Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Kellens, Karel
Ploegnaam: Wout Stan en Tijs

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NZL    BENNETT GeorgeNSN3611240
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3DEN    CORT NIELSEN MagnusUXM3341378
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5AUS    DINHAM MatthewTPP262795
6FRA    GAUDU DavidGFC3015769
7AUS    GROVES KadenAPT2814310
8AUS    HAIG JackIGD3365137
9NED    JAKOBSEN FabioTPP3016510
10DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
11FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
12FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
13AUS    MCKENZIE HamishJAY22925
14BEL    MEEUS JordiRBH28581109
15SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
16BEL    NYS ThibauLTK24153160
17AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
18DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
19SLO    POGACAR TadejUAD281235256
20GBR    POOLE MaxTPP231860
21NZL    STRONG CorbinNSN2621440
22BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
23GBR    TARLING JoshuaIGD2259252
24BEL    TEUNS DylanCOF3422234
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
27BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
28AUS    VINE JayUAD3144786
29AUS    WELSFORD SamIGD30111254
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 18867


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen