Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Keppens, Jeff
Ploegnaam: Met 30 man naar De Moeren

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2ITA    BUSATTO FrancescoAPT2411151
3ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5BEL    DE SCHUYTENEER SteffenLOI2138493
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
8BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
9AUS    HAIG JackIGD3365137
10NED    KOOIJ OlavDCT25271771
11DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
12BEL    MERLIER TimSOQ34198900
13GBR    ONLEY OscarIGD24424626
14ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
15GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
16NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
17GBR    POOLE MaxTPP231860
18ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
19COL    RUBIO REYES Einer AugustoMOV2828119
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21GER    TEUTENBERG Tim TornLTK24144313
22ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
23BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
24NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
25BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
26BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
27BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
28DEN    WITHEN PHILIPSEN AlbertLTK2077351
29GBR    YATES AdamUAD34122736
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 26246
 
Getransfereerde renners:
1AUT   GALL FelixDCT281454
2ESP   MAS NICOLAU EnricMOV311128
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559
5NED   VAN UDEN CasperTPP2568


30/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen