Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Bel   Claeys, Ivan
Ploegnaam: De Batterijders

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    BELOKI FERNANDEZ MarkelEFE2111345
2COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
3ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
4NED    DEL GROSSO TiborAPT2367329
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6ISR    EINHORN ItamarNSN29296
7BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9FRA    GAUDU DavidGFC3015769
10ITA    GUALDI SimoneLOI216282
11IRL    HEALY BenEFE26181539
12BEL    HERREGODTS RuneUAD2838269
13BEL    LECERF William JuniorSOQ2417201
14USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
15SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
16AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
17GBR    ONLEY OscarIGD24424626
18FRA    PARET PEINTRE ValentinSOQ25124515
19COL    PESCADOR CASTRO DiegoMOV221249
20ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
21SLO    ROGLIC PrimozRBH371481051
22FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
23USA    SIMMONS QuinnLTK25148706
24AUS    TUCKWELL LukeRBH2257390
25CZE    VACEK MathiasLTK24153712
26DEN    VALGREN HUNDAHL MichaelEFE3428309
27BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
28NED    VAN DER POEL MathieuAPT313031086
29BEL    VERMEERSCH FlorianUAD2744620
30BEL    WIDAR JarnoLOI21458239
Som: 23605
 
Getransfereerde renners:
1ITA   GANNA FilippoIGD30649
2FRA   MAGNIER PaulSOQ221412
3ESP   MAS NICOLAU EnricMOV311128
4NZL   PITHIE LaurenceRBH241004
5SLO   POGACAR TadejUAD285256


27/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen