Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Nouwens, Pim
Ploegnaam: The Ratpack

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2ITA    BETTIOL AlbertoXAT3324257
3FRA    COSNEFROY BenoitUAD312291084
4POR    EULALIO AfonsoTBV2599730
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6ITA    FIORELLI FilippoTVL3217363
7NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
8NED    GROENEWEGEN DylanURR3337762
9FRA    GRUEL ThibaudGFC229481
10USA    JORGENSON MatteoTVL27197799
11USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
12MON    LANGELLOTTI VictorXAT31260
13FRA    LAURANCE AxelIGD2540401
14NOR    LEKNESSUND AndreasUXM274680
15FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
16ESP    PERICAS CAPDEVILA AdriaUAD207377
17GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
18NED    REMIJN SennaAPT2036107
19ITA    ROMELE AlessandroXAT2314350
20ESP    ROMEO ABAD IvanMOV2329641
21FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
22USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
23ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
24ESP    TORRES ARIAS PabloUAD2151188
25FRA    TRONCHON BastienGFC248198
26BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
27ITA    ULISSI DiegoXAT377434
28CZE    VACEK MathiasLTK24153712
29NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
30BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
Som: 22230
 
Getransfereerde renners:
1COL   BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD29760
2GBR   BRENNAN MatthewTVL211100
3FRA   CHAMPOUSSIN ClémentXAT28400
4NED   HOOLE DaanDCT27249
5BEL   WIDAR JarnoLOI21239


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen