Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Wiersema, Menko
Ploegnaam: de Combinatie

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
7AUT    GALL FelixDCT284051454
8NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
9IRL    HEALY BenEFE26181539
10NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
11DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
12USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
13FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
14ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
15SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
16BEL    NYS ThibauLTK24153160
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20GBR    POOLE MaxTPP231860
21ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23BEL    TAMINIAUX LionelLOI30790
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
29FRA    VAUQUELIN KévinIGD2560482
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 27872
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2DEN   CORT NIELSEN MagnusUXM33378
3FRA   GAUDU DavidGFC3069
4FRA   PARET PEINTRE ValentinSOQ25515
5SLO   POGACAR TadejUAD285256


28/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen