Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Van den Bril, Wouter
Ploegnaam: Kaukasus

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1BEL    BENOOT TiesjDCT3250162
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
4NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
5ESP    ETXEBERRIA ANSALAS HaimarRBH2311134
6NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
7FRA    GAUDU DavidGFC3015769
8ITA    GUALDI SimoneLOI216282
9IRL    HEALY BenEFE26181539
10USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
11DEN    KRAGH ANDERSEN SørenLTK3217230
12FRA    LAFAY VictorURR3022165
13FRA    LAPEIRA PaulDCT2641833
14GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
15ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
16ITA    MILAN JonathanLTK2676980
17BEL    NYS ThibauLTK24153160
18NED    OOMEN SamLTK317101
19SLO    POGACAR TadejUAD281235256
20BEL    RICKAERT JonasAPT326136
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22FRA    SENECHAL FlorianAPT337690
23BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
24NED    VAN DEN BROEK FrankTPP2616145
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26BEL    VAN MOER BrentPQT287241
27BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
28BEL    VANSEVENANT MauriSOQ2722315
29GBR    WATSON SamuelIGD258169
30ITA    ZANA FilippoSOQ2743623
Som: 20638


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen