Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Ned   Feddes, Jan
Ploegnaam: Allegaertje

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1COL    ATAPUMA HURTADO Jhon DarwinCOF312877
2NZL    BENNETT GeorgeTJU29147696
3ITA    BETTIOL AlbertoEFD26166595
4COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanMTS29294136
5GER    DEGENKOLB JohnTFS3063836
6NED    DUMOULIN TomSUN294332032
7BEL    EVENEPOEL RemcoQST19434144
8AUS    EWAN CalebLTS25474589
9ITA    FELLINE FabioTFS29157182
10FRA    GAUDU DavidGFC23231504
11COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAD25477817
12COL    HENAO MONTOYA Sergio LuisUAD32218293
13COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresEFD2213315
14LUX    JUNGELS BobQST27268943
15GER    KITTEL MarcelTKA31269314
16POL    KWIATKOWSKI MichalSKY29901512
17ESP    LANDA MEANA MikelMOV30411547
18COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAST253611635
19ITA    NIBALI VincenzoTBM35448614
20BEL    PHILIPSEN JasperUAD21177422
21NED    POELS WoutSKY32191835
22SLO    POGACAR TadejUAD2194786
23SLO    ROGLIC PrimozTJU304911868
24RUS    SIVAKOV PavelSKY2273407
25CZE    STYBAR ZdenekQST34126991
26ITA    TRENTIN MatteoMTS30160910
27ITA    VIVIANI EliaQST301221855
28CAN    WOODS MichaelEFD331681070
29GBR    YATES AdamMTS272711630
30RUS    ZAKARIN IlnurTKA30375480
Som: 24035
 
Getransfereerde renners:
1COL   BERNAL GOMEZ Egan ArleySKY221346
2NOR   KRISTOFF AlexanderUAD321459
3BEL   VAN AERT WoutTJU25737
4BEL   VAN AVERMAET GregCCC341601
5NED   VAN DER POEL MathieuCOC241497


19/07/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen