Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Ned   Quispel, Ineke
Ploegnaam: Dumosagarogl

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleySKY223791201
2COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanMTS29288131
3COL    CONTRERAS PINZON RodrigoAST2516103
4POR    COSTA Rui Alberto FariaUAD3370657
5GER    DEGENKOLB JohnTFS3070788
6FRA    DEMARE ArnaudGFC28461045
7NED    DUMOULIN TomSUN291802061
8BEL    EVENEPOEL RemcoQST1943735
9COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAD25472680
10GBR    GEOGHEGAN HART TaoSKY246333
11NOR    HALVORSEN KristofferSKY23100201
12COL    HENAO MONTOYA Sergio LuisUAD32218363
13GER    KITTEL MarcelTKA31372309
14POL    KWIATKOWSKI MichalSKY291881420
15ESP    LANDA MEANA MikelMOV30268521
16COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAST251901466
17POL    MAJKA RafalBOH3027625
18AUS    MATTHEWS MichaelSUN292041308
19RSA    MEINTJES LouisDDD27203126
20ITA    NIBALI VincenzoTBM35326445
21AUS    O'CONNOR BenDDD24139220
22BEL    PHILIPSEN JasperUAD21189501
23AUS    PORTE RichieTFS34161891
24SVK    SAGAN PeterBOH292732151
25BEL    THEUNS EdwardTFS28163146
26BEL    VAN AERT WoutTJU25349698
27NED    VAN DER POEL MathieuCOC24381685
28USA    VAN GARDEREN TejayEFD3111510
29GBR    YATES AdamMTS272991065
30RUS    ZAKARIN IlnurTKA30341495
Som: 21180
 
Getransfereerde renners:
1ITA   ARU FabioUAD29332
2AUS   DURBRIDGE LukeMTS28252
3NED   KELDERMAN WilcoSUN28681
4NED   POELS WoutSKY32764
5SLO   ROGLIC PrimozTJU302244


18/08/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen