa Clarita - Pasadena122537790379
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Tortoredo Lido - Pesaro702737778380
Usa   Tour of California, Rit 6 : Ontario - Mount Baldy191147708381
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Vasto - L'Aquila03167689382
Usa   Tour of California, Rit 5 : Pismo Beach - Ventura02517689380
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Cassino - San Giovanni Rotondo02077689380
Usa   Tour of California, Rit 4 : Laguna Seca - Morro Bay251197689380
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Frascati - Terracina731997664382
Usa   Tour of California, Rit 3 : Stockton - Morgan Hill41207591383
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Orbetello - Frascati692347587384
Usa   Tour of California, Rit 2 : Rancho Cordova - South Lake Tahoe03377518384
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Vinci - Orbetello882697518383
Usa   Tour of California, Rit 1 : Sacramento - Sacramento12727430383
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Bologna - Fucecchio582517429381
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Bologna - San Luca TT1781387371380
Sui   Tour de Romandie, Eindstand2902817193386
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Genève - Genève (TT)04666903388
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Lucens - Torgon152916903386
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Romont - Romont551696888383
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : Le Locle - Morges04786833383
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Neuchâtel - La Chaux de Fonds382596833382
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt113816795385
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Neuchâtel - Neuchâtel (TT)04486682394
Bel   Liège - Bastogne - Liège 6211066682391
Bel   La Flèche Wallonne 2701856061438
Ned   Amstel Gold Race 3432335791449
Tur   Tour de Turkey, Eindstand1102495448463
Tur   Tour de Turkey, Rit 6 : Sakarya - Istanbul303095338468
Tur   Tour de Turkey, Rit 5 : Bursa - Kartepe72905308470
Tur   Tour de Turkey, Rit 4 : Balikesir - Bursa303085301471
Tur   Tour de Turkey, Rit 3 : Canakkale - Edremit191935271471
Bel   Brabantse Pijl2291515252468
Tur   Tour de Turkey, Rit 2 : Tekirdag - Eceabat03745023487
Tur   Tour de Turkey, Rit 1 : Istanbul - Tekirdag123235023487
Fra   Paris - Roubaix 285465011486
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand2622484983444
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Eibar - Eibar372244721457
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Arrigorriaga - Arrate162654684462
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Arrigorriaga83054668462
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Sarriguren - Estibaliz22954660461
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten302284658459
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zumarraga - Gorraiz351764628458
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Zumarraga - Zumarraga TT123034593460
Bel   Ronde van Vlaanderen1805064581461
Bel   Dwars door Vlaanderen 2042424401423
Bel   Gent - Wevelgem 2771224197436
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand4051373920445
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona42923515482
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Valls - Vilaseca04983511481
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke1744693511473
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : Puigcerda - Sant Cugat14253337464
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Llanars - Alp La Molina25943336462
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Sant Feliu de Guixols - Vallter 2000461563311461
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne1912233265469
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Mataro - Sant Feliu de Guixols04713074468
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella13903074467
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut1401513073464
Ita   Milano - Sanremo 1895242933481
Bel   Bredene Koksijde Classic04642744433
Bel   Nokere Koerse722322744422
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand1495142672433
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)05272523355
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Matelica - Jesi64362523354
Ned   Ronde van Drenthe03822517347
Fra   Paris - Nice, Eindstand655402517346
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice05061862462
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Colli al Metauro - Recanti34661862460
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Col de Turini (la Bollène)122011859451
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Foligno - Fossombrone05391847450
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Pomarance - Foligno463111847437
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Peynier - Brignoles103031801440
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Barbentane - Barbentane (TT)33351791436
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Pomarance293991788434
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore TTT15491759435
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Vichy - Pélussin04901758426
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Cepoy - Moulins/Yzeure283701758423
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Les Bréviaires - Bellegarde24691730417
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : St Germain en Laye - St Germain en Laye331521728406
Ita   GP Industria & Artigianato04161695399
Ita   Strade Bianche725021695396
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 54271623317
Bel   Omloop Het Nieuwsblad1313431618283
UAE   Tour of Abu Dhabi, Eindstand2203151487263
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 7 : Dubai - Dubai302751267236
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 6 : Ajman - Jabel Jais193001237234
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 5 : Sharjah - Khor Fakkan303711218223
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 4 : Dubai - Hatta Dam303611188219
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 3 : Al Ain - Jebel Hafeet172311158220
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 2 : Abu Dhabi - Abu Dhabi423171141221
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 1 : Al Hudayriat TTT44941099218
Esp   Clasica de Almeria842741095209
Ita   Trofeo Laigueglia02111011206
Col   Campeonato nacionale Colombia01931011205
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race1583871011205
Aus   Tour Down Under, Eindstand646162853150
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill85137207169
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Strathalbyn73131122216
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Unley - Cambelltown435949350
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Lobethal - Uraidla4522945229


19/11/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen