Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Dekeyser, Rino
Ploegnaam: Dreher Forte

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2GBR    BRENNAN MatthewTVL211741100
3ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5ITA    DAINESE AlbertoSOQ2855165
6MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
9AUT    GALL FelixDCT284051454
10FRA    GAUDU DavidGFC3015769
11AUS    GROVES KadenAPT2814310
12NED    KOOIJ OlavDCT25271771
13DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
14ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
15GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
16COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
17ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
18AUS    MATTHEWS MichaelJAY3622453
19BEL    MERLIER TimSOQ34198900
20AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
21GBR    ONLEY OscarIGD24424626
22BEL    ORINS RobinLOI24621
23GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
24ITA    PIGANZOLI DavideTVL2455623
25GBR    POOLE MaxTPP231860
26FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
27NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 24961
 
Getransfereerde renners:
1FRA   LAURANCE AxelIGD25401
2SLO   POGACAR TadejUAD285256
3ESP   RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25333
4BEL   UIJTDEBROEKS CianMOV23559
5NED   VAN DIJKE TimRBH26369


14/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen