Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Ned   Feddes, Jan
Ploegnaam: Allahu Stybar

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    ARU FabioAST27255840
2BEL    BENOOT TiesjLTS23202735
3ESP    CONTADOR VELASCO AlbertoTFS351681575
4POR    COSTA Rui Alberto FariaUAD31811051
5GER    DEGENKOLB JohnTFS284021123
6NED    DUMOULIN TomSUN273391450
7AUS    EWAN CalebORS23296744
8COL    GAVIRIA RENDON FernandoQST23351898
9NED    GESINK RobertTLJ31242494
10COL    HENAO MONTOYA Sergio LuisSKY303021037
11ESP    INTXAUSTI ELORRIAGA BeńatSKY311030
12CZE    KÖNIG LeopoldBOH30334217
13NED    KRUIJSWIJK StevenTLJ30316715
14ESP    LANDA MEANA MikelSKY28363294
15POL    MAJKA RafalBOH281471091
16BEL    NAESEN OliverALM2783916
17ITA    NIBALI VincenzoTBM33406967
18FRA    PINOT ThibautFDJ274021003
19AUS    PORTE RichieBMC323191080
20ITA    POZZOVIVO DomenicoALM35221562
21COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderMOV274822337
22ESP    SOLER GIMENEZ MarcMOV24124392
23SLO    SPILAK SimonKAT31226352
24BEL    STUYVEN JasperTFS25349448
25NED    TERPSTRA NikiQST3335842
26USA    VAN GARDEREN TejayBMC29229468
27ITA    VIVIANI EliaSKY28294427
28GBR    YATES AdamORS25401957
29GBR    YATES SimonORS25298846
30RUS    ZAKARIN IlnurKAT28385689
Som: 24550
 
Getransfereerde renners:
1FRA   ALAPHILIPPE JulianQST251415
2FRA   BARGUIL WarrenSUN26643
3AUS   GERRANS SimonORS37232
4BEL   GILBERT PhilippeQST351622
5BEL   VAN AVERMAET GregBMC322816


11/12/2017 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen