Deelnemers Speler: Bel   Van de Sande, Benjamin
Ploegnaam: Vosjes

Wedstrijd Score Rang Cumul. Score Cumul. Rang
Esp   Vuelta a España, Rit 3 : Lodosa - Vinuesa1001431598687
Ita   Giro d'Italia, Rit 18 : Pinzolo - Laghi di Cancano461861588686
Esp   Vuelta a España, Rit 2 : Pamplona - Lekunberri901991584087
Ita   Giro d'Italia, Rit 17 : Bassano del Grappa - Madonna di Campiglio05161575083
Bel   Eendaagse Brugge - De Panne53271575080
Esp   Vuelta a España, Rit 1 : Irun - Arrate1351661574578
Ita   Giro d'Italia, Rit 16 : Udine - San Daniele del Friuli04981561076
Ita   Giro d'Italia, Rit 15 : Base Aerea Rivolto - Plancavello432391561076
Bel   Ronde van Vlaanderen4693391556775
Ita   Giro d'Italia, Rit 14 : Conegliano - Valdobbiadene (TT)72251509875
Ita   Giro d'Italia, Rit 13 : Cervia - Monselice72571502685
Ita   Giro d'Italia, Rit 12 : Cesenatico - Cesenatico04991501983
Bel   Grote Scheldeprijs Schoten1731021501982
Ita   Giro d'Italia, Rit 11 : Porto Sant'Elpidio - Rimini403341484692
Ita   Giro d'Italia, Rit 10 : Lanciano - Tortoreto732131480690
Ita   Giro d'Italia, Rit 9 : San Salvo - Roccaraso52651473392
Bel   Gent - Wevelgem in Flanders Fields1104511472892
Fra   Paris - Tours 403061461881
Ita   Giro d'Italia, Rit 8 : Giovinazzo - Vieste05241457883
Ita   Giro d'Italia, Rit 7 : Matera - Brindisi403501457882
Ita   Giro d'Italia, Rit 6 : Castrovillari - Matera34251453882
Bel   Brabantse Pijl2591661453578
Ita   Giro d'Italia, Rit 5 : Mileto - Camigliatello Silano87211427682
Ita   Giro d'Italia, Rit 4 : Catania - Villafranca Tirrena403451418990
Ita   Giro d'Italia, Rit 3 : Enna - Etna (Piano Provenzana)311891414989
Bel   Liège - Bastogne - Liège 7501421411888
Ita   Giro d'Italia, Rit 2 : Alcomo - Agrigento61431336885
Ita   Giro d'Italia, Rit 1 : Monreale - Palermo (TT)103301330789
Bel   Binckbank Tour, Eindstand2253761320496
Bel   Binckbank Tour, Rit 5 : Louvain-la-Neuve - Geraardsbergen352961297991
Ned   Binckbank Tour, Rit 4 : Riemst - Riemst (TT)43111294490
Ned   Binckbank Tour, Rit 3 : Aalter - Aalter03901294088
Bel   La Flèche Wallonne 1333801294088
Ned   Binckbank Tour, Rit 1 : Blankeberge - Ardooie03501280781
Ita   UCI RR World Championships Imola10711111280779
Ita   UCI TT World Championships Imola1982921173685
Bel   Nationaal Kampioenschap België03211153880
Fra   Tour de France, Eindstand20001421153880
Fra   Tour de France, Rit 21 : Mantes la Jolie - Parijs13068953882
Fra   Tour de France, Rit 20 : Lure - La Planche des Belles Filles (TT)190186940883
Fra   Tour de France, Rit 19 : Bourg en Bresse - Champagnole25307921883
Fra   Tour de France, Rit 18 : Méribel - La Roche sur Foron2269919381
Ita   Coppa Sabatini0267896788
Fra   Tour de France, Rit 17 : Grenoble - Méribel (Col de la Loze)189102896788
Fra   Tour de France, Rit 16 : La Tour du Pin - Villard de Lans71125877893
Ita   Tirreno - Adriatico, Eindstand489173870796
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 8 : San Benedetto del Tronto (TT)03078218100
Fra   Tour de France, Rit 15 : Lyon - Grand Colombier1781238218100
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 7 : Pieve Torina - Loreto69988040102
Fra   Tour de France, Rit 14 : Clermont Ferrand - Lyon452387971103
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 6 : Castelfidardo - Senigallia11250792696
Fra   Tour de France, Rit 13 : Châtel Guyon - Puy Mary20345791596
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 5 : Norcia - Sassotetto61168789591
Fra   Tour de France, Rit 12 : Chauvigny - Sarran20291783492
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 4 : Terni - Cascia3250781492
Fra   Tour de France, Rit 11 : Châtelaillon Plage - Poitiers18529781192
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 3 : Follinica - Sacrofano181867626103
Fra   Tour de France, Rit 10 : Ile d'Oléron -Ile de Ré185457608100
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 2 : Camaiore - Follinica03367423112
Ita   Tirreno - Adriatico, Rit 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore03157423112
Fra   Tour de France, Rit 9 : Pau - Laruns1781757423111
Fra   Tour de France, Rit 8 : Cazères - Loudenvielle232097245112
Fra   Tour de France, Rit 7 : Millau - Lavaur105907222114
Fra   Tour de France, Rit 6 : Le Teil - Mont Aigoual46707117117
Fra   Tour de France, Rit 5 : Gap - Privas163417071117
Fra   Tour de France, Rit 4 : Sisteron - Orcières Merlette209126908121
Fra   Tour de France, Rit 3 : Nice - Sisteron165566699131
Fra   Tour de France, Rit 2 : Nice - Nice153326534143
Bel   Brussels Cycling Classic03626381151
Fra   Tour de France, Rit 1 : Nice - Nice401736381144
Fra   Europees Kampioenschap (Plouay)403516341150
Fra   Bretagne Classic - Ouest France762536301149
Ita   Campionato nazionale Italia222716225144
Ned   Nationaal kampioenschap Nederland1401576203143
Fra   Championnat national France981576063143
Esp   Campeonato nacionale España02625965146
Ger   National Meisterschaft Deutschland02185965146
Den   Nationalt Mesterskab Danmark02895965146
Ita   Giro dell'Emilia 402535965143
Fra   Critérium du Dauphiné, Eindstand6101905925141
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 5 : Megève - Megève74145315142
Ita   Il Lombardia2832395308142
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 4 : Ugine - Megève311115025124
Bel   Dwars door het Hageland02564994126
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 3 : Corenc - St Martin de Belleville57854994123
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 2 : Vienne - Col de Porte92214937128
Ita   Giro del Piemonte713544845134
Fra   Critérium du Dauphiné, Rit 1 : Clermont Ferrand - St Christo en Jarez204364774126
Pol   Tour de Pologne, Eindstand5651084754119
Pol   Tour de Pologne, Rit 5 ; Zakopane - Krakau03574189138
Pol   Tour de Pologne, Rit 4 : Bukovina Terma - Bukowina Tatrzanska621634189138
Ita   Milano - Sanremo 3994314127139
Pol   Tour de Pologne, Rit 3 : Wadowice - Bielsko Biala4291372878
Pol   Tour de Pologne, Rit 2 : Opole - Zabrze0386372478
Ita   Milano - Torino164256372477
Pol   Tour de Pologne, Rit 1 : Chorzow - Katowice0323356076
Ita   Gran Trittico Lombardo110167356076
Ita   Strade Bianche146446345078
Slo   National Championship Slovenia0308330448
Fra   Paris - Nice, Eindstand72858330440
Fra   Paris - Nice, Rit 7 : Nice - Valdeblore La Colmiane7692257648
Fra   Paris - Nice, Rit 6 : Sorgues - Apt31299250053
Fra   Paris - Nice, Rit 5 : Gannat - St Côte Saint André3490246949
Fra   Paris - Nice, Rit 4 : St Amand Montrond - St Amand Montrond (TT)39227243554
Fra   Paris - Nice, Rit 3 : Chalette sur Loing - La Châtre39119239655
Fra   Paris - Nice, Rit 2 : Chevreuse - Chalette sur Loing35129235760
Fra   Paris - Nice, Rit 1 : Plaisir - Plaisir57106232262
Fra   Royal Bernard Drome Classic16352226567
Bel   Kuurne - Brussel - Kuurne 52309224962
Fra   Ardèche Classic0424219757
Bel   Omloop Het Nieuwsblad180234219754
UAE   UAE Tour, Eindstand308211201753
UAE   UAE Tour, Rit 5 : Al Ain - Jebel Hafeet30280170951
UAE   UAE Tour, Rit 4 : Dubai design district - Dubai city walk11416167956
UAE   UAE Tour, Rit 3 : Sharjah - Rafisa Dam20191166852
UAE   UAE Tour, Rit 2 : Dubai - Hatta Dam64115164854
UAE   UAE Tour, Rit 1 : Zabeel Park - Al Marjan Island20156158455
Esp   Clasica de Almeria0460156454
Ita   Trofeo Laigueglia0420156438
Col   Campeonato nacionale Colombia12538156433
Aus   Cadel Evans Great Ocean Road Race29774143964
Aus   Tour Down Under, Eindstand731112114277
Aus   Tour Down Under, Rit 6 : Mclaren Vale - Willunga Hill3111641151
Aus   Tour Down Under, Rit 5 : Glenelg - Victor Harbor2417938061
Aus   Tour Down Under, Rit 4 : Norwood - Murray bridge1073835648
Aus   Tour Down Under, Rit 3 : Unley - Paracombe7922824955
Aus   Tour Down Under, Rit 2 : Woodside - Stirling849417059
Aus   Tour Down Under, Rit 1 : Tanunda - Tanunda8614686146


23/10/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen