Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Bel   Decoster, Steven
Ploegnaam: Team 9

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1GER    ACKERMANN PascalBOH2416457
2GER    BAUHAUS PhilSUN2448265
3IRL    BENNETT SamBOH28271054
4ITA    BONIFAZIO NiccoloTBM2564259
5GBR    CAVENDISH MarkDDD33421152
6ITA    COLBRELLI SonnyTBM28381116
7GER    DEGENKOLB JohnTFS2967467
8FRA    DEMARE ArnaudFDJ27651179
9BEL    DUPONT TimothyWGG3118729
10NOR    ENGER Sondre HolstICA2550125
11AUS    EWAN CalebMTS2482852
12FRA    FEILLU RomainAUB34410
13ITA    FERRARI RobertoUAD35880
14COL    GAVIRIA RENDON FernandoQST24339860
15GER    GREIPEL AndréLTS36281121
16NED    GROENEWEGEN DylanTLJ251451140
17ITA    GUARDINI AndreaBRD2934138
18NOR    HALVORSEN KristofferSKY2278200
19GER    KITTEL MarcelTKA30109676
20NOR    KRISTOFF AlexanderUAD31261854
21FRA    LAPORTE ChristopheCOF2618729
22GBR    MCLAY DanielEFD2619217
23ITA    MODOLO SachaEFD3146404
24LTU    NAVARDAUSKAS RamunasTBM303738
25ITA    NIZZOLO GiacomoTFS29340121
26AUS    RENSHAW MarkDDD362244
27SVK    SAGAN PeterBOH282622537
28ITA    SBARAGLI KristianICA289150
29BEL    VAN ASBROECK TomEFD288128
30ITA    VIVIANI EliaQST29382361
Som: 19463
 
Getransfereerde renners:
1BEL   DEBUSSCHERE JensLTS29373
2LUX   DRUCKER JempyBMC32700
3NED   VAN POPPEL DannyTLJ25538


19/12/2018 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen