Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Ennaert, Klaas
Ploegnaam: Il Pirata

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2FRA    BARRE LouisTVL2632421
3SUI    CHRISTEN JanUAD2261840
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
9FRA    JEGAT JordanTEN2714596
10USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
11FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
12USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
13AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
14GBR    ONLEY OscarIGD24424626
15ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
16GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
17ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
18SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
19FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
20USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
21ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
22HUN    VALTER AttilaTBV2851130
23NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
24BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
25BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
26NED    VAN UDEN CasperTPP259368
27BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
28BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
29GBR    WILLIAMS StephenNSN30300
30NED    ZIJLAARD MaikelTUD276059
Som: 24425
 
Getransfereerde renners:
1GBR   BLACKMORE JosephNSN230
2ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
3AUT   GALL FelixDCT281454
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5GBR   POOLE MaxTPP230


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen