Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Dobbelaere, Jeroen
Ploegnaam: Sturm und Drank

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianDQT281851163
2ITA    ARU FabioUAD30349181
3FRA    BARDET RomainALM30414474
4NZL    BENNETT GeorgeTJV30242388
5ESP    BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA PelloTBM3022472
6COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanMTS3084399
7BEL    DE PLUS LaurensTJV25106353
8NED    DUMOULIN TomTJV3046928
9AUS    EWAN CalebLTS263351284
10GBR    FROOME ChrisINS3544035
11AUS    HAAS NathanCOF3145212
12GER    KÄMNA LennardBOH2493300
13NED    KELDERMAN WilcoSUN29350409
14POL    KWIATKOWSKI MichalINS3029176
15FRA    LATOUR PierreALM27308350
16COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAST26137722
17AUS    MCCARTHY JayBOH2889174
18NED    OOMEN SamSUN2529624
19FRA    PINOT ThibautGFC30335728
20AUS    PORTE RichieTFS35261780
21COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderPCB302581362
22ESP    SOLER GIMENEZ MarcMOV27278501
23COL    SOSA CUERVO Ivan RamiroINS2334477
24BEL    STUYVEN JasperTFS282151061
25GBR    THOMAS GeraintINS34172772
26COL    URAN URAN RigobertoEF133186396
27DEN    VALGREN ANDERSEN MichaelNTT28159518
28BEL    VAN AERT WoutTJV26310510
29NED    VAN DER POEL MathieuCOC25350412
30GBR    YATES SimonMTS28368676
Som: 15237
 
Getransfereerde renners:
1BEL   EVENEPOEL RemcoDQT201252
2NOR   HALVORSEN KristofferEF124292
3BEL   MERLIER TimCOC28556
4SLO   POGACAR TadejUAD221472
5RUS   ZAKARIN IlnurCCC31428


16/01/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen