Deelnemers Speler: Bel   Ghekiere, Bjorn
Ploegnaam: CreativeB

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Base Aerea Rivolto - Plancavello3433111816344
Bel   Ronde van Vlaanderen46534511782343
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Conegliano - Valdobbiadene (TT)2512511317339
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Cervia - Monselice605911292342
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cesenatico - Cesenatico205111232344
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten13020611212344
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Porto Sant'Elpidio - Rimini1837711082350
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Lanciano - Tortoreto4336011064345
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : San Salvo - Roccaraso188311021346
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields12537011003346
Fra   Paris - Tours 4610810878339
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Giovinazzo - Vieste185510832339
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Matera - Brindisi1843110814340
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Castrovillari - Matera1830610796340
Bel   Brabantse Pijl8345310778338
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Mileto - Camigliatello Silano438610695333
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Catania - Villafranca Tirrena1841010652334
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Enna - Etna (Piano Provenzana)2425310634333
Bel   Liège - Bastogne - Liège 59824810610334
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Alcomo - Agrigento1042010012347
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Monreale - Palermo (TT)654010002343
Bel   Binckbank Tour, Eindstand05459937347
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Louvain-la-Neuve - Geraardsbergen04999937329
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Riemst - Riemst (TT)04919937325
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter03439937324
Bel   La Flèche Wallonne 273949937322
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Blankeberge - Ardooie32059664330
Ita   UCI RR World Championships Imola5953829661328
Ita   UCI TT World Championships Imola2211919066318
Bel   Nationaal Kampioenschap België02198845321
Fra   Tour de France, Eindstand2178758845320
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs154426667395
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)213286652387
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole252976439395
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron664216414394
Ita   Coppa Sabatini01646348392
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)1431606348391
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans252436205398
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand1054216180396
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)02186075378
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier1581916075378
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto24915917388
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon05365915381
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia04245915376
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary352285915373
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto04255880372
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran104005880370
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia29345870367
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers1152115841370
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano56135726373
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré534055670378
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica02545617377
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore02335617375
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns834055617371
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle24335534369
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur813215532366
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual351765451369
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas1331275416369
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette853645283374
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron852755198371
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice453435113371
Bel   Brussels Cycling Classic02985068368
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice352185068359
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)502265033357
Fra   Bretagne Classic - Ouest France812434983354
Ita   Campionato nazionale Italia301914902352
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland05234872352
Fra   Championnat national France05334872337
Esp   Campeonato nacionale España03834872330
Ger   National Meisterschaft Deutschland10014872327
Den   Nationalt Mesterskab Danmark04014772338
Ita   Giro dell'Emilia 781114772335
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand3234254694342
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève281104371310
Ita   Il Lombardia2772554343313
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève05344066319
Bel   Dwars door het Hageland03874066315
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville14484066313
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte05044065309
Ita   Giro del Piemonte1302244065303
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez731343935305
Pol   Tour de Pologne, Eindstand4642173862310
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau36413398329
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska592623362333
Ita   Milano - Sanremo 4883763303340
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala05012815327
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze26992815326
Ita   Milano - Torino715192789327
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice45522718306
Ita   Gran Trittico Lombardo662952673313
Ita   Strade Bianche3641392607314
Slo   National Championship Slovenia110432243336
Fra   Paris - Nice, Eindstand4322872133352
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane134231701385
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt293301688378
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André114321659375
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)392211648374
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre213751609379
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing45761588377
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir62661543381
Fra   Royal Bernard Drome Classic05121481401
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 632161481394
Fra   Ardèche Classic03441418379
Bel   Omloop Het Nieuwsblad593781418371
UAE   UAE Tour, Eindstand2193331359356
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet312081140348
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk143031109355
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam182761095349
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam05461077351
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island41671077330
Esp   Clasica de Almeria130611036341
Ita   Trofeo Laigueglia0331906375
Col   Campeonato nacionale Colombia10063906373
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race159365806392
Aus   Tour Down Under, Eindstand529284647391
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill28321118513
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor054890526
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge1652590518
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe7431374515
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling05350554
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda05490549


20/10/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen