Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Dierickx, Johan
Ploegnaam: De Lolo Ferrari Testarossa's

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
2NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
3MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
4POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6AUT    GALL FelixDCT284051454
7AUS    HAIG JackIGD3365137
8IRL    HEALY BenEFE26181539
9NED    KOOIJ OlavDCT25271771
10FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
11ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
12FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
13DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
14ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
15GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
16ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
17ITA    ROMELE AlessandroXAT2314350
18ESP    ROMO OLIVER JavierMOV2767203
19COL    RUBIO REYES Einer AugustoMOV2828119
20FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
21BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
22ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
23ESP    TORRES ARIAS PabloUAD2151188
24BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
25NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30FRA    ZINGLE AxelTVL2897187
Som: 26627
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2NED   JAKOBSEN FabioTPP3010
3GBR   ONLEY OscarIGD24626
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5GBR   POOLE MaxTPP230


27/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen