Deelnemers Speler: Bel   Dobbelaere, Jeroen
Ploegnaam: Sturm und Drank

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Can   GP de Montreal18316519747234
Esp   Vuelta a España, Eindstand142426119564243
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Fuenlabrada - Madrid737118140239
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredo6828818133238
Can   GP de Quebec13646018065235
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Avila - Toledo3135017929218
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Colmenar Viejo - Becerril de la Sierra9814717898216
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Aranda de Duero - Guadalajara1848817800219
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Pravia - Alto de la Cubilla Lena1282517782218
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Tineo - Santuario del Acebo552817654224
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 054117599227
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : San Vincent de la Barquera - Oviedo1847217599224
Bel   Brussels Cycling Classic14043617581221
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Bilbao - Los Machucos7835817441219
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Circuito de Navarra - Bilbao1844417363215
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Saint Palais- Urdax Dantxarinea1842417345215
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Jurançon - Pau (TT)1284617327216
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Andorra la Vella - Cortals d'Encamp4340917199220
Fra   Bretagne Classic - Ouest France3639717156212
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Valls - Igualada053217120207
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Onda - Mas de la Costa15313317120207
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Mora de Rubielos - Ares del Maestrat052216967210
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : L'Eliana - Observatorium Javalambre5112816967210
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Cullera - El Puig2542416916211
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Juquete - Alicante4033316891211
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Benidorm - Calpe4138716851211
Ger   Vattenfall - Cyclassics-Cup - Hamburg 42310916810205
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Salinas de Torrevieja - Torrevieja (TTT)5718916387224
Bel   Binckbank Tour, Eindstand5535516330223
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Sint Pieters Leeuw - Geraardsbergen044916275217
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Den Haag - Den Haag317216275215
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Venray1614716272215
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Houffalize - Houffalize044216256216
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter2519716256214
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Blankenberge - Ardooie1434316231215
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Beveren - Hulst2415116217213
Europees Kampioenschap Alkmaar1346616193217
Pol   Tour de Pologne, Eindstand1541516059224
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Bukowina Tatranska - Bukowina Tatranska036816044212
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Zakopane - Zakopane045416044211
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Kopalnia Soli - Bielsko Biala047316044211
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Chorzow - Zabrze326816044210
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Tarnowskie Gory - Katowice2219316041209
Gbr   Ride London Classic18514816019209
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Krakow - Krakow2221815834229
Esp   Clasica San Sebastian28321015812230
Fra   Tour de France, Eindstand191618615529232
Fra   Tour de France, Rit 21 : Rambouillet - Parijs1358813613242
Fra   Tour de France, Rit 20 : Albertville - Val Thorens1855013478247
Fra   Tour de France, Rit 19 : St Jean de Maurienne - Tignes16614813293250
Fra   Tour de France, Rit 18 : Embrun - Valloire352013127253
Fra   Tour de France, Rit 17 : Pont du Gard - Gap8012613124241
Fra   Tour de France, Rit 16 : Nîmes - Nïmes1708313044244
Fra   Tour de France, Rit 15 : Limoux - Foix1862812874253
Fra   Tour de France, Rit 14 : Tarbes - Tourmalet11414412688256
Fra   Tour de France, Rit 13 : Pau - Pau TT979912574264
Fra   Tour de France, Rit 12 : Toulouse - Bagnères de Bigorre1057912477274
Fra   Tour de France, Rit 11 : Albi - Toulouse16510312372278
Fra   Tour de France, Rit 10 : Saint Flour - Albi8831012207287
Fra   Tour de France, Rit 9 : Saint Etienne - Brioude046712119285
Fra   Tour de France, Rit 8 : Mâcon - Saint Etienne6319912119281
Fra   Tour de France, Rit 7 : Belfort - Chalon sur Saône14022612056284
Fra   Tour de France, Rit 6 : Mulhouse - La Planche des Belles Filles4312311916288
Fra   Tour de France, Rit 5 : Sant Dié des Vosges - Colmar3545811873288
Fra   Tour de France, Rit 4 : Reims - Nancy13011711838283
Fra   Tour de France, Rit 3 : Binche - Epernay1144911708289
Fra   Tour de France, Rit 2 : Brussel (TTT)5827011697287
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brussel - Brussel4242111639284
Den   National Championship Denmark029311597280
Bel   Nationaal Kampioenschap België4831611597280
Fra   Championnat national France514311549280
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland029211544280
Gbr   National Championship Great-Britain028111544279
Ger   National Meisterschaft Deutschland129511544278
Ita   Campionato nazionale Italia540011532278
Esp   Campeonato nacionale España033211527269
Sui   Tour de Suisse, Eindstand6247611527268
Sui   Tour de Suisse, Rit 9 : Goms - Goms042711465241
Sui   Tour de Suisse, Rit 8 : Goms - Goms (TT)528011465240
Sui   Tour de Suisse, Rit 7 : Untertertzen - Sankt Gotthard046211460240
Sui   Tour de Suisse, Rit 6 : Einsiedeln - Flumserberg324111460231
Sui   Tour de Suisse, Rit 5 : Münchenstein - Einsiedeln1032111457228
Sui   Tour de Suisse, Rit 4 : Murten - Arlesheim1035811447227
Sui   Tour de Suisse, Rit 3 : Flamatt - Murten1826611437223
Sui   Tour de Suisse, Rit 2 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental1825411419222
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand33510311401224
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 8 : Cluses - Champéry032611066235
Sui   Tour de Suisse, Rit 1 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental131411066234
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 7 : Saint Genix les Villages - Pipay4220411065234
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 6 : Saint Vulbas - Saint Michel de Maurienne1517411023241
Sui   GP Kanton Aargau – Gippingen512711008243
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Boën sur Lignon - Voiron1135811003243
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Roanne - Roanne (TT)3230210992237
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Le Puy en Velay - Riom530710960237
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Mauriac - Craponne sur Arzon1810510955235
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Aurillac - Jussac042110937235
Ita   Giro d'Italia, Eindstand152320210937234
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Verona - Verona TT31999414248
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Feltre - Croce d'Aune/Monte Avena502319411248
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Treviso - San Martino di Castrozza701389361247
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Valdaora - Santa Maria di Sala03529291250
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Commezzadura - Anterselva401899291248
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Lovere - Ponte di Legno202219251250
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Ivrea - Como381899231249
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Saint Vincent - Courmayeur852139193248
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Pinerolo - Ceresole Reale1032309108246
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cuneo - Pinerolo02499005251
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Carpi - Novi Ligure703189005251
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Ravenna - Modena153058935252
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Riccione - San Marino TT901208920251
Usa   Tour of California, Eindstand1592168830251
Usa   Tour of California, Rit 7 : Santa Clarita - Pasadena04648671258
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Tortoredo Lido - Pesaro702888671253
Usa   Tour of California, Rit 6 : Ontario - Mount Baldy72738601250
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Vasto - L'Aquila03368594250
Usa   Tour of California, Rit 5 : Pismo Beach - Ventura02758594246
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Cassino - San Giovanni Rotondo02328594246
Usa   Tour of California, Rit 4 : Laguna Seca - Morro Bay73498594246
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Frascati - Terracina732168587245
Usa   Tour of California, Rit 3 : Stockton - Morgan Hill12408514244
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Orbetello - Frascati692458513244
Usa   Tour of California, Rit 2 : Rancho Cordova - South Lake Tahoe12868444238
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Vinci - Orbetello882838432240
Usa   Tour of California, Rit 1 : Sacramento - Sacramento12738344241
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Bologna - Fucecchio582658343237
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Bologna - San Luca TT1781468285236
Sui   Tour de Romandie, Eindstand3871928107237
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Genève - Genève (TT)102387720250
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Lucens - Torgon232567710250
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Romont - Romont451967687248
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : Le Locle - Morges33187642247
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Neuchâtel - La Chaux de Fonds282877639246
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt108897611246
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Neuchâtel - Neuchâtel (TT)52317503265
Bel   Liège - Bastogne - Liège 803257498261
Bel   La Flèche Wallonne 1772966695332
Ned   Amstel Gold Race 460546518330
Tur   Tour de Turkey, Eindstand1231096058366
Tur   Tour de Turkey, Rit 6 : Sakarya - Istanbul04885935367
Tur   Tour de Turkey, Rit 5 : Bursa - Kartepe71035935362
Tur   Tour de Turkey, Rit 4 : Balikesir - Bursa04885928362
Tur   Tour de Turkey, Rit 3 : Canakkale - Edremit122675928355
Bel   Brabantse Pijl1403865916354
Tur   Tour de Turkey, Rit 2 : Tekirdag - Eceabat01455776350
Tur   Tour de Turkey, Rit 1 : Istanbul - Tekirdag04885776350
Fra   Paris - Roubaix 695125776348
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand3391665707302
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Eibar - Eibar511115368324
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Arrigorriaga - Arrate241125317329
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Arrigorriaga221255293332
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Sarriguren - Estibaliz21905271335
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten03405269335
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zumarraga - Gorraiz142705269328
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Zumarraga - Zumarraga TT181965255327
Bel   Ronde van Vlaanderen2634385237327
Bel   Dwars door Vlaanderen 1114154974290
Bel   Gent - Wevelgem 2441654863260
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand3461924619285
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona52054273296
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Valls - Vilaseca83484268295
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke3073304260289
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : Puigcerda - Sant Cugat43163953263
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Llanars - Alp La Molina121783949258
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Sant Feliu de Guixols - Vallter 200059823937256
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne2061763878268
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Mataro - Sant Feliu de Guixols22533672284
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella12543670277
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut02913669275
Ita   Milano - Sanremo 3683063669253
Bel   Bredene Koksijde Classic02783301245
Bel   Nokere Koerse04023301232
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand773443301217
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)22922528353
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Matelica - Jesi172582526352
Ned   Ronde van Drenthe0952509348
Fra   Paris - Nice, Eindstand4821872509347
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice182172027387
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Colli al Metauro - Recanti70222009394
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Col de Turini (la Bollène)112471939415
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Foligno - Fossombrone57971928415
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Pomarance - Foligno571541871428
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Peynier - Brignoles28801814433
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Barbentane - Barbentane (TT)31721786439
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Pomarance471921783437
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore TTT35501736443
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Vichy - Pélussin12071701447
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Cepoy - Moulins/Yzeure05091700446
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Les Bréviaires - Bellegarde121811700435
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : St Germain en Laye - St Germain en Laye84811688426
Ita   GP Industria & Artigianato01631680409
Ita   Strade Bianche914671680407
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 123401589342
Bel   Omloop Het Nieuwsblad1662631577310
UAE   Tour of Abu Dhabi, Eindstand2302971411315
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 7 : Dubai - Dubai184391181314
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 6 : Ajman - Jabel Jais302281163306
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 5 : Sharjah - Khor Fakkan303571133313
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 4 : Dubai - Hatta Dam05401103309
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 3 : Al Ain - Jebel Hafeet132561103275
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 2 : Abu Dhabi - Abu Dhabi304521090271
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 1 : Al Hudayriat TTT113011060262
Esp   Clasica de Almeria991181049258
Ita   Trofeo Laigueglia0135950270
Col   Campeonato nacionale Colombia0113950269
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race50540950269
Aus   Tour Down Under, Eindstand67211790097
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill85121228107
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Strathalbyn39307143139
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Unley - Cambelltown4313310481
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Lobethal - Uraidla61836183


18/09/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen