Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Bel   Valkiers, Karl
Ploegnaam: Dieetiem

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianQST263261395
2GBR    CAVENDISH MarkDDD33421152
3COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanMTS28435473
4NED    DUMOULIN TomSUN282921434
5ITA    FORMOLO DavideBOH26279509
6GBR    FROOME ChrisSKY332153342
7COL    GAVIRIA RENDON FernandoQST24339860
8NED    GROENEWEGEN DylanTLJ251451140
9AUS    HAAS NathanTKA29150353
10COL    HENAO MONTOYA Sergio LuisSKY31110609
11ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonTBM29297582
12EST    KANGERT TanelAST31139108
13CZE    KÖNIG LeopoldBOH3128610
14FRA    LATOUR PierreALM25223658
15COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAST241951478
16ITA    MINALI RiccardoAST2335227
17ITA    NIBALI VincenzoTBM342911587
18ITA    NIZZOLO GiacomoTFS29340121
19AUS    PORTE RichieBMC33430852
20USA    POWLESS NeilsonTLJ225171
21COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderMOV28399931
22SLO    ROGLIC PrimozTLJ291761441
23ESP    SOLER GIMENEZ MarcMOV25125755
24CZE    STYBAR ZdenekQST33178530
25GBR    THOMAS GeraintSKY322541040
26DEN    VALGREN ANDERSEN MichaelAST2638935
27ESP    VALVERDE BELMONTE AlejandroMOV382451653
28NED    VAN BAARLE DylanSKY2681182
29BEL    VANMARCKE SepEFD3062878
30GBR    YATES AdamMTS26269978
Som: 25384
 
Getransfereerde renners:
1ITA   ARU FabioUAD281123
2BEL   BENOOT TiesjLTS241054
3ITA   GASPAROTTO EnricoTBM36332
4AUS   MCCARTHY JayBOH26436
5ITA   VIVIANI EliaQST292361


18/11/2018 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen