Deelnemers Periode: 1 2 3 4 5 6 7 8
Speler: Ned   Raaijmakers, Kaj
Ploegnaam: Dat wordt weer niks...

Renner Ploeg Leeftijd # gekozen CQ
1ESP    AYUSO PESQUERA JuanLTK24405909
2COL    BERNAL GOMEZ Egan ArleyIGD2937760
3COL    BUITRAGO SANCHEZ SantiagoTBV27326631
4ITA    CICCONE GiulioLTK322511000
5MEX    DEL TORO ROMERO IsaacUAD234653285
6BEL    EVENEPOEL RemcoRBH265273310
7NZL    FISHER-BLACK FinnRBH25221444
8AUT    GALL FelixDCT284051454
9NOR    HAGENES Per StrandTVL23110343
10IRL    HEALY BenEFE26181539
11NOR    JOHANNESSEN Tobias HallandUXM272011374
12NED    KOOIJ OlavDCT25271771
13DEN    KRON Andreas LorentzUXM28189322
14ESP    LANDA MEANA MikelSOQ37208219
15COL    MARTINEZ POVEDA Daniel FelipeRBH30122355
16USA    MCNULTY BrandonUAD2878739
17SLO    MOHORIC MatejTBV32167243
18AUS    O'CONNOR BenJAY31216422
19GBR    ONLEY OscarIGD24424626
20DEN    PEDERSEN MadsLTK31253880
21ITA    PELLIZZARI GiulioRBH233611213
22GBR    PIDCOCK ThomasPQT274661630
23ESP    RODRIGUEZ CANO CarlosIGD25241333
24FRA    SEIXAS PaulDCT205912162
25BEL    STUYVEN JasperSOQ34172697
26ITA    TIBERI AntonioTBV25265665
27CZE    VACEK MathiasLTK24153712
28BEL    VAN AERT WoutTVL324551393
29NED    VAN BAARLE DylanSOQ34188136
30BEL    VAN EETVELT LennertLOI25561414
Som: 27981
 
Getransfereerde renners:
1ECU   CARAPAZ MONTENEGRO Richard AntonioEFE331395
2FRA   GAUDU DavidGFC3069
3SLO   POGACAR TadejUAD285256
4DEN   SKJELMOSE JENSEN MattiasLTK261407
5FRA   ZINGLE AxelTVL28187


14/10/2026 - Opmerkingen en suggesties kan je mailen naar gigabike@telenet.be
Gigabike - Copyright: Peter Samoy & Mark Vanderwegen