Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Ned   Herbers, DaniŽl
Ploegnaam: Herbies talents

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1DEN    ASGREEN KasperQST2420568
2NZL    BAUER JackMTS344116
3GER    BAUHAUS PhilTBM25180136
4COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleySKY224691155
5GER    BUCHMANN EmanuelBOH2792984
6ITA    COLBRELLI SonnyTBM2944731
7DEN    CORT NIELSEN MagnusAST2675334
8FRA    COSNEFROY BenoitALM2421428
9GBR    CUMMINGS StephenDDD381050
10AUS    DENNIS RohanTBM29301006
11AUS    EWAN CalebLTS25482746
12COL    GAVIRIA RENDON FernandoUAD25260718
13NED    GROENEWEGEN DylanTJU263311138
14FRA    JAUREGUI QuentinALM251222
15ESP    LANDA MEANA MikelMOV30413871
16NED    LANGEVELD SebastianEFD3438351
17ESP    MAS NICOLAU EnricQST24191812
18NED    OLIVIER DaanTJU27236
19BEL    PHILIPSEN JasperUAD21163645
20NED    POELS WoutSKY32175922
21AUS    PORTE RichieTFS34253531
22SVK    SAGAN PeterBOH293301746
23GER    SCHACHMANN MaximilianBOH25401366
24NED    TERPSTRA NikiTDE3526569
25DEN    VALGREN ANDERSEN MichaelDDD2764524
26BEL    VAN AERT WoutTJU25242923
27NED    VAN BAARLE DylanSKY2735609
28BEL    VANMARCKE SepEFD3147418
29ITA    VIVIANI EliaQST301581653
30GBR    YATES SimonMTS272411565
Som: 21873
 
Getransfereerde renners:
1LUX   JUNGELS BobQST27972
2GBR   KNOX JamesQST24238
3SLO   ROGLIC PrimozTJU302386
4RUS   SIVAKOV PavelSKY22531
5NED   VAN DER HOORN TacoTJU26462


18/09/2019 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen