Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Bel   Dobbelaere, Jeroen
Ploegnaam: Sturm und Drank

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianQST263381293
2ITA    ARU FabioUAD283941280
3FRA    BARDET RomainALM281191370
4NZL    BENNETT GeorgeTLJ28255648
5COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleySKY21148755
6ITA    BRAMBILLA GianlucaTFS31212235
7GBR    CAVENDISH MarkDDD33395147
8COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanMTS28452362
9POR    COSTA Rui Alberto FariaUAD32139681
10ESP    FERNANDEZ ANDUJAR RubenMOV278571
11ITA    FORMOLO DavideBOH26300420
12GBR    FROOME ChrisSKY333342767
13DEN    FUGLSANG JakobAST33141860
14NED    GESINK RobertTLJ32163270
15ESP    IZAGIRRE INSAUSTI GorkaTBM3174726
16ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonTBM29308827
17EST    KANGERT TanelAST3113856
18CZE    KÖNIG LeopoldBOH3130410
19POL    KWIATKOWSKI MichalSKY281371141
20FRA    LATOUR PierreALM25223542
21COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAST244441085
22ESP    MAS NICOLAU EnricQST23131444
23ITA    NIZZOLO GiacomoTFS29348161
24NED    OOMEN SamSUN23214562
25FRA    PINOT ThibautFDJ283601241
26AUS    PORTE RichieBMC33266970
27SLO    ROGLIC PrimozTLJ291281219
28GBR    THOMAS GeraintSKY32232705
29GBR    YATES AdamMTS26134752
30GBR    YATES SimonMTS262441089
Som: 22689
 
Getransfereerde renners:
1BEL   BENOOT TiesjLTS241092
2NED   KELDERMAN WilcoSUN27962
3BEL   NAESEN OliverALM28976
4SVK   SAGAN PeterBOH282585
5BEL   VANMARCKE SepEFD30914


18/09/2018 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen