Deelnemers Speler: Bel   Van de Sande, Benjamin
Ploegnaam: Vosjes

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Bel   Binckbank Tour, Eindstand5037917295123
Bel   Binckbank Tour, Rit 7 : Sint Pieters Leeuw - Geraardsbergen035817245115
Bel   Binckbank Tour, Rit 6 : Den Haag - Den Haag037317245115
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Riemst - Venray232617245115
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Houffalize - Houffalize035317243113
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter2226717243113
Ned   Binckbank Tour, Rit 2 : Blankenberge - Ardooie1429617221112
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Beveren - Hulst242217207112
Europees Kampioenschap Alkmaar1346317205112
Pol   Tour de Pologne, Eindstand3232417071121
Pol   Tour de Pologne, Rit 7 : Bukowina Tatranska - Bukowina Tatranska022217039111
Pol   Tour de Pologne, Rit 6 : Zakopane - Zakopane036217039111
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 : Kopalnia Soli - Bielsko Biala222017039111
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Chorzow - Zabrze322017017111
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Tarnowskie Gory - Katowice2213117014111
Gbr   Ride London Classic18514316992111
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Krakow - Krakow2217016807131
Esp   Clasica San Sebastian23033416785131
Fra   Tour de France, Eindstand175327516555131
Fra   Tour de France, Rit 21 : Rambouillet - Parijs1364914802121
Fra   Tour de France, Rit 20 : Albertville - Val Thorens17615714666126
Fra   Tour de France, Rit 19 : St Jean de Maurienne - Tignes11538414490126
Fra   Tour de France, Rit 18 : Embrun - Valloire8327514375119
Fra   Tour de France, Rit 17 : Pont du Gard - Gap809714292118
Fra   Tour de France, Rit 16 : Nîmes - Nïmes1953714212128
Fra   Tour de France, Rit 15 : Limoux - Foix5641114017134
Fra   Tour de France, Rit 14 : Tarbes - Tourmalet2942813961124
Fra   Tour de France, Rit 13 : Pau - Pau TT6521313932113
Fra   Tour de France, Rit 12 : Toulouse - Bagnères de Bigorre2832213867111
Fra   Tour de France, Rit 11 : Albi - Toulouse1905013839109
Fra   Tour de France, Rit 10 : Saint Flour - Albi1833113649117
Fra   Tour de France, Rit 9 : Saint Etienne - Brioude037613466124
Fra   Tour de France, Rit 8 : Mâcon - Saint Etienne2836813466123
Fra   Tour de France, Rit 7 : Belfort - Chalon sur Saône1759513438118
Fra   Tour de France, Rit 6 : Mulhouse - La Planche des Belles Filles3317613263124
Fra   Tour de France, Rit 5 : Sant Dié des Vosges - Colmar1653213230125
Fra   Tour de France, Rit 4 : Reims - Nancy1555913065132
Fra   Tour de France, Rit 3 : Binche - Epernay2727612910138
Fra   Tour de France, Rit 2 : Brussel (TTT)5826712883137
Fra   Tour de France, Rit 1 : Brussel - Brussel9216112825137
Den   National Championship Denmark033312733140
Bel   Nationaal Kampioenschap België1287112733140
Fra   Championnat national France036312605143
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland033312605143
Gbr   National Championship Great-Britain1002612605141
Ger   National Meisterschaft Deutschland032312505144
Ita   Campionato nazionale Italia7721412505144
Esp   Campeonato nacionale España036812428144
Sui   Tour de Suisse, Eindstand34114312428144
Sui   Tour de Suisse, Rit 9 : Goms - Goms1815212087153
Sui   Tour de Suisse, Rit 8 : Goms - Goms (TT)1610312069154
Sui   Tour de Suisse, Rit 7 : Untertertzen - Sankt Gotthard5614412053154
Sui   Tour de Suisse, Rit 6 : Einsiedeln - Flumserberg442611997160
Sui   Tour de Suisse, Rit 5 : Münchenstein - Einsiedeln499911953162
Sui   Tour de Suisse, Rit 4 : Murten - Arlesheim3916211904164
Sui   Tour de Suisse, Rit 3 : Flamatt - Murten616911865168
Sui   Tour de Suisse, Rit 2 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental511311804174
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand8244811753176
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 8 : Cluses - Champéry037111671164
Sui   Tour de Suisse, Rit 1 : Langnau im Emmental - Langnau im Emmental318211671164
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 7 : Saint Genix les Villages - Pipay335811668162
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 6 : Saint Vulbas - Saint Michel de Maurienne1224911665161
Sui   GP Kanton Aargau – Gippingen034611653161
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Boën sur Lignon - Voiron567711653159
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Roanne - Roanne (TT)775711597163
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Le Puy en Velay - Riom339811520169
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Mauriac - Craponne sur Arzon233911487172
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Aurillac - Jussac1817011485171
Ita   Giro d'Italia, Eindstand151121711467172
Ita   Giro d'Italia, Rit 21 : Verona - Verona TT32409956161
Ita   Giro d'Italia, Rit 20 : Feltre - Croce d'Aune/Monte Avena502599953161
Ita   Giro d'Italia, Rit 19 : Treviso - San Martino di Castrozza701689903159
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Valdaora - Santa Maria di Sala03909833162
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Commezzadura - Anterselva402149833162
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Lovere - Ponte di Legno202539793161
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Ivrea - Como382049773160
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Saint Vincent - Courmayeur852269735161
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Pinerolo - Ceresole Reale1032519650162
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cuneo - Pinerolo02969547164
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Carpi - Novi Ligure703469547164
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Ravenna - Modena153409477164
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : Riccione - San Marino TT853359462160
Usa   Tour of California, Eindstand1003329377159
Usa   Tour of California, Rit 7 : Santa Clarita - Pasadena181809277152
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Tortoredo Lido - Pesaro703229259155
Usa   Tour of California, Rit 6 : Ontario - Mount Baldy72849189154
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Vasto - L'Aquila03809182153
Usa   Tour of California, Rit 5 : Pismo Beach - Ventura03199182151
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Cassino - San Giovanni Rotondo02859182151
Usa   Tour of California, Rit 4 : Laguna Seca - Morro Bay122839182150
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Frascati - Terracina732569170150
Usa   Tour of California, Rit 3 : Stockton - Morgan Hill04039097149
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Orbetello - Frascati692649097147
Usa   Tour of California, Rit 2 : Rancho Cordova - South Lake Tahoe03899028145
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Vinci - Orbetello883129028145
Usa   Tour of California, Rit 1 : Sacramento - Sacramento391108940144
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Bologna - Fucecchio583008901153
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Bologna - San Luca TT1781628843152
Sui   Tour de Romandie, Eindstand3702078665155
Sui   Tour de Romandie, Rit 6 : Genève - Genève (TT)55308295156
Sui   Tour de Romandie, Rit 5 : Lucens - Torgon561978240158
Sui   Tour de Romandie, Rit 4 : Romont - Romont293218184158
Sui   Tour de Romandie, Rit 3 : Le Locle - Morges141178155154
Sui   Tour de Romandie, Rit 2 : Neuchâtel - La Chaux de Fonds562008141156
Ger   Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt05028085155
Sui   Tour de Romandie, Rit 1 : Neuchâtel - Neuchâtel (TT)281418085151
Bel   Liège - Bastogne - Liège 3004078057155
Bel   La Flèche Wallonne 2602007757125
Ned   Amstel Gold Race 444707497134
Tur   Tour de Turkey, Eindstand128807053147
Tur   Tour de Turkey, Rit 6 : Sakarya - Istanbul302926925151
Tur   Tour de Turkey, Rit 5 : Bursa - Kartepe72756895152
Tur   Tour de Turkey, Rit 4 : Balikesir - Bursa302916888151
Tur   Tour de Turkey, Rit 3 : Canakkale - Edremit191846858153
Bel   Brabantse Pijl277856839154
Tur   Tour de Turkey, Rit 2 : Tekirdag - Eceabat03596562168
Tur   Tour de Turkey, Rit 1 : Istanbul - Tekirdag123066562167
Fra   Paris - Roubaix 1983226550168
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Eindstand1094296352153
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 6 : Eibar - Eibar352796243106
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 5 : Arrigorriaga - Arrate143146208107
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 4 : Vitoria Gasteiz - Arrigorriaga82976194105
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 3 : Sarriguren - Estibaliz22866186102
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten04536184101
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 2 : Zumarraga - Gorraiz4951618496
Esp   Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Rit 1 : Zumarraga - Zumarraga TT26122613599
Bel   Ronde van Vlaanderen5961076109102
Bel   Dwars door Vlaanderen 245465513124
Bel   Gent - Wevelgem 117404548981
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Eindstand346193537264
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 7 : Barcelona - Barcelona5206502667
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 6 : Valls - Vilaseca8349502167
Bel   GP E3 Binckbank - Harelbeke308328501360
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 5 : Puigcerda - Sant Cugat4317470545
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 4 : Llanars - Alp La Molina12179470144
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 3 : Sant Feliu de Guixols - Vallter 20005983468942
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne123409463044
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 2 : Mataro - Sant Feliu de Guixols2254450737
Esp   Volta Ciclista a Catalunya, Rit 1 : Calella - Calella1255450534
Fra   GP de Denain - Porte de Hainaut0292450434
Ita   Milano - Sanremo 57082450424
Bel   Bredene Koksijde Classic0279393446
Bel   Nokere Koerse0403393445
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand9008393437
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : San Benedetto del Tronto (TT)3043303498
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Matelica - Jesi62373004117
Ned   Ronde van Drenthe0962942132
Fra   Paris - Nice, Eindstand3823182942132
Fra   Paris - Nice, Rit 8 : Nice - Nice182182560101
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Colli al Metauro - Recanti7023254296
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Col de Turini (la Bollène)112482472111
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Foligno - Fossombrone60532461107
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Pomarance - Foligno571552401120
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Peynier - Brignoles181592344121
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Barbentane - Barbentane (TT)31732326119
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Pomarance11012323117
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore TTT37262213154
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : Vichy - Pélussin12082176157
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Cepoy - Moulins/Yzeure282102175154
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Les Bréviaires - Bellegarde121822147155
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : St Germain en Laye - St Germain en Laye311702135153
Ita   GP Industria & Artigianato01642104148
Ita   Strade Bianche2711742104146
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 123621833185
Bel   Omloop Het Nieuwsblad1981781821172
UAE   Tour of Abu Dhabi, Eindstand2223141623198
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 7 : Dubai - Dubai303251401129
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 6 : Ajman - Jabel Jais202891371129
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 5 : Sharjah - Khor Fakkan304121351121
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 4 : Dubai - Hatta Dam331931321112
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 3 : Al Ain - Jebel Hafeet14291288109
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 2 : Abu Dhabi - Abu Dhabi42356128797
UAE   Tour of Abu Dhabi, Rit 1 : Al Hudayriat TTT12293124596
Esp   Clasica de Almeria13550123395
Ita   Trofeo Laigueglia04101098128
Col   Campeonato nacionale Colombia03991098126
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race1833211098126
Aus   Tour Down Under, Eindstand68710591586
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill8688228116
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Strathalbyn39328142158
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Unley - Cambelltown42204103114
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Lobethal - Uraidla6113461134


22/08/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen