Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Ned   Quispel, Ineke
Ploegnaam: Dumosagarogl

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    ARU FabioUAD30349181
2FRA    BARDET RomainALM30416578
3FRA    BARGUIL WarrenPCB2984779
4NZL    BENNETT GeorgeTJV30293402
5GBR    CAVENDISH MarkTBM3518625
6COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanMTS3090404
7ESP    DE LA CRUZ MELGAREJO DavidUAD3144209
8NED    DUMOULIN TomTJV3045833
9AUS    EWAN CalebLTS263641386
10ESP    FRAILE MATARRANZ OmarAST3039143
11GBR    FROOME ChrisINS3541481
12NOR    HAGEN Carl FredrikLTS2977432
13COL    HENAO MONTOYA Sergio LuisUAD3355214
14COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresEF1232361207
15AUS    HINDLEY JaiSUN2446475
16NED    KELDERMAN WilcoSUN29353409
17FRA    LATOUR PierreALM27317350
18POL    MAJKA RafalBOH3152948
19ESP    MAS NICOLAU EnricMOV2589730
20AUS    MCCARTHY JayBOH28118243
21ITA    NIBALI VincenzoTFS36671132
22NED    OOMEN SamSUN2529524
23FRA    PETERS NansALM263368
24FRA    PINOT ThibautGFC30332778
25AUS    PORTE RichieTFS35351785
26COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderPCB302491491
27ESP    SOLER GIMENEZ MarcMOV27291515
28GBR    THOMAS GeraintINS34186777
29COL    URAN URAN RigobertoEF133171396
30GBR    YATES SimonMTS28372716
Som: 16211
 
Getransfereerde renners:
1IRL   BENNETT SamDQT301276
2COL   GAVIRIA RENDON FernandoUAD26638
3AUS   MATTHEWS MichaelSUN30941
4SVK   SAGAN PeterBOH301363
5NED   VAN DER POEL MathieuCOC251224


8/07/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen