Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Bel   Clerix, Stijn
Ploegnaam: Clerixe Bommen

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1DEN    ANDERSEN Søren KraghSUN2559739
2ITA    ARU FabioUAD29339431
3COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleySKY22371925
4FRA    BOUHANNI NacerCOF2976370
5COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanMTS29275127
6BEL    DE PLUS LaurensTJU24105226
7AUS    DURBRIDGE LukeMTS28187232
8BEL    EVENEPOEL RemcoQST1940335
9AUS    EWAN CalebLTS25456563
10FRA    GAUDU DavidGFC23199314
11COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAD25482550
12COL    HENAO MONTOYA Sergio LuisUAD32196413
13GER    KITTEL MarcelTKA31380433
14IRL    MARTIN DanielUAD3363937
15COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeEFD2334540
16ESP    MAS NICOLAU EnricQST24105956
17AUS    MATTHEWS MichaelSUN291621325
18ITA    MOSCON GianniSKY25306953
19BEL    NAESEN OliverALM291411036
20ITA    NIBALI VincenzoTBM35252654
21SLO    ROGLIC PrimozTJU303271664
22GBR    ROWE LukeSKY29148147
23FRA    SENECHAL FlorianQST269347
24BEL    STUYVEN JasperTFS27681253
25CZE    STYBAR ZdenekQST34276795
26CZE    VAKOC PetrQST271840
27BEL    VAN AVERMAET GregCCC343731615
28NED    VAN DER POEL MathieuCOC24222545
29CAN    WOODS MichaelEFD331591074
30GBR    YATES AdamMTS27179925
Som: 20124
 
Getransfereerde renners:
1ITA   FELLINE FabioTFS29282
2CZE   KREUZIGER RomanDDD33552
3AUS   O'CONNOR BenDDD24220
4NED   POELS WoutSKY32704
5AUS   PORTE RichieTFS34886


19/10/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen