Deelnemers Speler: Bel   Dobbelaere, Jeroen
Ploegnaam: Sturm und Drank

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Castrillo de Val - Aguilar de Campoo18269193373
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Logroño - Alto de Moncalvillo148182193193
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Vitoria - Villanueva de Valdegovia88130191713
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Biescas - Aramon Formigal1384190834
Ita   Giro d'Italia, Eindstand909124189455
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Cernusco sul Naviglio - Milano TT0460180365
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : Huesca - Sabinango35231180365
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Alba - Sestriere3333180015
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Garray - Ejea de los Caballeros18430179984
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Morbegno - Asti18255179804
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Lodosa - Vinuesa100191179624
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Pinzolo - Laghi di Cancano46169178624
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Pamplona - Lekunberri80316178164
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Bassano del Grappa - Madonna di Campiglio0469177364
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne6317177364
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Irun - Arrate135213177304
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Udine - San Daniele del Friuli0443175954
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Base Aerea Rivolto - Plancavello53124175954
Bel   Ronde van Vlaanderen62763175424
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Conegliano - Valdobbiadene (TT)2332169154
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Cervia - Monselice7236169134
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cesenatico - Cesenatico0444169064
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten146165169064
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Porto Sant'Elpidio - Rimini40313167606
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Lanciano - Tortoreto80104167206
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : San Salvo - Roccaraso5244166406
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields132347166356
Fra   Paris - Tours 0509165033
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Giovinazzo - Vieste5235165033
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Matera - Brindisi65183164983
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Castrovillari - Matera43193164334
Bel   Brabantse Pijl259155163904
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Mileto - Camigliatello Silano17234161314
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Catania - Villafranca Tirrena43224161144
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Enna - Etna (Piano Provenzana)38103160713
Bel   Liège - Bastogne - Liège 801113160333
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Alcomo - Agrigento58114152322
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Monreale - Palermo (TT)15350151743
Bel   Binckbank Tour, Eindstand220407151593
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Louvain-la-Neuve - Geraardsbergen35270149392
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Riemst - Riemst (TT)4280149042
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter0368149002
Bel   La Flèche Wallonne 201192149002
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Blankeberge - Ardooie0314146992
Ita   UCI RR World Championships Imola132821146992
Ita   UCI TT World Championships Imola30874133712
Bel   Nationaal Kampioenschap België0269130632
Fra   Tour de France, Eindstand228053130632
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs50285107835
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)22614107334
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole22373105075
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron18636104853
Ita   Coppa Sabatini0218102994
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)20332102994
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans12616100965
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand8231599709
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)10117914714
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier21222913714
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto7022892516
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon45226885517
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia11229881017
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary10551879917
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto9910869418
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran30219859520
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia1845856520
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers135133854720
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano2379841222
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré105207838923
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica0292828425
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore0274828424
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns18193828423
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle3354810324
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur83240810022
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual23294801722
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas108260799422
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette20818788622
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron115179767823
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice105191756325
Bel   Brussels Cycling Classic0328745828
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice15381745826
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)40292744325
Fra   Bretagne Classic - Ouest France0476740325
Ita   Campionato nazionale Italia0395740313
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland14036740311
Fra   Championnat national France98113726311
Esp   Campeonato nacionale España0141716511
Ger   National Meisterschaft Deutschland074716511
Den   Nationalt Mesterskab Danmark0158716511
Ita   Giro dell'Emilia 46153716511
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand80544711910
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève2893631423
Ita   Il Lombardia62845628623
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève6527565826
Bel   Dwars door het Hageland0115559331
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville19235559331
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte36152557430
Ita   Giro del Piemonte20170553828
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez61191533735
Pol   Tour de Pologne, Eindstand70126527634
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau0254457561
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska8421457560
Ita   Milano - Sanremo 707154449163
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala1267378470
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze0294377272
Ita   Milano - Torino218133377271
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice0204355477
Ita   Gran Trittico Lombardo58329355477
Ita   Strade Bianche42569349672
Slo   National Championship Slovenia0299307184
Fra   Paris - Nice, Eindstand651108307175
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane9621242096
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt78432324112
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André183242246129
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)73402228127
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre282842221116
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing203072193116
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir182992173116
Fra   Royal Bernard Drome Classic161672155110
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 771762139105
Fra   Ardèche Classic01652062109
Bel   Omloop Het Nieuwsblad1902102062104
UAE   UAE Tour, Eindstand375991872125
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet341411497147
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk222511463154
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam201651441151
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam463621421152
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island181801375146
Esp   Clasica de Almeria02351357142
Ita   Trofeo Laigueglia01231357125
Col   Campeonato nacionale Colombia351891357116
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race2092291322115
Aus   Tour Down Under, Eindstand85431111392
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill327259369
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor3497227394
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge56418224372
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe8934168352
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling7412279430
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda54965496


30/10/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen