Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Merckx, Dimitri
Ploegnaam: Team Edward

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1NOR    ABRAHAMSEN JonasUXM3132412
2BEL    BERCKMOES JennoLOI2528790
3NED    DE KLEIJN ArvidTUD3267307
4BEL    FRETIN MilanCOF25109533
5ERI    GIRMAY HAILU BiniamNSN2635695
6BEL    HERMANS QuintenPQT317622
7GBR    HOBBS NoahEFE2234279
8GER    KANTER MaxXAT2928644
9NED    KOOIJ OlavDCT25271771
10FRA    LAPORTE ChristopheTVL34104937
11BEL    LIVYNS ArjenXAT32760
12FRA    MAGNIER PaulSOQ221081412
13BEL    MEEUS JordiRBH28581109
14BEL    MERLIER TimSOQ34198900
15ITA    MILAN JonathanLTK2676980
16COL    MOLANO BENAVIDES Juan SebastianUAD3228190
17NZL    PITHIE LaurenceRBH241131004
18GER    POLITT NilsUAD3228336
19BEL    SEGAERT AlecTBV2342529
20USA    SHEFFIELD MagnusIGD2434278
21BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
22NED    TEUNISSEN MikeXAT348575
23ITA    TRENTIN MatteoTUD378728
24DEN    VALGREN HUNDAHL MichaelEFE3428309
25NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
26NED    VAN DIJKE TimRBH2657369
27BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
28BEL    VERMEERSCH GianniRBH3435369
29BEL    WELLENS TimUAD3532454
30GBR    WRIGHT FredPQT275377
Som: 17422
 
Getransfereerde renners:
1DEN   CORT NIELSEN MagnusUXM33378
2DEN   PEDERSEN MadsLTK31880
3BEL   PHILIPSEN JasperAPT281845
4BEL   VAN AERT WoutTVL321393
5NED   VAN DER POEL MathieuAPT311086


20/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen