Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Bel   Clerix, Stijn
Ploegnaam: HABOKA

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1POR    ALMEIDA Joao Pedro GonšalvesDQT2218166
2DEN    ANDERSEN S°ren KraghSUN26145118
3COL    ARDILA ORDOĐEZ Andres CamiloUAD216952
4ITA    ARU FabioUAD30322181
5ITA    BAGIOLI AndreaDQT2118104
6ITA    BALLERINI DavideDQT2660232
7FRA    BARDET RomainALM30419724
8IRL    BENNETT SamDQT302881399
9FRA    BOUHANNI NacerPCB3089435
10BEL    DE PLUS LaurensTJV25114484
11GER    DEGENKOLB JohnLTS31159490
12BEL    EVENEPOEL RemcoDQT203561361
13AUS    EWAN CalebLTS263981416
14GBR    FROOME ChrisINS3534776
15COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresEF1232231006
16SUI    HIRSCHI MarcSUN2289535
17NED    KELDERMAN WilcoSUN29337487
18FRA    LATOUR PierreALM27309350
19AUS    MATTHEWS MichaelSUN30210971
20ITA    MOSCON GianniINS26120462
21FRA    PINOT ThibautGFC30309772
22SLO    POGACAR TadejUAD222441469
23AUS    PORTE RichieTFS35383785
24COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderPCB302531541
25SVK    SAGAN PeterBOH303471480
26ESP    SOLER GIMENEZ MarcMOV27287520
27BEL    STUYVEN JasperTFS28337854
28NED    VAN DER POEL MathieuCOC252491364
29BEL    VANMARCKE SepEF132168528
30GBR    YATES SimonMTS28376801
Som: 21163
 
Getransfereerde renners:
1COL   CHAVES RUBIO Jhoan EstebanMTS30409
2AUS   DENNIS RohanINS30838
3BEL   HERMANS BenICA34648
4RUS   SIVAKOV PavelINS23903
5GBR   THOMAS GeraintINS34805


31/05/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen