Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Bel   Dobbelaere, Jeroen
Ploegnaam: Sturm und Drank

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    ARU FabioAST27255840
2FRA    BARGUIL WarrenSUN2690643
3ESP    CONTADOR VELASCO AlbertoTFS351681575
4GER    DEGENKOLB JohnTFS284021123
5NED    DUMOULIN TomSUN273391450
6AUS    EWAN CalebORS23296744
7ITA    FORMOLO DavideCDT2583440
8COL    GAVIRIA RENDON FernandoQST23351898
9AUS    GERRANS SimonORS37179232
10NED    GESINK RobertTLJ31242494
11AUS    HAAS NathanDDD2820674
12COL    HENAO MONTOYA Sergio LuisSKY303021037
13CZE    KÖNIG LeopoldBOH30334217
14ESP    LANDA MEANA MikelSKY28363294
15POR    MACHADO Tiago Jose PintoKAT321979
16NED    MOLLEMA BaukeTFS312561005
17AUS    MORTON LachlanDDD2518325
18FRA    PINOT ThibautFDJ274021003
19AUS    PORTE RichieBMC323191080
20ITA    POZZOVIVO DomenicoALM35221562
21COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderMOV274822337
22GBR    ROWE LukeSKY27119314
23SLO    SPILAK SimonKAT31226352
24BEL    STUYVEN JasperTFS25349448
25GBR    THOMAS GeraintSKY31330794
26ITA    VIVIANI EliaSKY28294427
27CAN    WOODS MichaelCDT3188388
28GBR    YATES AdamORS25401957
29GBR    YATES SimonORS25298846
30RUS    ZAKARIN IlnurKAT28385689
Som: 22267
 
Getransfereerde renners:
1BEL   BENOOT TiesjLTS23735
2BEL   GILBERT PhilippeQST351622
3BEL   NAESEN OliverALM27916
4ESP   VALVERDE BELMONTE AlejandroMOV373155
5BEL   VAN AVERMAET GregBMC322816


19/10/2017 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen