Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Bel   Moortgat, Jonas
Ploegnaam: De Losse Pedal

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    ARU FabioUAD29339431
2NZL    BENNETT GeorgeTJU29140880
3COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleySKY22371925
4ITA    BETTIOL AlbertoEFD269552
5NOR    BOASSON HAGEN EdvaldDDD3232754
6FRA    BOUHANNI NacerCOF2976370
7COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanMTS29275127
8NED    DUMOULIN TomSUN292301774
9AUS    DURBRIDGE LukeMTS28187232
10BEL    EVENEPOEL RemcoQST1940335
11FRA    GAUDU DavidGFC23199314
12COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAD25482550
13NOR    HALVORSEN KristofferSKY23102199
14GER    KITTEL MarcelTKA31380433
15FRA    LATOUR PierreALM2637748
16RSA    MEINTJES LouisDDD27204151
17ITA    MOSCON GianniSKY25306953
18ITA    NIZZOLO GiacomoDDD3042410
19UKR    PADUN MarkTBM2320191
20NED    POELS WoutSKY32333704
21SLO    ROGLIC PrimozTJU303271664
22GBR    ROWE LukeSKY29148147
23SVK    SAGAN PeterBOH293292251
24CZE    STYBAR ZdenekQST34276795
25BEL    THEUNS EdwardTFS28165186
26DEN    VALGREN ANDERSEN MichaelDDD271021096
27BEL    VAN AVERMAET GregCCC343731615
28CAN    WOODS MichaelEFD331591074
29GBR    YATES AdamMTS27179925
30RUS    ZAKARIN IlnurTKA30331478
Som: 20464
 
Getransfereerde renners:
1NZL   BEVIN PatrickCCC28612
2AUS   DENNIS RohanTBM291152
3GBR   FROOME ChrisSKY341372
4AUS   MCCARTHY JayBOH27203
5AUS   PORTE RichieTFS34886


22/10/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen