Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Willemse, Theo
Ploegnaam: Op z'n Vanderevenepoels

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianDQT282761163
2DEN    ANDERSEN Søren KraghSUN26157219
3ITA    ARU FabioUAD30353163
4FRA    BARDET RomainALM30394474
5NZL    BENNETT GeorgeTJV30214276
6COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyINS231821410
7BEL    DE PLUS LaurensTJV2570353
8NED    DUMOULIN TomTJV3047428
9BEL    EVENEPOEL RemcoDQT20410915
10GBR    FROOME ChrisINS354505
11DEN    FUGLSANG JakobAST351331040
12ESP    GARCIA CORTINA IvanTBM2580363
13ESP    IZAGIRRE INSAUSTI IonAST3133392
14NED    KELDERMAN WilcoSUN29317402
15POL    KWIATKOWSKI MichalINS3034976
16COL    LOPEZ MORENO Miguel AngelAST26156722
17COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeEF12472420
18ESP    MAS NICOLAU EnricMOV25108496
19ITA    MOSCON GianniINS26108389
20NED    OOMEN SamSUN2529724
21FRA    PINOT ThibautGFC30337728
22SLO    POGACAR TadejUAD223281173
23SLO    ROGLIC PrimozTJV31902171
24GER    SCHACHMANN MaximilianBOH26197706
25GBR    THOMAS GeraintINS34183586
26COL    URAN URAN RigobertoEF133186366
27BEL    VAN AERT WoutTJV26380510
28NED    VAN DER POEL MathieuCOC25437412
29GBR    YATES AdamMTS28174632
30GBR    YATES SimonMTS28337676
Som: 17290
 
Getransfereerde renners:
1FRA   GAUDU DavidGFC24447
2COL   GAVIRIA RENDON FernandoUAD26501
3FRA   LATOUR PierreALM27350
4COL   QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderPCB301362
5COL   SOSA CUERVO Ivan RamiroINS23477


17/01/2021 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen