Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Moreels, Brecht
Ploegnaam: Bennett nie vergeten

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2ESP    BELOKI FERNANDEZ MarkelEFE2111345
3GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
4GER    BRENNER MarcoTUD2449689
5ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
6FRA    DECOMBLE MaximeGFC2119303
7MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
8POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
9BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
10NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
11AUT    GALL FelixDCT284051454
12FRA    GAUDU DavidGFC3015769
13ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
14BEL    NYS ThibauLTK24153160
15GBR    ONLEY OscarIGD24424626
16ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
17GBR    PICKERING FinlayJAY2310175
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19ITA    PIGANZOLI DavideTVL2455623
20NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
21NED    REMIJN SennaAPT2036107
22ITA    SCARONI ChristianXAT29611463
23FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
24AUS    STORER MichaelTUD2936708
25NOR    SVESTAD-BAARDSENG EmbretIGD247326
26ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 27045
 
Getransfereerde renners:
1GBR   BLACKMORE JosephNSN230
2ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4GBR   POOLE MaxTPP230
5NED   VAN BAARLE DylanSOQ34136


21/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen