Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Bel   De Moor, Sofie
Ploegnaam: De Sofietsers

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1BEL    BENOOT TiesjLTS25129584
2FRA    BOUHANNI NacerCOF2970498
3DEN    CORT NIELSEN MagnusAST2676345
4BEL    DEBUSSCHERE JensTKA3029350
5GER    DEGENKOLB JohnTFS3063836
6BEL    GILBERT PhilippeQST3749874
7AUT    HALLER MarcoTKA2813170
8NOR    HALVORSEN KristofferSKY23102263
9NED    JAKOBSEN FabioQST2376739
10BEL    KEUKELEIRE JensLTS3139552
11BEL    LAMPAERT YvesQST2848949
12NED    LANGEVELD SebastianEFD3441334
13BEL    NAESEN OliverALM29471321
14DEN    PEDERSEN MadsTFS2461341
15BEL    ROELANDTS JürgenMOV34107189
16GBR    ROWE LukeSKY29167228
17SVK    SAGAN PeterBOH291681635
18BEL    STUYVEN JasperTFS2742840
19CZE    STYBAR ZdenekQST34126991
20NED    TERPSTRA NikiTDE3526485
21NED    TEUNISSEN MikeTJU2753312
22BEL    THEUNS EdwardTFS28162144
23DEN    VALGREN ANDERSEN MichaelDDD2764528
24BEL    VAN AERT WoutTJU25226737
25BEL    VAN AVERMAET GregCCC34641601
26NED    VAN BAARLE DylanSKY2740571
27NED    VAN DER POEL MathieuCOC24381497
28BEL    VAN LERBERGHE BertCOF27379
29NED    VAN POPPEL DannyTJU2631831
30BEL    VANMARCKE SepEFD3156398
Som: 19222
 
Getransfereerde renners:
1ITA   BETTIOL AlbertoEFD26595
2LUX   JUNGELS BobQST27943
3GER   POLITT NilsTKA25706
4ITA   TRENTIN MatteoMTS30910
5POL   WISNIOWSKI LukaszCCC2860


20/09/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen