Deelnemers Speler: Bel   Van de Sande, Benjamin
Ploegnaam: Vosjes

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Chn   Tour de Guangxi, Eindstand5226922749160
Chn   Tour de Guangxi, Rit 6 : Guilin - Guilin123122697158
Chn   Tour de Guangxi, Rit 5 : Liuzhou - Guilin449822696158
Jpn   Japan Cup2228022652160
Chn   Tour de Guangxi, Rit 4 : Nanning - Nongla035622630158
Chn   Tour de Guangxi, Rit 3 : Nanning - Nanning1610322630156
Chn   Tour de Guangxi, Rit 2 : Beihai - Qinzhou1218822614156
Chn   Tour de Guangxi, Rit 1 : Beihai - Beihai5111022602156
Fra   Paris - Tours 036422551159
Ita   Il Lombardia24937722551158
Ita   Giro del Piemonte2231222302149
Ita   Milano - Torino11338322280146
Ita   Tre Valli Varesine 2937722167140
Ita   GP Beghelli1147722138138
Ita   Giro dell'Emilia 9541122127133
Bel   Tour de l'Eurométropole531822032123
Ger   Sparkassen Münsterland Giro8018022027121
Gbr   UCI RR World Championships Yorkshire68512321947124
Gbr   UCI TT World Championships Yorkshire3204321262139
Bel   Primus Classic Impanis - Van Petegem6731820942145
Can   GP de Montreal12626220875142
Esp   Vuelta a España, Eindstand128233220749139
Esp   Vuelta a España, Rit 21 : Fuenlabrada - Madrid4025019467115
Esp   Vuelta a España, Rit 20 : Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredo3141919427116
Can   GP de Quebec20734119396110
Esp   Vuelta a España, Rit 19 : Avila - Toledo6121619189105
Esp   Vuelta a España, Rit 18 : Colmenar Viejo - Becerril de la Sierra7631219128105
Esp   Vuelta a España, Rit 17 : Aranda de Duero - Guadalajara5820219052104
Esp   Vuelta a España, Rit 16 : Pravia - Alto de la Cubilla Lena8812618994104
Esp   Vuelta a España, Rit 15 : Tineo - Santuario del Acebo2817518906107
Fra   GP de Fourmies / La Voix du Nord 044818878107
Esp   Vuelta a España, Rit 14 : San Vincent de la Barquera - Oviedo8817518878103
Bel   Brussels Cycling Classic14038618790105
Esp   Vuelta a España, Rit 13 : Bilbao - Los Machucos9823718650103
Esp   Vuelta a España, Rit 12 : Circuito de Navarra - Bilbao1831518552104
Esp   Vuelta a España, Rit 11 : Saint Palais- Urdax Dantxarinea1829518534103
Esp   Vuelta a España, Rit 10 : Jurançon - Pau (TT)1351818516103
Esp   Vuelta a España, Rit 9 : Andorra la Vella - Cortals d'Encamp8533718381107
Fra   Bretagne Classic - Ouest France2445018296105
Esp   Vuelta a España, Rit 8 : Valls - Igualada04521827298
Esp   Vuelta a España, Rit 7 : Onda - Mas de la Costa1013121827298
Esp   Vuelta a España, Rit 6 : Mora de Rubielos - Ares del Maestrat03851817198
Esp   Vuelta a España, Rit 5 : L'Eliana - Observatorium Javalambre443131817198
Esp   Vuelta a España, Rit 4 : Cullera - El Puig651641812798
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Juquete - Alicante7022218062100
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Benidorm - Calpe10522317992100
Ger   Vattenfall - Cyclassics-Cup - Hamburg 5363017887101
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Salinas de Torrevieja - Torrevieja (TTT)5619817351123
Bel   Binckbank Tour, Eindstand5037917295123
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Sint Pieters Leeuw - Geraardsbergen035817245115
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Den Haag - Den Haag037317245115
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Venray232617245115
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Houffalize - Houffalize035317243113
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter2226717243113
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Blankenberge - Ardooie1429617221112
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Beveren - Hulst242217207112
Europees Kampioenschap Alkmaar1346317205112
Pol   Tour de Pologne, Eindstand3232417071121
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Bukowina Tatranska - Bukowina Tatranska022217039111
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Zakopane - Zakopane036217039111
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Kopalnia Soli - Bielsko Biala222017039111
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Chorzow - Zabrze322017017111
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Tarnowskie Gory - Katowice2213117014111
Gbr   Ride London Classic18514316992111
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Krakow - Krakow2217016807131
Esp   Clasica San Sebastian23033416785131
Fra   Tour de France, Eindstand175327516555131
Fra   Tour de France, Rit 21 : Rambouillet - Parijs1364914802121
Fra   Tour de France, Rit 20 : Albertville - Val Thorens17615714666126
Fra   Tour de France, Rit 19 : St Jean de Maurienne - Tignes11538414490126
Fra   Tour de France, Rit 18 : Embrun - Valloire8327514375119
Fra   Tour de France, Rit 17 : Pont du Gard - Gap809714292118
Fra   Tour de France, Rit 16 : Nîmes - Nïmes1953714212128
Fra   Tour de France, Rit 15 : Limoux - Foix5641114017134
Fra   Tour de France, Rit 14 : Tarbes - Tourmalet2942813961124
Fra   Tour de France, Rit 13 : Pau - Pau TT6521313932113
Fra   Tour de France, Rit 12 : Toulouse - Bagnères de Bigorre2832213867111
Fra   Tour de France, Rit 11 : Albi - Toulouse1905013839109
Fra   Tour de France, Rit 10 : Saint Flour - Albi1833113649117
Fra   Tour de France, Rit 9 : Saint Etienne - Brioude037613466124
Fra   Tour de France, Rit 8 : Mâcon - Saint Etienne2836813466123
Fra   Tour de France, Rit 7 : Belfort - Chalon sur Saône1759513438118
Fra   Tour de France, Rit 6 : Mulhouse - La Planche des Belles Filles3317613263124
Fra   Tour de France, Rit 5 : Sant Dié des Vosges - Colmar1653213230125
Fra   Tour de France, Rit 4 : Reims - Nancy1555913065132
Fra   Tour de France, Rit 3 : Binche - Epernay2727612910138
Fra   Tour de France, Rit 2 : Brussel (TTT)5826712883137
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brussel - Brussel9216112825137
Den   National Championship Denmark033312733140
Bel   Nationaal Kampioenschap België1287112733140
Fra   Championnat national France036312605143
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland033312605143
Gbr   National Championship Great-Britain1002612605141
Ger   National Meisterschaft Deutschland032312505144
Ita   Campionato nazionale Italia7721412505144
Esp   Campeonato nacionale España036812428144
Sui   Tour de Suisse, Eindstand34114312428144
Sui   Tour de Suisse, Rit 9 : Goms - Goms1815212087153
Sui   Tour de Suisse, Rit 8 : Goms - Goms (TT)1610312069154
Sui   Tour de Suisse, Rit 7 : Untertertzen - Sankt Gotthard5614412053154
Sui   Tour de Suisse, Rit 6 : Einsiedeln - Flumserberg442611997160
Sui   Tour de Suisse, Rit 5 : Münchenstein - Einsiedeln499911953162
Sui   Tour de Suisse, Rit 4 : Murten - Arlesheim3916211904164
Sui   Tour de Suisse, Rit 3 : Flamatt - Murten616911865168
Sui   Tour de Suisse, Rit 2 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental511311804174
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand8244811753176
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 8 : Cluses - Champéry037111671164
Sui   Tour de Suisse, Rit 1 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental318211671164
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 7 : Saint Genix les Villages - Pipay335811668162
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 6 : Saint Vulbas - Saint Michel de Maurienne1224911665161
Sui   GP Kanton Aargau – Gippingen034611653161
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Boën sur Lignon - Voiron567711653159
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Roanne - Roanne (TT)775711597163
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Le Puy en Velay - Riom339811520169
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Mauriac - Craponne sur Arzon233911487172
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Aurillac - Jussac1817011485171
Ita   Giro d'Italia, Eindstand151121711467172
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Verona - Verona TT32409956161
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Feltre - Croce d'Aune/Monte Avena502599953161
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Treviso - San Martino di Castrozza701689903159
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Valdaora - Santa Maria di Sala03909833162
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Commezzadura - Anterselva402149833162
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Lovere - Ponte di Legno202539793161
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Ivrea - Como382049773160
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Saint Vincent - Courmayeur852269735161
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Pinerolo - Ceresole Reale1032519650162
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cuneo - Pinerolo02969547164
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Carpi - Novi Ligure703469547164
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Ravenna - Modena153409477164
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Riccione - San Marino TT853359462160
Usa   Tour of California, Eindstand1003329377159
Usa   Tour of California, Rit 7 : Santa Clarita - Pasadena181809277152
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Tortoredo Lido - Pesaro703229259155
Usa   Tour of California, Rit 6 : Ontario - Mount Baldy72849189154
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Vasto - L'Aquila03809182153
Usa   Tour of California, Rit 5 : Pismo Beach - Ventura03199182151
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Cassino - San Giovanni Rotondo02859182151
Usa   Tour of California, Rit 4 : Laguna Seca - Morro Bay122839182150
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Frascati - Terracina732569170150
Usa   Tour of California, Rit 3 : Stockton - Morgan Hill04039097149
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Orbetello - Frascati692649097147
Usa   Tour of California, Rit 2 : Rancho Cordova - South Lake Tahoe03899028145
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Vinci - Orbetello883129028145
Usa   Tour of California, Rit 1 : Sacramento - Sacramento391108940144
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Bologna - Fucecchio583008901153
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Bologna - San Luca TT1781628843152
Sui   Tour de Romandie, Eindstand3702078665155
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Genève - Genève (TT)55308295156
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Lucens - Torgon561978240158
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Romont - Romont293218184158
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : Le Locle - Morges141178155154
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Neuchâtel - La Chaux de Fonds562008141156
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt05028085155
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Neuchâtel - Neuchâtel (TT)281418085151
Bel   Liège - Bastogne - Liège 3004078057155
Bel   La Flèche Wallonne 2602007757125
Ned   Amstel Gold Race 444707497134
Tur   Tour de Turkey, Eindstand128807053147
Tur   Tour de Turkey, Rit 6 : Sakarya - Istanbul302926925151
Tur   Tour de Turkey, Rit 5 : Bursa - Kartepe72756895152
Tur   Tour de Turkey, Rit 4 : Balikesir - Bursa302916888151
Tur   Tour de Turkey, Rit 3 : Canakkale - Edremit191846858153
Bel   Brabantse Pijl277856839154
Tur   Tour de Turkey, Rit 2 : Tekirdag - Eceabat03596562168
Tur   Tour de Turkey, Rit 1 : Istanbul - Tekirdag123066562167
Fra   Paris - Roubaix 1983226550168
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand1094296352153
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Eibar - Eibar352796243106
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Arrigorriaga - Arrate143146208107
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Arrigorriaga82976194105
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Sarriguren - Estibaliz22866186102
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten04536184101
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zumarraga - Gorraiz4951618496
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Zumarraga - Zumarraga TT26122613599
Bel   Ronde van Vlaanderen5961076109102
Bel   Dwars door Vlaanderen 245465513124
Bel   Gent - Wevelgem 117404548981
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand346193537264
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona5206502667
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Valls - Vilaseca8349502167
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke308328501360
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : Puigcerda - Sant Cugat4317470545
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Llanars - Alp La Molina12179470144
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Sant Feliu de Guixols - Vallter 20005983468942
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne123409463044
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Mataro - Sant Feliu de Guixols2254450737
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella1255450534
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut0292450434
Ita   Milano - Sanremo 57082450424
Bel   Bredene Koksijde Classic0279393446
Bel   Nokere Koerse0403393445
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand9008393437
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)3043303498
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Matelica - Jesi62373004117
Ned   Ronde van Drenthe0962942132
Fra   Paris - Nice, Eindstand3823182942132
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice182182560101
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Colli al Metauro - Recanti7023254296
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Col de Turini (la Bollène)112482472111
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Foligno - Fossombrone60532461107
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Pomarance - Foligno571552401120
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Peynier - Brignoles181592344121
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Barbentane - Barbentane (TT)31732326119
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Pomarance11012323117
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore TTT37262213154
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Vichy - Pélussin12082176157
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Cepoy - Moulins/Yzeure282102175154
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Les Bréviaires - Bellegarde121822147155
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : St Germain en Laye - St Germain en Laye311702135153
Ita   GP Industria & Artigianato01642104148
Ita   Strade Bianche2711742104146
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 123621833185
Bel   Omloop Het Nieuwsblad1981781821172
UAE   Tour of Abu Dhabi, Eindstand2223141623198
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 7 : Dubai - Dubai303251401129
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 6 : Ajman - Jabel Jais202891371129
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 5 : Sharjah - Khor Fakkan304121351121
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 4 : Dubai - Hatta Dam331931321112
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 3 : Al Ain - Jebel Hafeet14291288109
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 2 : Abu Dhabi - Abu Dhabi42356128797
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 1 : Al Hudayriat TTT12293124596
Esp   Clasica de Almeria13550123395
Ita   Trofeo Laigueglia04101098128
Col   Campeonato nacionale Colombia03991098126
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race1833211098126
Aus   Tour Down Under, Eindstand68710591586
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill8688228116
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Strathalbyn39328142158
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Unley - Cambelltown42204103114
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Lobethal - Uraidla6113461134


13/12/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen