Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Fra   Opdorp, Gunther
Ploegnaam: Allez allez

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1DEN    ASGREEN KasperEFE3131162
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3GER    BAUHAUS PhilTBV3225170
4ECU    CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331881395
5DEN    CORT NIELSEN MagnusUXM3341378
6BEL    DE LIE ArnaudLOI2425862
7NED    EENKHOORN PascalSOQ2911111
8ITA    GANNA FilippoIGD3072649
9FRA    GAUDU DavidGFC3015769
10ERI    GIRMAY HAILU BiniamNSN2635695
11NED    GROENEWEGEN DylanURR3337762
12NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
13USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
14NED    KELDERMAN WilcoTVL3523241
15POL    KWIATKOWSKI MichalIGD366189
16ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
17FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
18BEL    LECERF William JuniorSOQ2417201
19GER    LIPOWITZ FlorianRBH261041027
20BEL    MEEUS JordiRBH28581109
21SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
22POR    OLIVEIRA Rui Filipe AlvesUAD309191
23BEL    PHILIPSEN JasperAPT281581845
24AUS    PLAPP LucasJAY2645755
25GER    POLITT NilsUAD3228336
26USA    POWLESS NeilsonEFE301478
27FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
28BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
29BEL    VERSTRYNGE EmielAPT2483280
30AUS    VINE JayUAD3144786
Som: 19493


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen