Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Ned   Willemse, Theo
Ploegnaam: Above Us Only Sky

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    ARU FabioUAD29149273
2FRA    BARDET RomainALM292301222
3IRL    BENNETT SamBOH2938510
4COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleySKY224691155
5ITA    BETTIOL AlbertoEFD26165595
6ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioMOV26491269
7GBR    CAVENDISH MarkDDD3425063
8COL    CHAVES RUBIO Jhoan EstebanMTS29293224
9BEL    DE PLUS LaurensTJU24115290
10BEL    EVENEPOEL RemcoQST19424426
11AUS    EWAN CalebLTS25482746
12ITA    FORMOLO DavideBOH27113650
13FRA    GAUDU DavidGFC23234683
14COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAD25260718
15NED    GROENEWEGEN DylanTJU263311138
16COL    HENAO MONTOYA Sergio LuisUAD32218237
17NED    KRUIJSWIJK StevenTJU322211075
18ESP    LANDA MEANA MikelMOV30413871
19COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAST252161461
20IRL    MARTIN DanielUAD33129960
21ESP    MAS NICOLAU EnricQST24191812
22RSA    MEINTJES LouisDDD27199115
23ITA    NIBALI VincenzoTBM354311114
24AUS    PORTE RichieTFS34253531
25COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderMOV292761030
26SVK    SAGAN PeterBOH293301746
27GBR    THOMAS GeraintSKY332451398
28GBR    YATES AdamMTS273641252
29GBR    YATES SimonMTS272411565
30RUS    ZAKARIN IlnurTKA30340709
Som: 24838
 
Getransfereerde renners:
1GER   DEGENKOLB JohnTFS30972
2NED   DUMOULIN TomSUN291466
3GER   KITTEL MarcelTKA31270
4AUS   O'CONNOR BenDDD24138
5SLO   ROGLIC PrimozTJU302386


19/07/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen