Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Bel   De Moor, Sofie
Ploegnaam: De Sofietsers

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianQST263381293
2FRA    BARDET RomainALM281191370
3COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleySKY21148755
4COL    BETANCUR GOMEZ Carlos AlbertoMOV29134226
5ITA    BRAMBILLA GianlucaTFS31212235
6GBR    CAVENDISH MarkDDD33395147
7BEL    DE BIE SeanVWC2713198
8BEL    DE PLUS LaurensQST2319157
9NED    DUMOULIN TomSUN282561757
10AUS    HAAS NathanTKA29165284
11NOR    HALVORSEN KristofferSKY2281177
12ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonTBM29308827
13GBR    KENNAUGH PeterBOH29104141
14CZE    KÖNIG LeopoldBOH3130410
15ESP    LANDA MEANA MikelMOV29671658
16COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAST244441085
17POL    MAJKA RafalBOH2953940
18ESP    MAS NICOLAU EnricQST23131444
19ITA    NIZZOLO GiacomoTFS29348161
20COL    RESTREPO VALENCIA JhonatanTKA244337
21SLO    ROGLIC PrimozTLJ291281219
22GBR    ROWE LukeSKY286249
23SVK    SAGAN PeterBOH281652585
24GBR    STANNARD IanSKY3113673
25ESP    VALVERDE BELMONTE AlejandroMOV381571584
26NED    VAN POPPEL DannyTLJ25145327
27BEL    VERVAEKE LouisSUN256253
28CAN    WOODS MichaelEFD32209513
29GBR    YATES AdamMTS26134752
30RUS    ZAKARIN IlnurTKA29581102
Som: 20159
 
Getransfereerde renners:
1BEL   GILBERT PhilippeQST36936
2POL   KWIATKOWSKI MichalSKY281141
3COL   QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderMOV281417
4CZE   STYBAR ZdenekQST33561
5BEL   VANMARCKE SepEFD30914


25/05/2018 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen