Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Ned   Koopmans, Marnix
Ploegnaam: No substitute for cubic inches

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1FRA    ALAPHILIPPE JulianQST262802055
2DEN    ANDERSEN Søren KraghSUN2441569
3BEL    BENOOT TiesjLTS24143924
4GBR    CAVENDISH MarkDDD33383158
5FRA    COQUARD BryanVIT26133367
6POR    COSTA Rui Alberto FariaUAD32121462
7BEL    DEBUSSCHERE JensLTS2965393
8GER    DEGENKOLB JohnTFS2979614
9NED    GESINK RobertTLJ32152359
10NOR    HALVORSEN KristofferSKY2277205
11AUS    HAUSSLER HeinrichTBM3462147
12COL    HENAO MONTOYA Sergio LuisSKY31109553
13NED    JAKOBSEN FabioQST2231483
14NOR    KRISTOFF AlexanderUAD31561714
15AUS    MATTHEWS MichaelSUN281841064
16ITA    MODOLO SachaEFD3145378
17BEL    NAESEN OliverALM2864728
18ITA    NIZZOLO GiacomoTFS29343255
19FRA    OFFREDO YoannWGG3210104
20USA    PHINNEY TaylorEFD2853150
21ITA    PONZI SimoneNIP31156
22ITA    POZZATO FilippoWIL37240
23BEL    STUYVEN JasperTFS26281127
24CZE    STYBAR ZdenekQST33161499
25ITA    ULISSI DiegoUAD29281259
26DEN    VALGREN ANDERSEN MichaelAST2641818
27BEL    VAN AVERMAET GregBMC33491755
28NED    VAN DER POEL MathieuBEC232448
29NED    VAN POPPEL DannyTLJ25135523
30BEL    WELLENS TimLTS27371842
Som: 20049
 
Getransfereerde renners:
1FRA   GALLOPIN TonyALM30553
2BEL   GILBERT PhilippeQST36936
3NED   LAMMERTINK MauritsTKA28169
4SVK   SAGAN PeterBOH282876
5POL   WISNIOWSKI LukaszSKY27210


18/09/2018 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen