Deelnemers Speler: Bel   François, Gorik
Ploegnaam: Single speed

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Fra   Tour de France, Rit 11 : Albi - Toulouse1953412447261
Fra   Tour de France, Rit 10 : Saint Flour - Albi11026112252278
Fra   Tour de France, Rit 9 : Saint Etienne - Brioude654812142283
Fra   Tour de France, Rit 8 : Mâcon - Saint Etienne984312077288
Fra   Tour de France, Rit 7 : Belfort - Chalon sur Saône1932311979296
Fra   Tour de France, Rit 6 : Mulhouse - La Planche des Belles Filles2628011786307
Fra   Tour de France, Rit 5 : Sant Dié des Vosges - Colmar8230211760306
Fra   Tour de France, Rit 4 : Reims - Nancy1584311678308
Fra   Tour de France, Rit 3 : Binche - Epernay5023411520315
Fra   Tour de France, Rit 2 : Brussel (TTT)4836411470317
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brussel - Brussel8820911422317
Den   National Championship Denmark185211334318
Bel   Nationaal Kampioenschap België9516711149337
Fra   Championnat national France033611054341
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland1405211054340
Gbr   National Championship Great-Britain030110914355
Ger   National Meisterschaft Deutschland029510914355
Ita   Campionato nazionale Italia049310914355
Esp   Campeonato nacionale España510810914349
Sui   Tour de Suisse, Eindstand4267410909349
Sui   Tour de Suisse, Rit 9 : Goms - Goms206910483364
Sui   Tour de Suisse, Rit 8 : Goms - Goms (TT)395610463365
Sui   Tour de Suisse, Rit 7 : Untertertzen - Sankt Gotthard593410424371
Sui   Tour de Suisse, Rit 6 : Einsiedeln - Flumserberg407510365375
Sui   Tour de Suisse, Rit 5 : Münchenstein - Einsiedeln1826710325376
Sui   Tour de Suisse, Rit 4 : Murten - Arlesheim539610307374
Sui   Tour de Suisse, Rit 3 : Flamatt - Murten045410302373
Sui   Tour de Suisse, Rit 2 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental2120110302372
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand17429810281373
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 8 : Cluses - Champéry114710107374
Sui   Tour de Suisse, Rit 1 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental517510106373
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 7 : Saint Genix les Villages - Pipay049210101372
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 6 : Saint Vulbas - Saint Michel de Maurienne049210101370
Sui   GP Kanton Aargau – Gippingen512910101367
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Boën sur Lignon - Voiron051510096368
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Roanne - Roanne (TT)1844710096366
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Le Puy en Velay - Riom531010078363
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Mauriac - Craponne sur Arzon522110073361
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Aurillac - Jussac129710068360
Ita   Giro d'Italia, Eindstand82147010067359
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Verona - Verona TT26469246277
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Feltre - Croce d'Aune/Monte Avena404189220279
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Treviso - San Martino di Castrozza04539180276
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Valdaora - Santa Maria di Sala03689180272
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Commezzadura - Anterselva04809180272
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Lovere - Ponte di Legno54829180266
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Ivrea - Como263979175259
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Saint Vincent - Courmayeur533949149258
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Pinerolo - Ceresole Reale304609096251
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cuneo - Pinerolo3389066239
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Carpi - Novi Ligure703319063240
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Ravenna - Modena153218993243
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Riccione - San Marino TT754468978240
Usa   Tour of California, Eindstand1352388903239
Usa   Tour of California, Rit 7 : Santa Clarita - Pasadena122588768229
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Tortoredo Lido - Pesaro703038756229
Usa   Tour of California, Rit 6 : Ontario - Mount Baldy23408686230
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Vasto - L'Aquila03548684226
Usa   Tour of California, Rit 5 : Pismo Beach - Ventura4698684221
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Cassino - San Giovanni Rotondo02538680224
Usa   Tour of California, Rit 4 : Laguna Seca - Morro Bay48368680223
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Frascati - Terracina732328632230
Usa   Tour of California, Rit 3 : Stockton - Morgan Hill11278559229
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Orbetello - Frascati663998548233
Usa   Tour of California, Rit 2 : Rancho Cordova - South Lake Tahoe30238482230
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Vinci - Orbetello882968452236
Usa   Tour of California, Rit 1 : Sacramento - Sacramento42578364235
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Bologna - Fucecchio582808360231
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Bologna - San Luca TT1384028302229
Sui   Tour de Romandie, Eindstand4021828164222
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Genève - Genève (TT)452167762243
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Lucens - Torgon611637717246
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Romont - Romont741157656255
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : Le Locle - Morges29717582263
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Neuchâtel - La Chaux de Fonds841117553265
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt153077469270
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Neuchâtel - Neuchâtel (TT)282167454271
Bel   Liège - Bastogne - Liège 2704257426275
Bel   La Flèche Wallonne 1403377156239
Ned   Amstel Gold Race 3432347016218
Tur   Tour de Turkey, Eindstand1151896673224
Tur   Tour de Turkey, Rit 6 : Sakarya - Istanbul48636558224
Tur   Tour de Turkey, Rit 5 : Bursa - Kartepe74406510227
Tur   Tour de Turkey, Rit 4 : Balikesir - Bursa34756503228
Tur   Tour de Turkey, Rit 3 : Canakkale - Edremit37766469228
Bel   Brabantse Pijl2711026432234
Tur   Tour de Turkey, Rit 2 : Tekirdag - Eceabat05646161258
Tur   Tour de Turkey, Rit 1 : Istanbul - Tekirdag30696161258
Fra   Paris - Roubaix 2312696131261
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand1344025900246
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Eibar - Eibar24375766215
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Arrigorriaga - Arrate24405764203
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Arrigorriaga05665762197
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Sarriguren - Estibaliz05665762195
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten175315762193
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zumarraga - Gorraiz222455587231
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Zumarraga - Zumarraga TT05695565234
Bel   Ronde van Vlaanderen5531375565232
Bel   Dwars door Vlaanderen 45475012276
Bel   Gent - Wevelgem 2122304558345
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand1604094346355
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona33644186324
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Valls - Vilaseca04724183322
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke4062404183317
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : Puigcerda - Sant Cugat04983777338
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Llanars - Alp La Molina83453777334
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Sant Feliu de Guixols - Vallter 2000322123769332
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne327533737333
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Mataro - Sant Feliu de Guixols102053410372
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella46123400372
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut1401283354382
Ita   Milano - Sanremo 1645403214409
Bel   Bredene Koksijde Classic04273050339
Bel   Nokere Koerse722153050330
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand4373282978344
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)52012541348
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Matelica - Jesi35002536348
Ned   Ronde van Drenthe03162533338
Fra   Paris - Nice, Eindstand4412382533337
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice182922092355
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Colli al Metauro - Recanti183722074353
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Col de Turini (la Bollène)113192056350
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Foligno - Fossombrone74212045345
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Pomarance - Foligno244621971369
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Peynier - Brignoles53141947354
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Barbentane - Barbentane (TT)32981942349
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Pomarance402791939344
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore TTT114201899349
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Vichy - Pélussin33851888341
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Cepoy - Moulins/Yzeure62281855358
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Les Bréviaires - Bellegarde58511793378
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : St Germain en Laye - St Germain en Laye102321735402
Ita   GP Industria & Artigianato03601633432
Ita   Strade Bianche354651633428
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 31231279492
Bel   Omloop Het Nieuwsblad33643967533
UAE   Tour of Abu Dhabi, Eindstand121433631546
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 7 : Dubai - Dubai30266510543
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 6 : Ajman - Jabel Jais2410480544
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 5 : Sharjah - Khor Fakkan18484478543
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 4 : Dubai - Hatta Dam32220460542
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 3 : Al Ain - Jebel Hafeet0493428543
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 2 : Abu Dhabi - Abu Dhabi42305428543
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 1 : Al Hudayriat TTT4491386544
Esp   Clasica de Almeria14039382543
Ita   Trofeo Laigueglia0178242556
Col   Campeonato nacionale Colombia0160242556
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race177330242556
Aus   Tour Down Under, Eindstand2056465565
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill054445556
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Strathalbyn4527445513
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Unley - Cambelltown05030556
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Lobethal - Uraidla05110511


18/07/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen