Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Ned   Willemse, Theo
Ploegnaam: De Puf Puf Club

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianQST263261395
2NZL    BENNETT GeorgeTLJ28232583
3COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleySKY211311332
4COL    BETANCUR GOMEZ Carlos AlbertoMOV29128264
5GBR    CAVENDISH MarkDDD33421152
6COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanMTS28435473
7FRA    COQUARD BryanVIT26159379
8NED    DUMOULIN TomSUN282921434
9ITA    FORMOLO DavideBOH26279509
10GBR    FROOME ChrisSKY332153342
11DEN    FUGLSANG JakobAST33181895
12COL    GAVIRIA RENDON FernandoQST24339860
13ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonTBM29297582
14EST    KANGERT TanelAST31139108
15CZE    KÖNIG LeopoldBOH3128610
16ESP    LANDA MEANA MikelMOV291361285
17FRA    LATOUR PierreALM25223658
18IRL    MARTIN DanielUAD32145828
19RSA    MEINTJES LouisDDD2698411
20ITA    MOSCON GianniSKY2495909
21ITA    NIZZOLO GiacomoTFS29340121
22FRA    PINOT ThibautFDJ28191777
23AUS    PORTE RichieBMC33430852
24COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderMOV28399931
25SLO    ROGLIC PrimozTLJ291761441
26GBR    THOMAS GeraintSKY322541040
27NED    VAN POPPEL DannyTLJ25132538
28CAN    WOODS MichaelEFD32187565
29GBR    YATES AdamMTS26269978
30RUS    ZAKARIN IlnurTKA29110748
Som: 24400
 
Getransfereerde renners:
1ITA   ARU FabioUAD281123
2AUS   DENNIS RohanBMC28733
3COL   LOPEZ MORENO Miguel AngelAST241478
4NED   OOMEN SamSUN23728
5CZE   STYBAR ZdenekQST33530


18/10/2018 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen