Deelnemers Speler: Ned   Kleijwegt, Jeroen
Ploegnaam: Wezijnerweerbijendatisprimoz

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Fra   Tour de France, Eindstand18322071206133
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs503051022923
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)1911431017922
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole22387998823
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron176119996622
Ita   Coppa Sabatini0327979024
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)111266979024
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans21299967920
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand72638965819
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)2839893228
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier155202890428
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto7037874928
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon45248867928
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia11273863426
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary20358862326
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto8944860324
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran20311851427
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia8114849426
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers135147848626
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano18212835127
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré105224833328
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica0380822830
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore0364822830
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns179143822830
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle23219804928
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur105104802629
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual1244792129
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas128156779736
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette174124766939
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron115194749540
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice14368738040
Bel   Brussels Cycling Classic0402723747
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice15405723744
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)40294722242
Fra   Bretagne Classic - Ouest France22899718241
Ita   Campionato nazionale Italia22225695452
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland14042693251
Fra   Championnat national France98116679253
Esp   Campeonato nacionale España0145669454
Ger   National Meisterschaft Deutschland081669453
Den   Nationalt Mesterskab Danmark0165669453
Ita   Giro dell'Emilia 8659669453
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand474330660853
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève7393613437
Ita   Il Lombardia64336612737
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève20174548443
Bel   Dwars door het Hageland0122546443
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville18336546443
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte33201544642
Ita   Giro del Piemonte20938541342
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez59270520449
Pol   Tour de Pologne, Eindstand61677514551
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau0260452968
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska8422452968
Ita   Milano - Sanremo 81953444572
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala1268362699
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze03003614102
Ita   Milano - Torino223103361498
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice02103391108
Ita   Gran Trittico Lombardo1181193391107
Ita   Strade Bianche3092443273112
Slo   National Championship Slovenia02932964105
Fra   Paris - Nice, Eindstand541188296498
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane73127242394
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt58116235097
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André202292292109
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)202582272105
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre282592252102
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing232572224101
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir1453220197
Fra   Royal Bernard Drome Classic16375220088
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 19042218484
Fra   Ardèche Classic04581994136
Bel   Omloop Het Nieuwsblad2081641994129
UAE   UAE Tour, Eindstand3731151786164
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet341731413205
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk114291379213
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam201991368207
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam641231348206
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island183801284211
Esp   Clasica de Almeria04861266208
Ita   Trofeo Laigueglia04571266192
Col   Campeonato nacionale Colombia302571266175
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race1892891236170
Aus   Tour Down Under, Eindstand7021351047141
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill31123345201
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor19365314215
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge84281295198
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe79233211190
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling74151132220
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda5835458354


21/09/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen