Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Dujardin, Staf
Ploegnaam: Passo Pordoi

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8FRA    GAUDU DavidGFC3015769
9COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresXAT2912412
10USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
11DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
12ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
13COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
16BEL    MERLIER TimSOQ34198900
17SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
20DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
21ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
22GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
23GBR    POOLE MaxTPP231860
24FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
28RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 26844
 
Getransfereerde renners:
1COL   BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD29760
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
4COL   RUBIO REYES Einer AugustoMOV28119
5AUS   WELSFORD SamIGD30254


27/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen