Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Ned   De Lange, Gerard
Ploegnaam: Kneet

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    ARU FabioUAD29339431
2COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleySKY22371925
3GBR    CAVENDISH MarkDDD3427846
4COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanMTS29275127
5ESP    DE LA CRUZ MELGAREJO DavidSKY309523
6AUS    DENNIS RohanTBM29781152
7BEL    EVENEPOEL RemcoQST1940335
8DEN    FUGLSANG JakobAST34211090
9COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAD25482550
10ESP    MAS NICOLAU EnricQST24105956
11AUS    MCCARTHY JayBOH2787203
12RSA    MEINTJES LouisDDD27204151
13ITA    NIBALI VincenzoTBM35252654
14AUS    O'CONNOR BenDDD24134220
15BEL    PHILIPSEN JasperUAD21262432
16AUS    PORTE RichieTFS34212886
17SLO    ROGLIC PrimozTJU303271664
18GBR    ROWE LukeSKY29148147
19SVK    SAGAN PeterBOH293292251
20SLO    SPILAK SimonTKA3343311
21BEL    TEUNS DylanTBM2766965
22BEL    THEUNS EdwardTFS28165186
23DEN    VALGREN ANDERSEN MichaelDDD271021096
24BEL    VAN AERT WoutTJU25182597
25BEL    VAN AVERMAET GregCCC343731615
26NED    VAN DER HOORN TacoTJU2628396
27POL    WISNIOWSKI LukaszCCC2836179
28CAN    WOODS MichaelEFD331591074
29GBR    YATES AdamMTS27179925
30RUS    ZAKARIN IlnurTKA30331478
Som: 20265
 
Getransfereerde renners:
1AUS   HAIG JackMTS26498
2ESP   IZAGIRRE INSAUSTI GorkaAST32796
3GER   KITTEL MarcelTKA31433
4COL   MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeEFD23540
5ESP   VALVERDE BELMONTE AlejandroMOV392866


19/10/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen