Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Van der Horst, Jasper
Ploegnaam: Het jaar van de waarheid

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianDQT282661263
2DEN    ANDERSEN Søren KraghSUN26155229
3ITA    ARU FabioUAD30347269
4FRA    BARDET RomainALM30400499
5FRA    BARGUIL WarrenPCB2940685
6NZL    BENNETT GeorgeTJV30117706
7COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyINS233491334
8GER    BUCHMANN EmanuelBOH28226537
9NED    DUMOULIN TomTJV30493139
10AUS    EWAN CalebLTS262671332
11GBR    FROOME ChrisINS3544410
12NED    GESINK RobertTJV3411141
13COL    HENAO MONTOYA Sergio LuisUAD3354101
14LUX    JUNGELS BobDQT28240219
15GER    KÄMNA LennardBOH24104394
16COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeEF124121725
17ESP    MAS NICOLAU EnricMOV25133395
18ITA    NIZZOLO GiacomoNTT31131685
19NED    OOMEN SamSUN2530724
20FRA    PINOT ThibautGFC30401778
21SLO    POGACAR TadejUAD223701431
22ITA    POZZOVIVO DomenicoNTT3832142
23COL    QUINTANA ROJAS Nairo AlexanderPCB301661380
24SLO    ROGLIC PrimozTJV313072213
25SVK    SAGAN PeterBOH303281060
26ESP    SOLER GIMENEZ MarcMOV27204412
27COL    URAN URAN RigobertoEF133212308
28NED    VAN DER POEL MathieuCOC25424553
29GBR    YATES AdamMTS28194516
30RUS    ZAKARIN IlnurCCC31126324
Som: 18804
 
Getransfereerde renners:
1BEL   EVENEPOEL RemcoDQT201169
2NED   KELDERMAN WilcoSUN29501
3GER   SCHACHMANN MaximilianBOH26923
4GBR   THOMAS GeraintINS34591
5GBR   YATES SimonMTS28848


31/10/2020 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen