Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Duysburgh, Stijn
Ploegnaam: o jULISSI NIBALIni

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ITA    AGOSTINACCHIO MattiaEFE19440
2ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
3GBR    BLACKMORE JosephNSN23630
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8AUS    FOX MatthewLOI244152
9CAN    GEE-WEST DerekLTK2959588
10GBR    HOBBS NoahEFE2234279
11NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
12USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
13COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
14USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
15SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
16ECU    NARVAEZ PRADO Jhonatan ManuelUAD2980537
17AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
18GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
19ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
20SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22USA    SHEFFIELD MagnusIGD2434278
23DEN    SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261181407
24BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
25BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
26NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
27BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
28FRA    VAUQUELIN KévinIGD2560482
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30GBR    YATES AdamUAD34122736
Som: 26492
 
Getransfereerde renners:
1ESP   ARANBURU DEVA AlexanderCOF311033
2NED   KOOIJ OlavDCT25771
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4GER   TEUTENBERG Tim TornLTK24313
5ITA   TIBERI AntonioTBV25665


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen