Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7
Speler: Bel   Bruninx, Dimitri
Ploegnaam: Pegasus' Riders

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1BEL    BENOOT TiesjLTS23177826
2ITA    BETTIOL AlbertoCDT2417543
3ITA    BRAMBILLA GianlucaQST3035350
4ITA    CIMOLAI DavideFDJ2868144
5GER    DEGENKOLB JohnTFS283691417
6FRA    DEMARE ArnaudFDJ261651545
7AUS    EWAN CalebORS23192866
8FRA    GALLOPIN TonyLTS2921855
9FRA    GOUGEARD AlexisALM2460155
10ESP    INTXAUSTI ELORRIAGA BeņatSKY31850
11NED    KRUIJSWIJK StevenTLJ30348336
12POL    KWIATKOWSKI MichalSKY271351449
13AUS    MATTHEWS MichaelSUN272241521
14NED    MOLLEMA BaukeTFS31771029
15ITA    NIBALI VincenzoTBM33457751
16FRA    ROLLAND PierreCDT3159349
17GBR    ROWE LukeSKY2770306
18SVK    SAGAN PeterBOH273312409
19GBR    STANNARD IanSKY3086137
20BEL    STUYVEN JasperTFS25285691
21BEL    TEUNS DylanBMC2540731
22GBR    THOMAS GeraintSKY31209811
23CAN    TUFT SveinORS402122
24ITA    ULISSI DiegoUAD28251204
25COL    URAN URAN RigobertoCDT301421441
26BEL    VAN AVERMAET GregBMC321692446
27ITA    VIVIANI EliaSKY28273606
28GBR    YATES AdamORS25342722
29GBR    YATES SimonORS253111149
30GER    ZABEL RickKAT2420200
Som: 25111
 
Getransfereerde renners:
1BEL   GILBERT PhilippeQST351426
2ESP   IZAGIRRE INSAUSTI IonTBM281104
3ESP   LANDA MEANA MikelSKY281314
4FRA   PINOT ThibautFDJ271062
5ESP   VALVERDE BELMONTE AlejandroMOV372173


24/09/2017 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@advalvas.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen