Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Bel   Vandecapelle, Bram
Ploegnaam: De Lambiekstoempers

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    ARU FabioUAD29354400
2FRA    BARDET RomainALM29251492
3NZL    BENNETT GeorgeTJU29198860
4ITA    BETTIOL AlbertoEFD268950
5NZL    BEVIN PatrickCCC28269400
6FRA    BOUHANNI NacerCOF2968441
7GBR    CAVENDISH MarkDDD34275125
8NED    DUMOULIN TomSUN292581774
9BEL    EVENEPOEL RemcoQST193810
10FRA    GAUDU DavidGFC23126299
11COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAD25454602
12BEL    GILBERT PhilippeQST3772949
13NED    JAKOBSEN FabioQST2392777
14NED    KELDERMAN WilcoSUN28209678
15GER    KITTEL MarcelTKA31380296
16ESP    LANDA MEANA MikelMOV30102779
17ITA    MOSCHETTI MatteoTFS2312144
18ITA    MOSCON GianniSKY252941039
19BEL    NAESEN OliverALM291391015
20ITA    NIBALI VincenzoTBM35263693
21AUS    O'CONNOR BenDDD24147219
22BEL    PHILIPSEN JasperUAD21265357
23NED    POELS WoutSKY32389517
24AUS    PORTE RichieTFS34468868
25SLO    ROGLIC PrimozTJU302061709
26BEL    STUYVEN JasperTFS27941253
27NED    TEUNISSEN MikeTJU2745384
28NED    VAN DER POEL MathieuCOC24138539
29CAN    WOODS MichaelEFD33367868
30RUS    ZAKARIN IlnurTKA30330473
Som: 20000


18/07/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen