Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Deurloo, Ferry
Ploegnaam: DJ Ferry en Co

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9FRA    GAUDU DavidGFC3015769
10AUS    HAIG JackIGD3365137
11NED    KOOIJ OlavDCT25271771
12NOR    KULSET JohannesUXM2214389
13FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
14COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
15ESP    MAS NICOLAU EnricMOV312781128
16BEL    NYS ThibauLTK24153160
17AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
18GBR    ONLEY OscarIGD24424626
19GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
20GBR    POOLE MaxTPP231860
21ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
22SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
23GER    SCHACHMANN MaximilianSOQ325213
24FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
25ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
26BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
27NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
28BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
29BEL    VAN WILDER IlanSOQ26165372
30RUS    VLASOV AleksandrRBH30106445
Som: 26875
 
Getransfereerde renners:
1NED   ARENSMAN ThymenIGD27738
2COL   BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD29760
3ESP   CASTRILLO ZAPATER PabloMOV25232
4SLO   POGACAR TadejUAD285256
5FRA   ZINGLE AxelTVL28187


22/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen