Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Bertels, Wim
Ploegnaam: De brigade van Alexander Vino

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2DEN    BJERG Mikkel NorsgaardUAD2815153
3NZL    BOWER LewisGFC22442
4MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
5BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
6NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
7AUS    GILMORE BradyNSN2519297
8FRA    GREGOIRE RomainGFC23541305
9COL    HIGUITA GARCIA Sergio AndresXAT2912412
10NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
11USA    LAMPERTI LukeEFE24134309
12FRA    MARTINEZ LennyTBV23841531
13AUS    O'BRIEN KellandJAY28274
14AUS    PLAPP LucasJAY2645755
15AUS    PLOWRIGHT JensenAPT2642179
16AUS    PORTER RudyJAY26373
17SUI    SCHMID MauroJAY27281365
18FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
19GBR    TARLING JoshuaIGD2259252
20NZL    THOMPSON ReubenLOI25158
21AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
22BEL    UIJTDEBROEKS CianMOV2386559
23CZE    VACEK MathiasLTK24153712
24BEL    VAN GILS MaximRBH27256269
25FRA    VAUQUELIN KévinIGD2560482
26GBR    VERNON EthanNSN2636478
27AUS    WALSH LIamCBW25146
28GBR    WATSON SamuelIGD258169
29BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
30NED    ZIJLAARD MaikelTUD276059
Som: 21692


19/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen